Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 439 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 10 Mar 2020 00:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
Nie bardzo rozumiem Wasz lament...
To tak jakby Ryanair nagle przestawił się z Boeingów na Airbusy...
Jak dobrze lata to wszędzie poleci...
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
#42 PostWysłany: 10 Mar 2020 00:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 817
Loty: 69
Kilometry: 196 395
Zbanowany
Bo nie będzie latać, tylko pływać. Po warszawsku, brzuchem (albo czym kto sobie wymyśli) po piasku ;)
_________________
Jak żyć, to nie jako widz
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#43 PostWysłany: 10 Mar 2020 01:27 

Rejestracja: 18 Wrz 2015
Posty: 906
Loty: 54
Kilometry: 71 690
niebieski
namteH napisał(a):
Nie bardzo rozumiem Wasz lament...
To tak jakby Ryanair nagle przestawił się z Boeingów na Airbusy...


Raczej jakby się Emirates przestawiło z A380 na szambodżety.

Żeby nie było narodowo-katolickich wątpliwości: to jest szambodżet:

Załączniki:
1.jpg
1.jpg [ 97.44 KiB | Obejrzany 2942 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#44 PostWysłany: 10 Mar 2020 08:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
namteH napisał(a):
Nie bardzo rozumiem Wasz lament...
To tak jakby Ryanair nagle przestawił się z Boeingów na Airbusy...
Jak dobrze lata to wszędzie poleci...
Oczywiście, nikt do fotelika radiowego przyspawany nie jest i rotacje kadrowe czasem się odbywają. Taki Jerzy Kordowicz (słynny Gandalf) zniknął z Trójki na wiele lat, a potem wrócił, Wasowski jr. też odszedł (i już nie wrócił), a nawet Niedźwiecki miał przecież kilkuletnią przerwę. Chodzi o to, w jaki sposób obecnie się to odbywa. Nagle, z niewiadomych powodów, bez umożliwienia redaktorowi pożegnania się ze słuchaczami. Kompletny brak szacunku dla zwalnianego (no, chyba że sobie zasłużył, ale tego nie wiemy) i słuchaczy. Mnie dotknęło to najbardziej w przypadku D. Rosiaka, ale i przypadek A. Gacek jest znamienny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 10 Mar 2020 08:47 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6180
HON fly4free
można symbolicznie wyrazić swój sprzeciw
Protest z powodu zwolnienia z Radiowej Trójki redaktor Anny Gacek
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#46 PostWysłany: 10 Mar 2020 10:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Mar 2014
Posty: 37
Dzisiejsza audycja "W tonacji Trójki" usunięta z ramówki. Czyli Mann sam nie poprowadzi.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#47 PostWysłany: 10 Mar 2020 11:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1782
srebrny
Wczoraj wypowiedziano umowę również Agacie Kasprolewicz, świetnej dziennikarce związanej z Raportem. Jej wpis z FB:

Cytuj:
Ciemne chmury zbierały się od dawna, ale finał nastąpił dziś. Po 14 latach pracy w Polskim Radiu dostałam oficjalne wypowiedzenie. Na pożegnanie tej przepięknej przygody, jakim było dla mnie Radio i świat dźwięków, zamieszam moje ulubione zdjęcie zrobione w Atenach, kiedy w Grecji szalał kryzys gospodarczy. Trafiłam do pracowni szewca, który był też poetą. To był piękny promienny człowiek, który mówił mi, że żaden kryzys nie odbierze mu jego pasji. Te słowa mają dla mnie dziś wyjątkowe znaczenie. To jest koniec pewnego etapu. Bardzo ważnego w moim życiu, bo w radiu nauczyłam się dziennikarstwa. Poznałam tam wielu wspaniałych życzliwych i mądrych ludzi, którzy dzielili się ze mną swoją wiedzą i warsztatem. Mogłam spełniać swoje zawodowe marzenia. Za to wszystko dziękuję. Ale teraz czas już ruszyć w drogę. I już widzę, że zza tych chmur wychodzi słońce. Trzymajcie za mnie kciuki. A ja trzymam mocno kciuki za wszystkie koleżanki i kolegów z Polskiego Radia, którzy walczą, żeby Radio przetrwało. Nie dajcie się!
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#48 PostWysłany: 10 Mar 2020 11:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Fakt, ona też jest świetna. Tworzyli dobrą parę redakcyjną z D. Rosiakiem.
W sumie, już mi to obojętne. Owszem, mam tą stację cały jeszcze czas włączoną, ale już tylko jako "tło", bez wsłuchiwania się. Żal tych etatowych (podejrzewam, że są takimi np. Krystian Hankę i Marcin Łukawski, których bardzo lubię), bo są uzależnieni znacznie bardziej o tych "kontraktowych".
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#49 PostWysłany: 10 Mar 2020 12:18 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1065
srebrny
Z tego co widziałem to Agata Kasprolewicz prowadzi na spotify Radio Antropocenu. Niestety wygląda na to że to już jest nieodwołalnie kierunek nowych mediów - słuchasz i oglądasz to co chcesz (indywidualne audycje) na różnych platformach. Netflix zaczął a PiS skończy. Przynajmniej na to się zanosi bo na TVP już nie ma po co wchodzić poza transmisjami sportowymi a z trójki też już niestety niewiele zostało.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#50 PostWysłany: 10 Mar 2020 13:08 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
tak myslalem ze tu w zasadzie chodzilo o kogos innego...

Cytuj:
Współpracownicy oficjalnie nie zabrali głosu w sprawie, ale solidarnie odmówili wzięcia zastępstwa za dziennikarkę, która miała tego samego dnia poprowadzić audycję. Nieoficjalnie mówi się, że zwolnienie Anny Gacek ma związek z pozycją Wojciecha Manna w Trójce.

- Gacek to wychowanka Wojciecha Manna, prezes Polskiego Radia liczy na to, że Mann sam odejdzie - mówi anonimowo pracownik Polskiego Radia w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl


https://teleshow.wp.pl/anna-gacek-zwoln ... 780545153a
Góra
 Profil Relacje PM off
MaPS uważa post za pomocny.
 
      
#51 PostWysłany: 10 Mar 2020 13:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Takie pytanie - co ma wspólnego zwolnienie pani Anny Gacek z tanim lataniem i podróżowaniem?
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#52 PostWysłany: 10 Mar 2020 13:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Jak to, Gacek = nietoperz :D
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#53 PostWysłany: 10 Mar 2020 13:13 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
eskie napisał(a):
Takie pytanie - co ma wspólnego zwolnienie pani Anny Gacek z tanim lataniem i podróżowaniem?

Pewnie to, że wątek poleci do kosza. ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#54 PostWysłany: 10 Mar 2020 13:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1782
srebrny
Bluzg mi się ciśnie... Manna nie mogą ot, tak sobie zwolnić, za dużo zamieszania by było wokół tego, więc kopią dołki. Mam nadzieję, że nic im z tego masterplanu nie wyjdzie... Ktoś musi w Trójce się "przechować na czasy lepsze", by ją za jakiś czas odbudowywać.
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 10 Mar 2020 16:00 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1065
srebrny
No to wygląda że już niestety pozamiatane... :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 10 Mar 2020 21:40 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
Anna Gacek to wierzchołek góry lodowej. Co się dzieje w radiowej Trójce?

https://gwiazdy.wp.pl/anna-gacek-to-wie ... 591359105a
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#57 PostWysłany: 10 Mar 2020 22:00 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6180
HON fly4free
hmmm...
w sumie zastanowiły mnie te fragmenty artykułu (opinie byłych/obecnych współpracowników):
Cytuj:
Anna Gacek nigdy nie podpisała listu w obronie zwalnianych kolegów czy koleżanek. Wyrzucano ludzi dyscyplinarnie, zwalniano Artura Andrusa, legendę Trójki, a ona nigdy nie stanęła w niczyjej obronie. Więc teraz ludzie [w Trujce] nie widzą szczególnego powodu, żeby jakoś specjalnie po niej płakać. Czują rozżalenie, że akurat jej się tak mocno broni, a wcześniej nie było takiej reakcji na zwolnienia.(...)
Gacek nigdy nie podpisała listu w obronie zwalnianych z radia osób i nie czuła z nimi żadnej ludzkiej solidarności. Do tej pory była beneficjentką zmian. (...)
Gdy tylko ktoś został zwolniony, Gacek chętnie wchodziła na jego czy jej miejsce i przejmowała pasma antenowe. Grała na siebie.(...)
czyżby kolejny dowód na to, że świat jednak nie jest czarno-biały..?
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#58 PostWysłany: 10 Mar 2020 22:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 817
Loty: 69
Kilometry: 196 395
Zbanowany
eskie napisał(a):
Takie pytanie - co ma wspólnego zwolnienie pani Anny Gacek z tanim lataniem i podróżowaniem?


Luźne gatki - to ma wspólnego ;)
_________________
Jak żyć, to nie jako widz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 10 Mar 2020 22:52 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Cytuj:
Na jakie tematy można na forum prowadzić dyskusję?
Na prawie każde* w mniej lub bardziej luźny sposób związane z podróżowaniem. Forum Fly4free jest forum podróżniczo-lotniczym, i tego profilu będziemy się trzymać.
W internecie jest mnóstwo innych miejsc w których można podyskutować na tematy nie związane z podróżami lub lataniem


luznosc-gatek-albo-o-zasadach-dyskutowania-slow-kilka,18,79566
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
#60 PostWysłany: 11 Mar 2020 13:29 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1065
srebrny
No i stało się - Mann odszedł z PR3... "Postanowiłem, że to ja podejmę tę decyzję, a nie ktoś za mnie – powiedział Mann"
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 439 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group