Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 439 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 16 Wrz 2020 11:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7359
HON fly4free
Co do dziennikarzy zajmujących się tematyką leżącą w kręgu zainteresowania niniejszego forum, to miotła p. A. Kamińskiej wymiata kolejnego redaktora, którego słuchałem zawsze (póki słuchałem Trójki) z wielką przyjemnością - Marka Brzezińskiego:

https://natemat.pl/320345,marek-brzezin ... iego-radia

Chociaż, z drugiej strony, może i dobrze. Jest szansa, że pojawi się gdzieś indziej i będę mógł go znowu posłuchać...
Góra
 Profil Relacje PM off
Wintermute lubi ten post.
 
      
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
All inclusive w Grecji: tydzień na wyspie Lesbos za 2296 PLN. Wylot z Katowic All inclusive w Grecji: tydzień na wyspie Lesbos za 2296 PLN. Wylot z Katowic
#242 PostWysłany: 16 Wrz 2020 12:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2019
Posty: 347
niebieski
Nikt tyle nie zrobił dla rozwoju prywatnych mediów internetowych i podcastów co szefowa państwowego Polskiego Radia. :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
 
      
#243 PostWysłany: 16 Wrz 2020 12:24 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1072
srebrny
"z informacją o zakończeniu współpracy zadzwonił do niego dyrektor Informacyjnej Agencji Radiowej Paweł Piszczek. – Powiedział, że mają człowieka, który lepiej interpretuje teksty niż ja – poinformował Brzeziński."
I wszystko jesne. Teraz przekaz będzie już na pewno właściwy...
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Koniec
#244 PostWysłany: 27 Wrz 2020 13:40 

Rejestracja: 18 Wrz 2015
Posty: 906
Loty: 54
Kilometry: 71 690
niebieski
tropikey napisał(a):
Nie mam abonamentu na gazeta.pl, a i tak wyświetla się całość, więc artykuł ma chyba formułę otwartą.

Tak informacyjnie - wszystko, co jest na gazeta.pl, jest bezpłatnie dostępne, abonament jest potrzebny do czytania artykułów na wyborcza.pl (i wysokieobcasy.pl).
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
michzak uważa post za pomocny.
 
      
#245 PostWysłany: 29 Wrz 2020 09:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2019
Posty: 347
niebieski
Plus informacja, że gazeta.pl to nie to samo co wyborcza.pl. ;)

Takie info:
Cytuj:
Tomasz Rożek odszedł z Trójki, dołączył do "Raportu o stanie świata" Dariusza Rosiaka Dziennikarz naukowy Tomasz Rożek odchodzi z Trójki Polskiego Radia. Jednocześnie dołączył do zespołu tworzącego podcast Dariusza Rosiaka "Raport o stanie świata". - Będę pojawiać się w podcaście w soboty co dwa tygodnie, chyba że będzie taka potrzeba - wtedy częściej - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/t ... za-rosiaka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#246 PostWysłany: 29 Wrz 2020 17:37 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3528
srebrny
kolejni odchodza. https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/k ... skim-radiu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#247 PostWysłany: 05 Paź 2020 14:36 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3528
srebrny
o...

Niedźwiecki, Strzyczkowski, Olszański, Łukawski zakładają radio internetowe. Planują start w grudniu i mają już nazwę - będą nadawać jako Radio 357.

https://wyborcza.pl/7,75398,26369762,ma ... 1-L.1.duzy#s=BoxWyboImg1

ekipa niezla

Załączniki:
357.jpg
357.jpg [ 124.75 KiB | Obejrzany 1780 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#248 PostWysłany: 05 Paź 2020 14:40 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22425
I Tomasz Michniewicz :)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#249 PostWysłany: 05 Paź 2020 14:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7359
HON fly4free
Ale Tomek, czy Beata :) ?
OK, już wiem... Generalnie, świetna informacja. Szkoda tylko, że muszę teraz wpłaty na patronite na 3 kupki podzielić. Mogliby się jednak nieco scalić :D
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#250 PostWysłany: 05 Paź 2020 19:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2019
Posty: 347
niebieski
Mogliby, ale od dawna były nieporozumienia między Kaczkowskim/Niedźwiedzkim a Jethon, więc pewnie dlatego teraz osobno.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#251 PostWysłany: 06 Paź 2020 06:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Przez to cale zamieszanie zacząłem słuchać programu III po długiej przerwie, bo strasznie tam marudzili. I powiem Wam, że słucham z przyjemnością!

UWAGA - za powyższy w-pis nie dostaję żadnej wierszówki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#252 PostWysłany: 06 Paź 2020 07:39 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
Od kiedy dojeżdżam własnym autem do pracy, zawsze rano słucham Trójki. To już jakieś 20 lat. Od kilku dni jestem coraz bliższy decyzji o zmianie stacji. Tak naprawdę gdybym tylko miał na co, to już bym zmienił, niestety zbyt dużego wyboru tu nie mam.
Od kilku dni rano (moje rano to 6:15 - 6:35) nie da się tego słuchać. Jakaś para (prawdopodobnie) młodych ludzi robi podróbkę RMF, tylko na jeszcze niższym poziomie. Do tego czasami puszczają podróbkę muzyki. :(
Gdy wracam z pracy jest trochę lepiej.

To co Wy tam @eskie słuchacie i o której?
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off
ewaolivka lubi ten post.
 
      
#253 PostWysłany: 06 Paź 2020 07:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
ja w aucie miałem od 19.00 do 24.00 w piątek.
To było pasmo LP chyba, ale facet puszczał fajną muzykę.
A teraz dla porównania włączę trójkę


marcinsss napisał(a):
Jakaś para (prawdopodobnie) młodych ludzi robi podróbkę RMF, tylko na jeszcze niższym poziomie.

Edycja jest 07.54,faktycznie, pieprzą o paprykarzu szczecińskim :?
Ale muzyka mi się prawie podoba, bo teraz rzęzi Lech Janerka
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#254 PostWysłany: 06 Paź 2020 07:56 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6223
HON fly4free
w tym przypadku dziennikarze z różnych stron nadzwyczaj zgodni
Trójce po zmianach w ramówce trudno będzie odbudować pozycję. "Znika wyjątkowa aura"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#255 PostWysłany: 06 Paź 2020 07:58 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1072
srebrny
ibartek napisał(a):
o...

Niedźwiecki, Strzyczkowski, Olszański, Łukawski zakładają radio internetowe. Planują start w grudniu i mają już nazwę - będą nadawać jako Radio 357.

https://wyborcza.pl/7,75398,26369762,ma ... 1-L.1.duzy#s=BoxWyboImg1

ekipa niezla

Ekipa niezła tylko pytanie czy na pewno wszyscy faktycznie będą tam występować? Bo np. Agnieszka Szydłowska od razu jasno napisała że kibicuje ale teraz pracuje w newonce i nigdzie się nie wybiera...
Z tego co czytam to planują docelowo mieć radio FM co jest bardzo ambitnym celem. Czy możliwym do realizacji? Trzymam kciuki ale chyba jednak nie.
Na radio internetowe to myślę że bez problemu nazbierają. Po jednym dniu mają ponad 100 tys.
Zawsze lepiej mieć większy wybór niż mniejszy :-)
Góra
 Profil Relacje PM off
ewaolivka lubi ten post.
 
      
#256 PostWysłany: 06 Paź 2020 10:30 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3528
srebrny
@Wintermute to pewnie bedzie na zasadzie wspolpracy, bo z datkow na pelen etat takiego zespolu nie utrzymaja. ja kibicuje zeby jak najszybciej zrobili FM. wtedy sie bedzie mozna przelaczyc.

poranki w PR3 na szczescie mnie omijaja i nie musze sluchac "zabawnego duetu", ale wieczorem cos tam jeszcze da sie wylowic, np redaktor Marganski - dobrze gra, Okrasko, ktos nowy Michal Grabkowski, pani Kaczkowska (w zasadzie jeden zestaw, Bjork, Massive Attack, Portishead i Max Richter), pan Migala, czyli odjazd na wschod itd. Dziewonski, Owczarek, Metz itd. audycje sportowe dalej trzymaja poziom.

czasem jest slabo. niestety sluchalnosc to drugi priorytet, bo nawet jak reklamodawcy sie wycofaja, a wydarzenia czy koncerty odmowia Trojce patronatu nad impreza. to zawsze znajdzie sie jakas panstwowa spolka, ktora sypnie groszem. i bedzie pogoda sponsorowana przez PGNiG, sport przez PZU itd.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#257 PostWysłany: 06 Paź 2020 11:40 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1072
srebrny
To Metz jeszcze tam jest? Myślałem że się przetransportował do PR2. Ja już PR3 nie słucham. Jakiś m-c temu rano w drodze do pracy włączyliśmy żeby sprawdzić co teraz leci i jakiś smutny człowiek prowadził audycję jakby to była 2 w nocy i adekwatną muzykę puszczał. A dr Rożek był mocno zdystansowany. Nie dało się tego słuchać. Z tego co czytam jak jest obecnie to już nawet nie muszę sprawdzać. Dobrą muzę mogę sobie sam zapodać. Nie o to w radiu chodzi... Jedyna audycja na którą mogę się włączyć to niedzielne podsumowanie sportowych wydarzeń tygodnia. Panowie trzymają poziom. Liczę na to przejdą do Radia 357 choć wydaje się to mało realne. Rzeczą która mnie uwiera w RNŚ jest właśnie brak sportu.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#258 PostWysłany: 06 Paź 2020 12:08 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3528
srebrny
zapodalem pare przykladow, gdzie nie tylko o muzyke chodzi. sa tez antyaudycje, gdzie np. wymiata pan K. i zapowiada w kolko przypadkowe piosenki, 'a teraz to..', 'a teraz tamto..'. albo niedzielna poludniowa audycja w stylu pogadanki co u Panstwa na obiad. niestety, poziom radiowezla.

e: odnosnie Metza, to w soboty o 22 (o ile nie zdjeli) leci audycja, ktorej zadne radio komercyjne nigdy nie zrobi..;-) polecam

"Rock’n’roll – historia powszechna", czyli historia świata od narodzin rock’n’rolla. Muzyczna podróż przez najważniejsze wydarzenia półwiecza (1955-2005). Pięćdziesiąt lat w pięćdziesięciu godzinnych odcinkach. Historia świata i Polski zilustrowana najciekawszymi utworami "z epoki".

https://www.polskieradio.pl/9/8685


Ostatnio edytowany przez ibartek, 06 Paź 2020 13:09, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#259 PostWysłany: 06 Paź 2020 12:20 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1072
srebrny
O tak, Kodym wymiata. Po prostu urodzony redaktor. Znany jest już w całym internecie :-)
https://www.facebook.com/katarzyna.lazz ... nf&__xts__
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#260 PostWysłany: 06 Paź 2020 13:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2019
Posty: 347
niebieski
Wintermute napisał(a):
A dr Rożek był mocno zdystansowany. Nie dało się tego słuchać.


Rożek bodaj tydzień temu przeszedł właśnie do Rosiaka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 439 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group