Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 439 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 18 Maj 2020 09:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7365
HON fly4free
Wracając do tematu (choć znajdzie się tam również kilka zdań do przemyślenia przez @cavani), zachęcam do lektury tego oto napisanego lekkim piórem artykułu (come back "Efektu Streisand" :D ) :

https://noizz.pl/opinie/wladze-trojki-w ... 4vtuKYDEsE
Góra
 Profil Relacje PM off
le_szek lubi ten post.
le_szek uważa post za pomocny.
 
      
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
#202 PostWysłany: 18 Maj 2020 10:01 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Moi drodzy, jesli będzie o polityce - to (ze smutkiem) zamkniemy wątek, zgodnie ze starą, znaną wszystkim zasadą,
wynikającą z praktyki .

:(
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.


Ostatnio edytowany przez Abcn 18 Maj 2020 16:24, edytowano w sumie 3 razy
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#203 PostWysłany: 18 Maj 2020 10:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4006
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
Po odejściu najpierw Gacek, a potem Manna sądziłem, że Niedźwiedź zrobi 2000 wydanie Listy i odejdzie.
Niestety na 2 wydania przed, szambo wylało tak wysoko, że i jemu - spokojnemu człowiekowi (polecam biografię "Radiota, czyli skąd się biorą niedźwiedzie") się ulało.
Teraz w arcytrudnej sytuacji będzie postawiony Baron - za 11 dni będzie musiał poprowadzić jubileuszowe wydanie Listy, którą 35 lat tworzył Niedźwiedź.
Mimo woli zostanie "łamistrajkiem".

"I tylko koni żal..."
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."


Ostatnio edytowany przez Tomo14, 18 Maj 2020 11:08, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
#204 PostWysłany: 18 Maj 2020 10:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2019
Posty: 347
niebieski
Jest coraz weselej:

Cytuj:
TVP.info usunęło tekst, w którym nieznany muzyk zarzucił Markowi Niedźwieckiemu branie pieniędzy za miejsca na liście Trójki W niedzielę wieczorem portal TVP.info zrelacjonował wpis osoby przedstawiającej się jako muzyk nieznanego zespołu Antyquariat, która zarzuciła Markowi Niedźwieckiemu, że brał pieniądze za umieszczanie piosenek na wysokich miejscach Listy Przebojów Trójki. Z autora wpisu żartowali dziennikarze na Twitterze. W poniedziałek rano artykuł nie był już dostępny na TVP.info.

Kpiny dziennikarzy: kto zna Tomaldo Banjo i Antyquariat?

Z artykułu TVP.info żartowali niektórzy dziennikarze na Twitterze. Przede wszystkim zwracali uwagę, że zespół Antyquariat jest zupełnie nieznany, więc nie wiadomo, czy miał szansę zaistnieć w ogólnopolskich mediach, a nawet czy w ogóle istniał. - Piosenkę Pana Tomalda Banjo, grającego w latach 90-tych i na początku dwutysięcznych w zespole Antyquariat, który osiągnął pewną popularność, najbardziej bym chciał usłyszeć - stwierdził Marcin Makowski z „Do Rzeczy”.

- Dowiedziałam się dzięki TV Info w o istnieniu kogoś takiego jak Tomaldo Banjo. A jednak #wieszwięcej. ;) - napisała Estera Flieger z NGO.pl. - Historia Tomaldo Banjo przypomniała mi, że dawno temu moja piosenka leciała raz w Trójce, ale w wyniku ubeckiego spisku nikt jej już więcej nie puścił pod dętym - co się rozumie samo przez się - pozorem, że jest słaba - kpił Michał Danielewski z OKO.press. - Kiedy byłem w liceum, zasłuchiwałem się w twórczości Tomaldo Banjo. Koledzy mówili, że stary, Nirvana, Pearl Jam, a ja twardo: Tomaldo Banjo, on jest najlepszy, kiedyś będzie na pierwszym miejscu listy Trójki. Tak było, nie zmyślam - dodał.


Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/t ... cie-trojki
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
le_szek uważa post za pomocny.
 
      
#205 PostWysłany: 18 Maj 2020 11:00 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1074
srebrny
Tomo14 napisał(a):
Po odejściu najpierw Gacek, a potem Manna sądziłem, że Niedźwiedź zrobi 2000 wydanie Listy i odejdzie.
Niestety na 2 wydania szambo wylało tak wysoko, że i jemu - spokojnemu człowiekowi (polecam biografię "Radiota, czyli skąd się biorą niedźwiedzie") się ulało.
Teraz w arcytrudnej sytuacji będzie postawiony Baron - za 11 dni będzie musiał poprowadzić jubileuszowe wydanie Listy, którą 35 lat tworzył Niedźwiedź.
Mimo woli zostanie "łamistrajkiem".

"I tylko koni żal..."

No ale jaka lista? Przecież cała masa artystów którzy są aktualnie w notowaniu nie zostanie puszczona bo zabronili żeby w Trójce grali ich numery.
Lista się skończyła. Jak Niedźwiecki przejdzie do RNŚ to będzie mógł kontynuować od notowania nr 1999.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#206 PostWysłany: 18 Maj 2020 11:02 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8587
złoty
Cytuj:
No ale jaka lista?

Disco Polo i piosenki Pietrzaka.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
becek uważa post za pomocny.
 
      
#207 PostWysłany: 18 Maj 2020 11:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7365
HON fly4free
Wintermute napisał(a):
No ale jaka lista? Przecież cała masa artystów którzy są aktualnie w notowaniu nie zostanie puszczona bo zabronili żeby w Trójce grali ich numery.
Lista się skończyła. Jak Niedźwiecki przejdzie do RNŚ to będzie mógł kontynuować od notowania nr 1999.


Faktycznie, z puszczeniem wielu utworów może być problem, choć pewnie jakoś to obejdą (np. puszczając w całości inne utwory, niezależnie od miejsca, na którym się znajdą). Podejrzewam jednak, że nikt nie zdecyduje się na poprowadzenie kolejnych notowań.
A co do przeniesienia listy do RNŚ (o ile oczywiście Niedźwiedzki tam pójdzie), to może się tu pojawić ciekawy aspekt prawny, czy wolno by było nadać tam 1999. i kolejne notowanie, tak jakby był to ciąg dalszy Lp3? Domyślam się, że musieliby zmienić nazwę audycji, bo aktualna jest pewnie w taki, czy inny sposób związana z Polskim Radiem. Mogliby zapewne zrobić taki symboliczny chwyt, że notowania tej nowej listy zaczynałyby się od numeru 1999, ale komu przysługują prawa do posługiwania się notowaniami archiwalnymi?
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#208 PostWysłany: 18 Maj 2020 11:34 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22451
Dziś wypowiedzenie złożyła Agnieszka Szydłowska.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#209 PostWysłany: 18 Maj 2020 11:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7365
HON fly4free
Ależ żeś mnie ubiegł :)
https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/a ... wyliczanki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#210 PostWysłany: 18 Maj 2020 11:40 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6249
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
Dla mnie brak Szydłowskiej to absolutny koniec PR3 w sumie wychowałem się muzycznie na Programie Alternatywnym już nie wspomne ile razy z wypiekami się słuchało czekając na kolejne festiwalowe ogłoszenia.
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#211 PostWysłany: 18 Maj 2020 11:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
Martyniuk w końcu będzie miał własna stacje
70% rodaków ' jak nie więcej ' nawet nie zauważy zmiany
skoro w tenkraju nikt praktycznie nie czyta, słucha tego co już zna (Mi się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No… To… Poprzez… No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę)* a najchętniej ogląda TV, to nie oczekujmy że cała ta żałosna sytuacja coś zmieni, przykre

*inż. Mamoń

Załączniki:
98323364_3681527625197010_2729604853666938880_n.jpg
98323364_3681527625197010_2729604853666938880_n.jpg [ 50.33 KiB | Obejrzany 1693 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
14 ludzi lubi ten post.
 
      
#212 PostWysłany: 18 Maj 2020 11:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7365
HON fly4free
Bolesna prawda. Ja sam bardzo to wszystko przeżywam, bo Trójka była za mną od kiedy pamiętam. Dla zdecydowanej jednak większości to kwestia chwilowego newsa, który za kilka dni bezrefleksyjnie przeminie i nawet nie dostrzegą, że tu wcale nie chodzi o tą stację lecz o znacznie szerszy problem.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#213 PostWysłany: 18 Maj 2020 11:58 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22451
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
12 ludzi lubi ten post.
 
      
#214 PostWysłany: 18 Maj 2020 12:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2019
Posty: 347
niebieski
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#215 PostWysłany: 18 Maj 2020 21:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7365
HON fly4free
Uzupełniam wiedzę zainteresowanych osób o link do artykułu z pełną treścią listu Bartka Gila do dyrektora Trójki (na innych stronach są tylko urywki) :

https://www.rp.pl/Kultura/200519297-Noc ... azika.html

Jednocześnie, by uniknąć zarzutu, że wrzucam stanowisko tylko jednej strony, daję również link do artykułu, w którym zapowiadany jest audyt wyników głosowań z ostatnich lat:

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/skandal ... at/3wrt4br

Komu wierzyć, niech każdy oceni sam
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
5 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#216 PostWysłany: 21 Maj 2020 20:00 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
Dorzucam link do posiedzenia komisji senackiej w sprawie "Trójki".



Na tę chwilę stanowisko moderacji jest takie, że wątek nie będzie otwarty, bo za bardzo w politykę...
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#217 PostWysłany: 29 Lip 2020 08:48 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
https://www.press.pl/tresc/62631,_rapor ... m-w-polsce (link podrzucił @pemat)
"Raport o stanie świata" przeniósł się na YouTube i sobie nieźle radzi bez Trójki. Czy Trójka sobie radzi bez "Raportu..." i wielu innych osób/audycji? No nie wiem....Ja słucham, ale wydaje mi się, że jest trochę inaczej, trochę słabiej. Słucham też czasami "Radio Nowy Świat" i bardzo mi się podoba.

Emocje chyba już wystarczająco opadły. Temat otwieram, ale jak będzie za bardzo polityczny, to zostanie zamknięty ponownie.
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#218 PostWysłany: 29 Lip 2020 09:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7365
HON fly4free
Nic tylko się cieszyć :) To jest audycja doskonała. Słucham niemal wszystkich odcinków. Niedawno np. o Węgrach i ich tęsknocie (a raczej bólu) po latach świetności przed I w.ś., albo o Ujgurach i ich historii. Rosiak to jedno, ale goście są tam rewelacyjni.

Co do Trójki, to wróciłem do niej. Jest lepiej (pod względem publicystyczno-informacyjnym), cieszy mnie też bardzo zmiana w tematyce reportaży o 18:15 (z martyrologiczno-historycznej na taką zwykłą, ludzką), a i muzycznie jest w porządku. No i czuć w głosach prowadzących audycje poranne i popołudniowe, że mają tam teraz chyba lepszą atmosferę. Zobaczymy, jak długo...

A RNŚ budzi we mnie mieszane uczucia. W niedzielę słuchałem Siesty i było świetnie, jak w Trójce. Ciekawa była też audycja J. Młynarskiego przed Siestą. Raz śledziłem porannego Manna, ale nie był w jakiejś wybitnej formie, trochę jakby przygaszony. Nie mogę przekonać się do głosów mi wcześniej nieznanych. Potrzebuję więcej czasu, by wyrobić sobie zdanie, znaleźć odpowiednie dla siebie audycje.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#219 PostWysłany: 29 Lip 2020 09:21 

Rejestracja: 05 Sie 2017
Posty: 99
Loty: 88
Kilometry: 97 216
Wszystko zależy czego oczekujesz, teraz ten program trwa prawie dwa razy dłużej. Treść jest bardziej pogłębiona, mi bardziej odpowiada ;)
_________________
2019 -Ateny, Ałmaty, Astana, Taszkent, Samarkanda, Rzym, Budapeszt, Wiedeń, Lwów, Wilno, Ryga, Stambuł
2020 -Zagreb, Belgrad, Tallinn, Petersburg ... COVID ... Budapeszt, Tirana, Alicante, Malaga, Praga, Hamburg
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#220 PostWysłany: 29 Lip 2020 09:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2019
Posty: 347
niebieski
marcinsss napisał(a):
https://www.press.pl/tresc/62631,_raport-o-stanie-swiata_-najbardziej-medialnym-podcastem-w-polsce (link podrzucił @pemat)
"Raport o stanie świata" przeniósł się na YouTube i sobie nieźle radzi bez Trójki.


A dokładniej przeniósł się na swoją stronę:
https://raportostanieswiata.pl/
Youtube to jedno z kilku źródeł, gdzie zamieszcza swoje podcasty. Ja ich słucham w aplikacji.

RNŚ to nowa Trójka bez reklam, z duchem starej Trójki. Z tego może powstać nowe zjawisko.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
marcinsss uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 439 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: KamcioPL, wasil10 oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group