Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 74 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 02 Maj 2012 22:46 

Rejestracja: 17 Maj 2011
Posty: 69
Mam pytanie - członkostwo w klubie wizzaira kończy mi się w połowie września, a chciałbym na dniach kupić bilety lotnicze na końcówkę września. Rozumiem, że nie napotkam żadnych problemów (czy to przy rezerwacji czy przy locie) z tego powodu? W końcu korzystam z klubowych taryf w czasie gdy jestem członkiem, a termin lotu na który mam bilety kupione w czasie bycia członkiem, nie powinien mieć znaczenia. Prawda?

Z góry dzięki za odp :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum
Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie
#62 PostWysłany: 07 Cze 2012 12:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 1620
Loty: 109
Kilometry: 141 606
srebrny
Robin napisał(a):
dostałem propozycje odnowienia WXC za 20 eur to jest dobra cena?
tylko ja tak mam, czy teraz wszystkim tak proponują?


standardowa cena to 29€, więc propozyzca wydaję się ciekawa
_________________
Image Image Image
69% ludzi znajdzie coś dwuznacznego w każdym zdaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 09 Cze 2012 17:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2012
Posty: 265
Robin napisał(a):
dostałem propozycje odnowienia WXC za 20 eur to jest dobra cena?
tylko ja tak mam, czy teraz wszystkim tak proponują?


Również dostałam taki e-mail z propozycją odnowienia WXC po 19,99 EUR:

'W ramach podziękowania za Twój dotychczasowy udział w naszym programie, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę: jeśli odnowisz swoje członkostwo przed upływem 15 06 2012, możesz to zrobić po dokonaniu opłaty w wysokości 19,99 EUR.'
_________________
'The journey is what brings us happiness... not the destination'
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 14 Cze 2012 13:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2012
Posty: 265
@ Robin: Kurs, po ktorym przeliczona zostanie platnosc za WXClub, bedzie zalezec od wahan walut na rynku (np. stosunek złotówki do EUR, HUF itd.), ale tez od kursow jakie proponuje twoj bank.
Strona, gdzie sa wyswietlane srednie kursy, ktora polecam to: www.xe.com

Ale najlepiej sprawdz jaka kwote zyczy sobie Wizzair za WXC w kazdej walucie (po zalogowaniu na twoje konto, w zakladce, gdzie kupujesz WXC) i przelicz te kwoty na zlotowki, po konkretnym kursie bankowym Twojego banku. Najnizsza stawka wygrywa ;)
_________________
'The journey is what brings us happiness... not the destination'
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 20 Cze 2012 17:34 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 245
niebieski
Dostałem dzis rano mail od wizza, z mozliwoscia przedluzenia WXC.
To jakos terminowe?
Ktos cos wie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 20 Cze 2012 21:53 

Rejestracja: 09 Kwi 2011
Posty: 149
Ten sam mail, to samo pytanie, jakiś termin?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 20 Cze 2012 23:12 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 245
niebieski
Wie ktoś coś więcej ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 20 Cze 2012 23:13 

Rejestracja: 23 Sie 2011
Posty: 354
niebieski
tez dostalem maila, ale wykupilem czlonkowstwo, bo i tak mialem zamiar bilet kupic (po juz zrobilem)
_________________
Swiat konczy sie tam, gdzie nie dociera Ryanair
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 20 Cze 2012 23:22 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 245
niebieski
W sumie tez wykupiłem - nie będę ryzykował że to 1 dniówka a i tak użyje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 29 Cze 2012 12:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Kwi 2012
Posty: 129
Loty: 47
Kilometry: 58 916
Szkoda że przeoczyłem tą promocję, trochę dziwne, że nie powiadomili wszystkich którym XClub wygasał w tym okresie...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 10 Wrz 2012 08:52 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 114
w weekend dostałem takiego maila - w sumie po prawie miesięcznym wygasnieciu członkowstwa. a że na razie nigdzie nie lece, to w planie mialem wykupienie członkowstwa w listopadzie.

"Szanowny Członku WIZZ Xclusive Club,
Specjalna oferta – jeszcze dziś odnów członkostwo w WIZZ Xclusive Club i oszczędź 10 EUR!
Mamy nadzieję, że skorzystałeś z wielu możliwości, jakie oferuje członkostwo w Klubie.

Oprócz wyjątkowych promocji dla członków Klubu i wcześniejszego dostępu do dużych promocji, dokonaliśmy kilka korzystnych zmian w programie Klubu, dzięki czemu średnia oszczędność na lot w jedną stronę może wynieść nawet 10 EUR!

Twoje członkostwo wygaśnie 18 08 2012. W ramach podziękowania za Twój dotychczasowy udział w naszym programie, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę: jeśli odnowisz członkostwo przed upływem 10 10 2012, możesz zaoszczędzić 10 EUR, dokonując opłaty w wysokości 19,99 EUR.

Skorzystaj z tej wyjątkowej oferty – odnów członkostwo jeszcze dziś, by uzyskać możliwość dalszych, znacznych oszczędności w najbliższym roku.
Jednocześnie informujemy, że od 23 czerwca rejestracja w WIZZ Xclusive Club będzie możliwa tylko podczas dokonywania rezerwacji w witrynie wizzair.com.
Twoja rejestracja będzie ważna przez okres jednego roku od daty wygaśnięcia obecnego okresu członkostwa (nawet jeśli dokonasz jej przed upływem tej daty)."


i ostatnie zdanie popsuło mi plan przedłuzenia członkowstwa przed kolejnymi zakupami biletow czy chociaz 10 pazdziernika. czyli znow mam je do 18 sierpnia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 10 Wrz 2012 10:38 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 563
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
grzewor napisał(a):
Twoje członkostwo wygaśnie 18 08 2012. W ramach podziękowania za Twój dotychczasowy udział w naszym programie, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę: jeśli odnowisz członkostwo przed upływem 10 10 2012, możesz zaoszczędzić 10 EUR, dokonując opłaty w wysokości 19,99 EUR.
Nie bardzo rozumiem, czy Twoje członkostwo już wygasło czy ma wygasnąć??? moje członkostwo również wygasa w najbliższym czasie i też się zastanawiam co zrobić. Żadnego maila póki co jeszcze nie dostałem z podobną propozycją...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 10 Wrz 2012 11:17 

Rejestracja: 10 Sie 2011
Posty: 487
Loty: 12
Kilometry: 12 344
niebieski
tez dostalam maila 6-go wrzsnia, czyli ponad tydzien przed wygaśnięciem członkowstwa:

Your membership will expire on 15 09 2012. As a valued member of the Club we have prepared a great offer just for you: if you renew your membership before 11 11 2012 you have the opportunity to save €10 and renew for only €19.99.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 10 Wrz 2012 23:53 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 114
moje wygasło 18.08.
mail przyszedl dokladnie w piatek 7.09 czyli po prawie 3 tygodniach od wygasniecia (pewnie tłumaczyli przez google translatora i stad tak dziwny tekst :))

przed chwila przedłużyłem członkostwo - niestety tak jak pisza trzeba dokonac rezerwacji. kupilem najtanszy bilet za 4 zl + 85 zł za członkostwo - placilem kasa nazbierana przez bonus do karty w citibanku wiec w sumie nic mnie to nie kosztowalo.
sprawdzalem jak to wyjdzie jak bede kupował bilet za forinty- azuon jako najtanszy pokazal za 1,89 zł (gdzies cos tam z wegier), po jego wybraniu w wizie i dodaniu czlonkowstwa wyszlo 290+5900=6190 huf. po przeliczeniu na zł dalo to niestety 96 zł :(
tak wiec najtaniej bylo w zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 74 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group