Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Link do usługi CGNGateway: https://cgn.viaguide.com/via-guide/booking?lang=en
Tutaj umówimy się online na kontrolę bezpieczeństwa na konkretną godzinę


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 29 Gru 2022 13:36 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 227
niebieski
Uruchomiono usługę CGNGateWay, która na razie jest bezpłatna. W skrócie, jest to możliwość umówienia się na konkretną godzinę by przejść kontrolę bezpieczeństwa. Po wyborze godziny mamy "okienko" +/- 10 minut. Samo zamówienie usługi jest banalne - na stronie lotniska jest odnośnik. Podajemy datę i miejsce docelowe oraz wybieramy pasującą nam godzinę o której chcemy przejść kontrolę. Potwierdzenie przychodzi na maila. Będę testował w najbliższą sobotę.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
Kashpir uważa post za pomocny.
 
      
Lato w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z all inclusive od 2707 PLN. Wyloty z 6 miast Lato w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z all inclusive od 2707 PLN. Wyloty z 6 miast
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
#62 PostWysłany: 08 Lut 2023 18:23 

Rejestracja: 01 Lip 2020
Posty: 527
Loty: 216
Kilometry: 258 829
niebieski
Czy dobrze rozumiem bilet dzienny lotnisko Kolonia/Bonn do Kolonii to cena za bilet 1b? Bilety dzienne są ważne od skasowania tylko do 3 w nocy?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 10 Lut 2023 10:47 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 227
niebieski
U mnie, w aplikacji VRS, dzienny bilet jest ważny 24 h od zakupu.
Nie wiem jak to wygląda obecnie podczas zakupu w automacie, bo nie korzystam z nich już ładne parę lat.
Także polecam zainstalowanie oficjalnej aplikacji VRS. Jest po angielsku i można płacić PayPal'em. Poza tym masz dostęp do promocji - np. bilet karnawałowy od 16 lutego na 6 dni na całą siatkę VRS Netz za 26,50 euro.
Góra
 Profil Relacje PM off
heide_berg lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#64 PostWysłany: 10 Lut 2023 11:04 

Rejestracja: 01 Lip 2020
Posty: 527
Loty: 216
Kilometry: 258 829
niebieski
@MarBlo a jak sprawdzić, na jakie strefy kupić bilet by obejmował lotnisko, Kolonię i Bonn?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 10 Lut 2023 14:25 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 227
niebieski
Rozumiem, że punkt początkowy Twojej wyprawy to lotnisko CGN?
Fachowo, to poprzez stronę przewoźnika...
Ja sobie radzę tak:
Sprawdzam strefę z lotniska do Kolonii (1b) i do Bonn (4). Jeśli chcesz kupić bilet dobowy i odwiedzić oba miasta jak pisałeś, to kupię na strefę 4.
W przyszły piątek będę w Kolonii to mogę sprawdzić jak jest z zakupem w automacie. Ale przypuszczam, że identycznie jak w aplikacji.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#66 PostWysłany: 10 Lut 2023 15:56 

Rejestracja: 01 Lip 2020
Posty: 527
Loty: 216
Kilometry: 258 829
niebieski
a to spokojnie mogę sobie kupić w apce, bo i jakaś zniżka jest przy zakupie poprzez apkę, jeśli się nie mylę :) ja dopiero po połowie kwietnia na krótki wypad
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 11 Lut 2023 15:27 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 227
niebieski
Tak, jest taniej przy zakupie przez aplikacje. Udanego pobytu.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#68 PostWysłany: 25 Maj 2023 22:58 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
@MarBlo Szukam czy jest jakaś opcja 48h na transport w regionie, bo nic takiego nie widzę - może potwierdzisz albo wskażesz jakieś inne rozwiązanie, bo chyba jesteś dobrze zorientowany :) Na razie zrobiłem research i wychodzi mi, że moje 2 dni na miejscu chyba najkorzystniej wyjdzie obskoczyć pojedynczymi biletami: pociągi CGN - Kolonia i Kolonia - Troisdorf (tam mam nocleg) po 3,20 EUR. Troisdorf - Bonn autobus nr 551 za 4,20 EUR (RSVG) i potem powrót na lotnisko linią lotniskową SB60 za 5,60 EUR. Łącznie 16,20 EUR. A rozumiem, że po Kolonii czy Bonn to najlepiej poruszać się pieszo?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 26 Maj 2023 07:53 

Rejestracja: 27 Lut 2015
Posty: 408
niebieski
billet 24h kosztuje 7,70 EUR
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 26 Maj 2023 09:41 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Ale to na strefę 1b, a jak rozumiem żeby przemieszczać się z przesiadkami pomiędzy Kolonią a Bonn wymagany byłby bilet na strefę 4 (czy też kategorię cenową) za 17,20 EUR.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 26 Maj 2023 09:59 

Rejestracja: 27 Lut 2015
Posty: 408
niebieski
Zgadza sie. Pośredni czyli Kolonia/Bonn i Troisdorf kosztuje 10,10 EUR.
Trochę taniej wychodzą w aplikacji: 7,46 9,79 i 16,68.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 27 Maj 2023 07:48 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 227
niebieski
-- 27 Maj 2023 07:35 --

Nie znam dokładnie Twoich planów oraz, co mogłoby być istotne przy zakupie biletów, w ile osób będziecie podróżować...
Jeśli jednak masz zamiar zrealizować tylko cztery przejazdy w dwa dni, to najlepszym wyjściem będzie zakup pojedynczych biletów. Z tym, że zamiast autobusu, skorzystałbym z pociągu.
Spójrz czy w interesującym Cię terminie nie są organizowane jakieś targi (Messe). Dość często wejściówki są za darmo lub za symboliczną kwotę, a w cenie biletu masz prawo do "darmowego" transportu.
To samo tyczy się niektórych wydarzeń sportowych (jeśli lubisz oglądać) czy koncertów.
Zwiedzanie "na nogach" czy przy pomocy transportu publicznego - to także zależy od tego co chcesz w tym czasie zobaczyć.

-- 27 Maj 2023 07:48 --

Kashpir napisał(a):
Ale to na strefę 1b, a jak rozumiem żeby przemieszczać się z przesiadkami pomiędzy Kolonią a Bonn wymagany byłby bilet na strefę 4 (czy też kategorię cenową) za 17,20 EUR.

Jest dokładnie tak jak napisałeś.
Uściślę tylko, że kupując np. bilet dobowy na strefę 4 z Kolonii możesz podróżować także w "drugą stronę" tzn. Dusseldorf Sud czy Solingen (to co jest zaznaczone na zielono w załączonej grafice).

Załączniki:
232.jpg
232.jpg [ 153.07 KiB | Obejrzany 469 razy ]


Ostatnio podbity przez MarBlo, 27 Maj 2023 07:48
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group