Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Sie 2011 20:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2011
Posty: 270
Witam czy ktos sie orientuje ile kosztuje taka wycieczka ? co odbywa sie raz do roku ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 15 Sie 2011 20:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
W sensie że kolej jedzie raz do roku?

Transsyberyjska:
Moskwa – Pekin przez Mongolię 515 € / 745 € (2/1 klasa)
Moskwa – Pekin przez Mandżurię 565 € / 825 €
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 15 Sie 2011 21:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2011
Posty: 175
zdaje mi się, że można tą podróż odbyć taniej kupując bilety samemu a nie przez pośrednika i dzieląc ją na odcinki.

Co ciekawe do irkucka można dojechać pociągiem wypuszczanym przez pkp z Warszawy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 15 Sie 2011 21:40 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Ja kilka lat temu jechałem z Moskwy do Irkucka za ok. 200zł, teraz jest pewnie ze 2x drożej ale na pewno nie jest to kilkaset €. Oczywiście mam na myśli wagon plackartny czyli 3 klasę.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 15 Sie 2011 23:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2011
Posty: 270
a przez jaka strone sie dokladnie kupuje bilety na te polaczenia kolejowe ?

chcialbym sie dokladnie zorientowac jak wyglada podroz czy jest czas na zwiedzanie miasta itp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 15 Sie 2011 23:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2011
Posty: 175
w kasie na dworcu w Moskwie? a poza tym chyba w Brześciu też można a przez internet to chyba tylko pośrednicy. poczytaj sobie w internecie jest trochę stron o kolei transsyberyjskiej. np. pierwsza z brzegu http://transsib.com.pl

A czasu na zwiedzanie nie ma (z tego co się orientuje) czasami jest tylko dłuższy postój ale to raczej nie na zwiedzanie. Chyba, że kupisz bilety na kilka odcinków wtedy sobie sam(a) dobierasz długość postoju.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 16 Sie 2011 15:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
http://seat61.com/Trans-Siberian.htm#Fares może Ci się przyda. Generalnie wynika z tego że nie ma "normalnej" ceny, zależy gdzie i kiedy kupisz :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group