Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Lis 2018 19:49 

Rejestracja: 01 Wrz 2011
Posty: 62
Witajcie ponownie,
Gdzies juz w postach pisalam, ze wybieram sie do Tajlandii. Bylam juz 3 razy w Tajlandii, na samo BYCIE na miejscu mam 12 dni. tzn 12 dnia musze byc juz w Bangkoku. Lece sama, najpierw chcialam relaksu...ale z drugiej strony juz teraz mysle, ze 10 dni relaksu na samych wyspach typu Ko Chang i okolicznych to moze byc za duzo.. w koncu lece pol swiata zeby byc tylko na wyspie?? :roll: Wiem, ze Ko chang jest duzy, ale zastanawiam sie jak to bedzie z przemieszczaniem sie bo sama na motorek nie wsiade;/
Zaczelam sie zastanawiac nad Kambodza. Tam jeszcze nie bylam. Co myslicie o tym? Czy jest tam bezpiecznie dla samej kobiety? czy szanse ze poznam ludzi w hostelach tez sa takie jak w Tajlandii? zawsze to milo kogos poznac na swojej drodze. No i czy warto ogolnie? Chodzi o to, ze 10 dni na plazy moze byc za dlugo, ale tez w 35 stopniach chodzenie po Angkor rowniez nie wydaje mi sie dobrym pomyslem..( czy moze przesadzam...)
10 dni na Ko changu wydaja mi sie przesadzone, mimo, ze chce rowniez tego odpoczynku, ale przydaloby sie z drugiej strony cos zobaczyc..dlatego jestem w kropce i pomyslalam o tej Kambodzy..
Siem Reap, potem jakies wioski plywajace, Phom Penh, ale czy warto ogladac Pola smierci itp? to tak jak nasz Auschwitz no i moze plazowanie w Kambodzy na koniec? bo przeciez juz nie zdaze zeby wrocic na ten Ko Chang :? Nie wiem tylko za bardzo jak to logistycznie rozwiazac wszystko.. bo przeciez potem trzeba na lotnisko wrocic. Generalne nie wiem na co sie zdecydowac..co wydaje sie lepsze, zeby nie robic maratonow.
Najbardziej chcialabym zaraz po przylocie odpoczac chwile na wyspie gdzies, nad morzem, w tamtym roku bylam na 2-3 dni w Pattayi , odpoczelam po podrozy, ale teraz nie mam na takie rzeczy czasu. Prosze doradzcie mi bo moze ktos na to popatrzy sie trzezwym okiem bo ja juz nie wiem co mam wymyslec. 11 dni to bardzo malo..jesli chodzi o przemieszczanie sie, ale patrzac sie na to jest to i tak za duzo na samo siedzenie na plazy..
Co Wy zrobilibyscie na moim miejscu? Kambodza? czy Ko chang i wyspy okoliczne? Na Ko Chang tez cenowo jakos mi zaskakujaco drogo wychodzi..
Myslalam aby tam wrocic z tej Kambodzy moze, ale tez sie nie wyrobie..
Prosze o jakies wskazowki, cenne porady, za wszystko bede wdzieczna

P.S. Przepraszam, ze skopiowalam to tutaj z innego watku, ale moze ktos mi podpowie, da dobra rade ;) :oops:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group