Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Mar 2021 22:55 

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 197
Loty: 63
Kilometry: 183 326
Moi drodzy może ktoś ma doświadczenia z Air France? Jeszcze nie wyleciałem a już mam anulowany odcinek Medellin-Panama (dalej lot Panama-Paryż-Berlin bez zmian),
Air France zmieniło automatycznie rezerwację na dzień wcześniej i tak mam stop w Panama City od 18 do 17 dnia następnego. Jak pytam na czacie o opcje to generalnie mówią, że mogę anulować lot i dostać voucher...
ktoś z was miał taką sytuacje? Moj ubezpieczyciel pokryje artykuły pierwszej potrzeby ale nie nocleg a o teście kolejnym na covid nie wspomnę...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#2 PostWysłany: 07 Mar 2021 23:03 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7863
HON fly4free
Zasugeruj żeby cię puścili w takim razie przez BOG zamiast PTY z dolotem AV do BOG zamiast Copa do PTY.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 07 Mar 2021 23:33 

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 197
Loty: 63
Kilometry: 183 326
Mógłbyś jaśniej? Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale miałbym lecieć z Bogoty do Berlina wtedy?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 08 Mar 2021 00:36, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 07 Mar 2021 23:49 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7863
HON fly4free
Rozumiem, że oryginalnie masz przelot międzykontynentalny Air France z Panamy do Paryża, a zmieniony został odcinek dolotowy do Panamy wymuszający wylot z postojem w Panamie na miejscu i problemy (nocleg, test). W tej sytuacji skontaktuj się z AF i zaproponuj im, żeby ci zmienili rezerwację na ich lot z Bogoty zamiast Panamy do Paryża i dalej Berlina, a odcinek dolotowy zamiast Panamy zamienili na krajowy dolot między Medellin i Bogotą.
Nawet gdyby się uparli i nie chcieli zgodzić na tę krajówkę między Medellin a Bogotą możesz się zgodzić na zmianę wylotu z Medellin na Bogotę i dokupić sobie ten przelot sam. Bilety krajowe w Kolumbii są tanie, ceny zaczynają się od kilkudziesięciu złotych.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 07 Mar 2021 23:53 

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 197
Loty: 63
Kilometry: 183 326
Właśnie miałem pisać :) jest lot avianca do Bogoty potem do Panamy i dalej Paryż Berlin. Masz racje taniej wyjdzie kupić samemu dolot do Bogoty nawet!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 07 Mar 2021 23:55 

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 197
Loty: 63
Kilometry: 183 326
Nie ma lotów Air France w tych terminach do Paryża, jest KLM ale długi stop w Amsterdamie ... organizuje z avianca do Bogoty
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 08 Mar 2021 00:09 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7863
HON fly4free
KLM niestety też testy via AMS póki co.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 08 Mar 2021 00:11 

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 197
Loty: 63
Kilometry: 183 326
Tak racja a do Berlina antygenowy wystarczy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group