Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Lut 2016 16:10 

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 323
Loty: 59
Kilometry: 151 609
niebieski
Mam ropziskę swojego lotu i w propozycjach widzę:
- Economy (S) - Lufa
- Economy (Q) - Lufa
- Economy (H) - Lufa
- Economy (L) - KLM
- Economy (T) - KLM
Na czym polegają różnice pomiędzy klasami Economy S/Q/H w Lufie oraz L/T w KLMie?
_________________
Pamiętnik lotów
Moje DIY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 24 Lut 2016 16:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1190
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
wheretocredit.com
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 24 Lut 2016 16:36 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
Różnią się:
- możliwością lub brakiem możliwości zmiany daty wylotu i opłatami za taką zmianę
- liczbą mil jakie otrzymamy za podróż (p. post wyżej)
- ceną ;-)
- klasa i serwis jest identyczny
- w bardzo rzadkich przypadkach klasa może decydować o kolejności upgrade ze wzgl. operacyjnych
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Fafikdog lubi ten post.
Fafikdog uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 02 Lip 2020 09:34 

Rejestracja: 16 Lip 2014
Posty: 156
Loty: 80
Kilometry: 188 383
niebieski
Mam pytanie, zakupiłem loty LH w klasie economy light, przy zmianie rezerwacji dostałem klasę ekonomiczną (H). Czy to oznacza że przydzielono mi również bagaż nadawany ? W podsumowaniu rezerwacji mam same X.

Załączniki:
2020_07_02_09_31_57_Microsoft_Edge.jpg
2020_07_02_09_31_57_Microsoft_Edge.jpg [ 46.34 KiB | Obejrzany 5198 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 02 Lip 2020 10:24 

Rejestracja: 08 Sty 2012
Posty: 18
Ze screenu wynika, że założyli Ci rezerwację ale jeszcze nie wystawili biletu. Jak dostaniesz bilet wtedy pojawią się 'ptaszki' lub 'ixy' przy usługach.
Najczęściej jak miałeś taryfę light to nowy bilet też będzie light (czyli bez bagażu), klasa rezerwacyjna (np T, S, Y) nie mają znaczenia, dostaniesz po prostu więcej mil statusowych jeżeli przebukowali Cię do wyższej klasy rezerwacyjnej. Ilość mil award zostanie z oryginalnej wartości biletu za który zapłaciłeś (pod warunkiem że masz bilet ze stocku LH,LX,OS, SN).
Góra
 Profil Relacje PM off
farciarz uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group