Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Lut 2016 20:33 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6155
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Większość ludzi na zakupy podróbek, będzie Wam polecać China Town, może to i dobrze ale sprzedawcy tam się komunikują przez krótkofalówki. Na całej długości nie udało się wytargować ceny poniżej 70 MYR za parę, przy zakupie kilku par :/

Jeżeli, ktoś ma czas to polecam podjechać monorail na bunting bintang i pochodzić po okolicznych sklepach. Tam można wyrwać buty od 55 MYR za parę ;)

Zegarki także dostępne w przystępnych cenach.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off
nick lubi ten post.
 
      
Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia
#2 PostWysłany: 22 Lut 2016 20:36 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8586
złoty
A jaki jest w ogóle sens i cel kupowania podróbek?


Ostatnio edytowany przez boots, 22 Lut 2016 20:37, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 22 Lut 2016 20:37 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Szybko się zaczyna :popcorn: :D
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 22 Lut 2016 20:39 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1288
Loty: 253
Kilometry: 427 726
srebrny
Dowartosciowanie się
Jak to kolega kiedyś powiedział to nie podróbka tylko replika
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 22 Lut 2016 20:45 

Rejestracja: 10 Kwi 2014
Posty: 392
Loty: 123
Kilometry: 291 994
niebieski
Kiedyś kupiliśmy taką jedną parę butów Puma
Wyglądały całkiem spoko i był to zakup bardziej z ciekawości niż z chęci oszczędzania :lol: kosztowały mniej niż 100 zł
Wrażenia po pierwszym wyjściu na deszcz bezcenne :lol: Najpierw puściły farbę potem puściły w ogóle :mrgreen:
trzeba było szybko wracać do domu :D
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 22 Lut 2016 21:06 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 194
Loty: 554
Kilometry: 896 619
niebieski
Ja kilka lat temu kupowałem koszulki polo lacoste i mam je do tej pory :) I na jakość nie powiem złego słowa
Nie doczytałem że o butach mowa :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 22 Lut 2016 22:50 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
@Razem, mi zrobiły to oryginalne Pumy z Berlina, z głównej ulicy zakupowej - z fabrycznego sklepu Puma. Dlatego Pumy nigdy więcej.
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 08 Mar 2016 17:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@JIK sprawdziłem - na Chinatown w KL buty podróbejro do wyrwania za ok ok 40MYR, fixed price 55MYR.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 08 Mar 2016 18:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 1536
Loty: 126
Kilometry: 294 821
niebieski
Dla przypomnienia - przywożąc podróbki do krajów UE mogą nas spotkać przykre konsekwencje.
http://tvn24bis.pl/wiadomosci-gospodarc ... 59116.html
_________________
http://openworld.net.pl/
https://www.facebook.com/OpenWorldTrip
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
lataczuk uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 08 Mar 2016 23:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lis 2014
Posty: 315
Loty: 146
Kilometry: 347 466
@boots-jedni kupuja zeby sie (jak to ktos ujal) dowartosciowac, inni sa fanami konkretnego designu, a nie chca wydawac na niego kroci... Mi sie zdarzylo kupic podrobke (torebke D&G), ale nie dla samej marki, a wlasnie dlatego, ze mi sie podobal wyglad. Tutaj akurat jestem pewna, ze D&G takiego ani nawet podobnego produktu nigdy nie wypuscila, niemniej torebka byla naprawde czadowa, porzadnie wykonana i fajnie zaprojektowana-no i nie moglam sie oprzec :oops: Na swoje usprawiedliwienie dodam, ze probowalam oderwac ten nieszczesny znaczek marki, ale sie nie dalo (a ponoc podroby sa slabo wykonane... :? ). Inna sprawa, ze po powrocie do domu babki mnie zaczepialy na ulicy i sie pytaly, gdzie ja kupilam... Nie lubie klamac, ale jak tu powiedziec, ze na bazarze w Egipcie..? :oops: Wtedy obiecalam sobie, ze nigdy wiecej. A potem pojechalam do Kuala i jakos zawedrowalismy do China Town... Opieralam sie dzielnie, ale znow wpadla mi w oko torebka o niesamowitym kolorze, wykonana z bardzo ciekawego materialu-no i jak tu przejsc obojetnie..? ;) Torebka byla na tyle fajna, ze to ostatecznie maz mi ja kupil, bo sie upieral, ze musze ja miec-no a skoro maz kaze... ;) Mam ja juz 3 lata i pomimo czestego uzytkowania nic sie z nia nie dzieje. A oryginalny portfel kupiony rok temu w sklepie pewnej marki juz popekal-i gdzie tu sprawiedliwosc?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 08 Mar 2016 23:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
kupować nie kupować to indywidualna sprawa
byleby świadomie
bo mnie szlag tafia jak ktos kupuje coś super modnego za <100 zeta a potem płacz i zgrzytanie zębami bo on został oszukany
a mam sporo z taki osobami do czynienia
a w chinach każdą kobietę stać na armaniego czy innego korrsa
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 09 Mar 2016 12:44 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8586
złoty
Mnie to po prostu śmieszy i od razu pomaga wyrobić zdanie o nabywcy takich rzeczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 09 Mar 2016 13:02 

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 237
Loty: 159
Kilometry: 191 817
niebieski
Ja kiedys na fake markecie kupiłem głośnik przenośny dlatego ze był tani i przydatny, a nie dlatego ze był określonej marki. Nie widze w tym nic złego ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 09 Mar 2016 13:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@boots
Mam nadzieję że dobre zdanie, bo znaczna większość mieszkańców po azjatyckiej stronie świata jest nabywcami takich rzeczy. Idąc dalej - jeżeli znaczna część ludzi na świecie kupuje coś dlatego, że jest rozsądne cenowo i zwyczajnie się im podoba, to dość śmieszne jest miotanie się ze złóści tych, którzy za "oryginalny" wzór wydali miesięczną pensję tych pierwszych.
Zasmucająca jest pogarda, jaką zioną Ci drudzy, dla których w idealnym świecie określony wzór na koszulce czy torebce możem posiadać mała grupa ludzi, których na owe, zastrzeżone wzorkj stać (bo jakość oryginalych, drogich produktów pozostawia dziś wiele do życzenia).
Pewien filozof napisał kiedyś takie słowa (moźe coś przekręciłem, ale zachowałem sens):
"bogactwo materialne to nie chluba i powód do naśladowania, a jedynie wynik skrajnego egoizmu"
;)

Z drugiej strony, gdy widzę przedstawicielki krajów wschodniej europy, podniecającymi się podróbkami Vuiton'a:
Mamy teraz czas kultu jednostki. To czas ciekawy do obserwacji tego jak wiele osób, którym nie przekazano w dzieciństwie pewnych wzorców, zasad moralnych etc.(2 wojny światowe i komuna w pewnych częściach świata mają w tym niemały udział) Po osiągnięciu tego, co dziś nazywa się "sukcesem zawodowym" za sprawą egocentryzmu popada w próżność na piedestale stawiając to, jak inni je postrzegają :lol:
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo


Ostatnio edytowany przez nick 09 Mar 2016 14:13, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 09 Mar 2016 13:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Wrz 2013
Posty: 495
Loty: 35
Kilometry: 111 384
też posiadam taką torebkę z Rzymu, cóż wytrzymałośc oceniam na genialną, wygląd super i jest lepsza niż niejedna z naszego sklepu....
nawet jeśli fake to chcę takich więcej;)

a kupując w polskim sklepie ktoś się dowartościowuje?
kobieta nie da rady o jednej (tudzież 10) torebkach.... podobnie z butami. Jestem posiadaczką szczęsliwych prawie 40 par i nigdy za wiele;) jeśli nie nadwyręża to budżetu domowego to czemu nie sprawić sobie małej radości:D:D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 09 Mar 2016 14:17 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1288
Loty: 253
Kilometry: 427 726
srebrny
A propo Rzymu, Ile ja się nasluchalem od żony ze nie kupilem torebki A musze przyznać ze były super
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 09 Mar 2016 14:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
Amatorów takich ulicznych zakupów przestrzegam przed kupowaniem w Barcelonie, bo tam cena może nagle wzrosnąć o 50euro już po odejściu od stoiska (czyli że mandat).
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 09 Mar 2016 15:39 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8586
złoty
Cytuj:
@boots
Mam nadzieję że dobre zdanie,

Wręcz przeciwnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group