Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Kiwi - opinie
#21 PostWysłany: 26 Lis 2022 15:24 

Albo przypadek ;)
 Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 09 Sty 2023 23:05 

Postanowiłem spróbować tego szatańskiego kiwi i skusiłem się na lot do Sztokholmu o prawię stówkę tańszy z opcję priority, niż byłoby to na stronie przewoźnika. Niby wszystko fajnie, na mailu i w aplikacji zapewniają mnie, że mają wszystko żeby dokonać za mnie automatycznej odprawy i w ogóle mam się niczym nie martwić. Tylko jak wpisuję przesłany przez nich numer PNR, to zarówno strona jak i aplikacja ryanaira wypluwa komunikat, że nie ma takiej rezerwacji :lol: No i teraz nie wiem, czy po prostu ryanairowe systemy potrzebują czasu na przetrawienie rezerwacji dokonanej przez kiwi, czy może to już znak, że szykują się przeboje 8-)
 Relacje PM off  

#23 PostWysłany: 09 Sty 2023 23:10 

Loty: 99
Kilometry: 192 264
Ja zazwyczaj dostaje od nich osobno kartę pokładowa.
 Relacje PM off
TKR uważa post za pomocny.

#24 PostWysłany: 09 Sty 2023 23:30 

Z tego co pamiętam to Kiwi przy bookowaniu wciska swój adres mailowy, a nie Twój który podajesz przy rezerwacji. Z tego powodu nie jesteś w stanie odszukać rezerwacji w apce/na stronie, musisz wydębić adres od Kiwi albo dać im zrobić odprawę za Ciebie.
 Relacje PM off

#25 PostWysłany: 10 Sty 2023 00:48 

HON fly4free
Praktycznie każde OTA tak robi, tylko inne typu bravofly czy lastmiute wysyłają ten mail i można mieć wgląd w rezerwację a kiwi nie.
 Relacje PM off

#26 PostWysłany: 10 Sty 2023 09:30 

Ano fakt, przed ostatecznym klepnięciem trzeba zaznaczyć, że zgadzam się na dokonanie przez kiwi procesu rezerwacji przy pomocy wygenerowanego przez nich maila.
Ludzie jednak jakoś wbijają te rezerwacje do aplikacji Ryanaira, więc zakładam, że teraz czeka mnie jedyne w swoim rodzaju doświadczenie w postaci kontaktu z obsługą klienta kiwi 8-)
 Relacje PM off  

#27 PostWysłany: 10 Sty 2023 09:36 

platynowy
TKR napisał(a):
Postanowiłem spróbować tego szatańskiego kiwi i skusiłem się na lot do Sztokholmu o prawię stówkę tańszy z opcję priority, niż byłoby to na stronie przewoźnika. Niby wszystko fajnie, na mailu i w aplikacji zapewniają mnie, że mają wszystko żeby dokonać za mnie automatycznej odprawy i w ogóle mam się niczym nie martwić. Tylko jak wpisuję przesłany przez nich numer PNR, to zarówno strona jak i aplikacja ryanaira wypluwa komunikat, że nie ma takiej rezerwacji :lol: No i teraz nie wiem, czy po prostu ryanairowe systemy potrzebują czasu na przetrawienie rezerwacji dokonanej przez kiwi, czy może to już znak, że szykują się przeboje 8-)

bilet-kupiony-przez-kiwi-com-a-karta-pokladowa-ryanair,225,160647&p=1561601&hilit=Kiwi#p1561601
 Relacje PM off

#28 PostWysłany: 10 Sty 2023 10:46 

niebieski
W moim przypadku wspomnianego maila od Kiwi otrzymałem po jednej wiadomości do supportu. Po otrzymaniu maila w Ryanairze rezerwacja widoczna i odprawa bez problemu.
 Relacje PM off
dg72 lubi ten post.

#29 PostWysłany: 10 Sty 2023 11:08 

Dzięki, napisałem wiadomość przez aplikację kiwi i po kilku minutach dostałem adres maila, po czym bezproblemowo dodałem rezerwację do aplikacji Ryanaira.
 Relacje PM off
dg72 lubi ten post.

#30 PostWysłany: 15 Sty 2023 03:59 

platynowy
Na Kiwi wyświetliło mi się okno o subskrypcji newslettera, do zgarnięcia kod na 110 zł przy rezerwacji od 705 zł przez apkę.
Załącznik:
Zrzut ekranu 2023-01-15 o 02.50.38.png
Załącznik:
kiwi.jpg

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

[ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości