Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 10 Lip 2022 11:26 

Rejestracja: 09 Lip 2022
Posty: 7
Loty: 2
Kilometry: 1 762
Dobra Panie i Panowie, dziekuje za każdą pomoc,
po rozmowie w języku angielskim z Kiwi udało się dostać bilety, teraz czekamy na odprawę,
ostatni raz zamawiam z Kiwi, szczerze mówiąc, odradzam..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#22 PostWysłany: 10 Lip 2022 11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4489
złoty
Spokojnie, nie można od razu popadać w przesadę, kiwi jak każdy inny pośrednik normalnie działa, ale teraz w szczycie ruchu zdarzają się potknięcia, akurat trafiło na Ciebie, ale w większości przypadków nie ma z nimi problemu, jednak ogólna zasada jest taka żeby kupować bezpośrednio, zawsze bezpieczniej, chociaż trochę drożej
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 10 Lip 2022 12:28 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6217
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
@kostek966 ja mocno odradzam i kiwi i booking(wiem,że to odnoga g2g). Kiwi z tymi swoimi gwarancjami przesiadki z WMI na WAW nawet.. I praktycznie brakiem możliwości kontaktu w sytuacji krytycznej zostawia ludzi na lodzie. A booking używa tej samej karty kilkanaście razy na minutę do procesowania płatności za rozne bilety i potem na lotnisku prosza o okazanie karty i zonk :)
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 10 Lip 2022 12:50 

Rejestracja: 08 Mar 2022
Posty: 354
Hmm, kto i na jakiej podstawie może prosić o okazanie karty którą była płatność? Pytam z ciekawości bo płaciłem za FR w marcu kartą a jej ważność się skończyła i bank dostarczył mi już nową, więc nie bardzo rozumiem na jakiej podstawie ktoś miałby mi weryfikować czym była dokonana płatność.


Ostatnio edytowany przez marrak, 10 Lip 2022 12:51, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 10 Lip 2022 12:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
@oskiboski kiwi.com i ich gwarancja przesiadki - to faktycznie, mozna sobie w d... buty wlozyc. Ewentualnie jak ktos chce sobie potem dochodzic za pomoca chargeback'a niewykonanej uslugi, to w sumie (tak dla sportu) jest jakas opcja. Ale jesli prosty lot (bez transferow) i cena bylaby mniejsza o 30%-40%, to czemu nie...czasami trzeba ich szturchnac, aby wystawili bilety i przyslali potwierdzenie, ale poza tym dzialaja podobnie jak kazde inne OTA.
A z tego co widac w 2022 zaczeli w koncu dzielic sie numerami PNR W6/FR, co jest sporym postepem. Wczesniej nie bylo o tym mowy.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 10 Lip 2022 13:26 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
marrak napisał(a):
Hmm, kto i na jakiej podstawie może prosić o okazanie karty którą była płatność? Pytam z ciekawości bo płaciłem za FR w marcu kartą a jej ważność się skończyła i bank dostarczył mi już nową, więc nie bardzo rozumiem na jakiej podstawie ktoś miałby mi weryfikować czym była dokonana płatność.
Zasadniczo lotów po Europie to nie dotyczy. Z Europy też tylko na bardziej ryzykownych pod względem fraudów kierunkach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
marrak uważa post za pomocny.
 
      
#27 PostWysłany: 10 Lip 2022 14:27 

Rejestracja: 08 Mar 2022
Posty: 354
Aaaa to wy o takich lotach

zwykłym ludziom głowę zawracacie :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 10 Sie 2023 10:10 

Rejestracja: 03 Lip 2014
Posty: 45
Cześć,

Kupiłem loty WAW-ESB-ADB Pegasus przez kiwi.com.
Mam numery PNR i generalnie dodałem sobie te loty do mojego konta Pegasus.
Zastanawiam się czy na tym etapie mogę "odciąć" kiwi.com od zarządzania moją rezerwacją poprzez zmianę ich dziwnego e-maila podpiętego do rezerwacji na swój.
Czy robił tak ktoś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 10 Sie 2023 10:19 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6217
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Zmiana email nie wystarczy do „odciecia” :)
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 10 Sie 2023 11:30 

Rejestracja: 03 Lip 2014
Posty: 45
-- 10 Sie 2023 10:49 --

Powiedz coś więcej :P
Pomyślałem, że jak na moim koncie Pegasus będę miał swój nr tel i swój e-mail, to generalnie mogę zarządzać swoją rezerwacją bez kiwi.
Tym bardziej, że na przykład usługi dodatkowe czy zmiana lotu na Pegasus są dużo tańsze niż przez Kiwi.
Czy Kiwi będzie miało z tym problem jak ich pominę czy raczej nie mają możliwości mieć takiego problemu?

-- 10 Sie 2023 11:30 --

I pytanie czy mogę samodzielnie w PGS zmienić sobie jeden z lotów(jest taka możliwość za niewielką cenę)?
Czy może być jakiś problem z tym?


Ostatnio podbity przez pepito28, 10 Sie 2023 11:30
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group