Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kirgistan 15-25.08
#1 PostWysłany: 16 Lut 2019 17:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lip 2015
Posty: 240
niebieski
Skąd
  • WRO, WAW, BER, KTW

Dokąd
  • FRU, ALA

Data wylotu
  • 15.08.2019

Data powrotu
  • 25.08.2019

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Liczba pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • WAW-ALA 1175 [PS] (za długie przesiadki - szkoda urlopu),
    Załącznik:
    PS.png
    PS.png [ 138.49 KiB | Obejrzany 1485 razy ]
  • WAW-ALA 1293 [SU] (wydaje mi się, że można taniej)
    Załącznik:
    SU.png
    SU.png [ 132.16 KiB | Obejrzany 1485 razy ]

Dodatkowe informacje
  • Chcę wykorzystać wolne 15.08 i dwa weekendy, aby zapewnić sobie 11 dni na Kirgistan. Lot Aeroflotem jest bardzo satysfakcjonujący, jeżeli chodzi o godziny lotów i krótkie przesiadki w Moskwie, jednak patrząc, że dobra cena za Ałmaty to 800 zł, trochę te blisko 1300 zł boli. Historycznie na to patrząc, jest szansa że pojawi się jeszcze coś ciekawego, ewentualnie spadną ceny?

edit: Patrząc na świeży wpis na SG, to chyba znalezione przeze mnie ceny nie są takie złe 8-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Kirgistan 15-25.08
#2 PostWysłany: 18 Lut 2019 14:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2013
Posty: 236
Loty: 65
Kilometry: 139 371
niebieski
Hmm.... tak zaglądam i przecieram oczy 4 razy... ale ALA to lotnisko w Kazachstanie ;)

Rozumiem ew dojazd, ale zaś pytanie odnośnie Twojeg oczasu wolnego czy nie szkoda etc :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kirgistan 15-25.08
#3 PostWysłany: 18 Lut 2019 14:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
ponad 1100 PLN za ALA to nie jest dobra cena, ale z drugiej strony nie wydaje mi się żeby Ukrainiec jakoś wyjątkowo potaniał, jeśli w ogóle zjedzie z ceny.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kirgistan 15-25.08
#4 PostWysłany: 18 Lut 2019 16:49 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 793
niebieski
Łykałem ALA w promce do Ukraińca za 507 PLN RT na czerwiec , więc może warto jeszcze poczekać, o ile coś wrzucą, bo na razie to sporo jak na samo lotnisko ALA;)

Pzdr, Art.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kirgistan 15-25.08
#5 PostWysłany: 18 Lut 2019 21:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lip 2015
Posty: 240
niebieski
@fluu: Lądując w ALA przy okazji zwiedzę Ałmaty, więc nie zaliczam tego na minus ;) Kijowa w te ~6h na przesiadkę w obie strony raczej nie zwiedzę.

@ciachu25: Na jednym bilecie? Z bagażem rejestrowanym, czy bez?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kirgistan 15-25.08
#6 PostWysłany: 18 Lut 2019 22:10 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 793
niebieski
Hej!

Pewnie, że z rejestrowanym 23 kg plus jeszcze podręczny i nikt go nie ważył. I na jednym bilecie UIA.

Pzdr, Art.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group