Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kirgistan
#1 PostWysłany: 22 Lut 2017 23:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lip 2014
Posty: 202
Skąd
  • Polska,Niemcy,Mińsk,Lwów,Wiedeń,Budapeszt,Praga

Dokąd
  • Bishkek/Osh

Data wylotu
  • 02.08.2017

Data powrotu
  • 23.08.2017

Długość pobytu
  • okolo 3 tygodnie / wyjazd na poczatku sierpnia - termin elastyczny

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Ilość pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • 1500szł bishkek z pragi/ Turkish Airlines i za 1230zł z waw do ala

Dodatkowe informacje
  • Zastanawiam sie czy w najblizszym czasie bedzie jakas promocja Pegasusa, aby w niej zakupic bilet do kirigistanu ale to jedna wielka niewiadoma :( ostatnio byla promocja ale nie obejmowala wogole sierpnia i wylotow z okolicy polski do bishkeku


Ostatnio edytowany przez tomula06 23 Lut 2017 00:02, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
 Temat postu: Re: Kirgistan
#2 PostWysłany: 22 Lut 2017 23:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Miińsk np 6 - 26 sierpnia 1200 zł B2 plus TK - sorki, tu też Wiza do Rosji i na Białoruś potrzebna, bo jeszcze SU dochodzi w tej kombinacji.
i w tej dacie z Kaliningradu 1250 za fru do FRU na pokładzie SU - z wizą już mniej atrakcyjnie zwłaszcza, że w Bonusie ze względu na długość przesiadek Moskwy nie zwiedzisz.

Edit: propozycja z postu poniżej chyba znacznie rozsądniejsza od mojej
zatem moja modyfikacja WAW - ALA SU 1250 PLN w datach jak powyżej


Ostatnio edytowany przez pabien 22 Lut 2017 23:55, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kirgistan
#3 PostWysłany: 22 Lut 2017 23:51 

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 476
niebieski
Może WAW-Astana, dalej Ałmaty i w sumie jesteś prawie na miejscu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kirgistan
#4 PostWysłany: 22 Lut 2017 23:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lip 2014
Posty: 202
taaa znalazlem waw - ala za 1230zl ale jednak moze cos ciekawszego jest czego ja nie widzialem... :)
bialorus to nie problem bo wiza nie taka droga... :) ale z rosja juz nie tak fajnie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kirgistan
#5 PostWysłany: 23 Lut 2017 00:01 

Rejestracja: 19 Cze 2014
Posty: 387
Loty: 40
Kilometry: 78 827
w promocji lotu było za 699 zl z WAW, bez promocji 2x drozej jak weźmiesz w strony (OW jeszcze drozej, ponad 1k) + dojazd kilkanascie godzin i koszty z Astany. Cena średnia, UIA miały ostatnio jakis bład cenowy na te kierunki ;) Plusem LOT-u są dobre godziny lotów, bagaż 23 kg i to że z WAW. Minusem obecnie cena i jesli nie chcesz zwiedzac Kazachstanu czas na przejazd.
Ja kupiłem w Pegasusie po 140 dolarów ze Lwowa w jedną stronę. Obecnie ceny poszły w górę. Sledząc poprzednie lata bywało taniej (nawet o połowę), częste promocje -30% ... ale promocje nie obejmowały sierpnia. Kiedyś udało się z -30 załapać na poczatek lipca ...

Aeroflot ma dobre ceny w miarę ale tu też wiza rosyjska chyba ...

cena Turkisha nie jest taka zla, nic taniej od Pegasusa to Biszkeku nie moglem wykombinowac ... jakas szansa na tani Kazachstan z UIA i ewentualnie kolejne promo LOTu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kirgistan
#6 PostWysłany: 23 Lut 2017 00:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
W opcji WAW-ALA przez SVO wiza nie jest potrzebna jeśli nie opuszczasz lotniska i przesiadka jest poniżej 24h.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kirgistan
#7 PostWysłany: 23 Lut 2017 00:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lip 2014
Posty: 202
tak tak to jest wiadome ale musisz sobie jeszcze policzyc dojazd z ala do fru badz osh i juz tak pieknie nie jest ;p
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group