Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Paź 2014 16:35 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2170
srebrny
Płaciłem w niedziele w Norwegii za bilety + mcdonalda i zastanawia mnie ile mi z konta ściągną za te zakupy.
Tylko do tej pory nic mi z konta nie ucieklo ani nie zostalo zablokowane.
Po jakim czasie są rozliczane takie transakcje?
Karta to debetowka z pekao mastercard, u mojej dziewczyny na visie z mbanku tak samo wygląda.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 22 Paź 2014 16:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
mateusz323 napisał(a):
Płaciłem w niedziele w Norwegii za bilety + mcdonalda i zastanawia mnie ile mi z konta ściągną za te zakupy.
Tylko do tej pory nic mi z konta nie ucieklo ani nie zostalo zablokowane.
Po jakim czasie są rozliczane takie transakcje?
Karta to debetowka z pekao mastercard, u mojej dziewczyny na visie z mbanku tak samo wygląda.

to chyba zależy od Twojego banku.
ściągnął jak kurs podskoczy... :mrgreen:
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
mateusz323 uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 22 Paź 2014 16:56 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1798
niebieski
Odpowiedz na to znajdziesz w regulaminie swojej karty, powinien tam byc rozpisany sposob rozliczania.
Góra
 Profil Relacje PM off
mateusz323 uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 22 Paź 2014 17:18 

Rejestracja: 15 Lut 2012
Posty: 56
Zwykle kilka dni. Zobacz czy masz coś takiego jak środki nierozliczone. Są to transakcje które wykonałeś ale jeszcze nie zostały przerobione przez system.
Góra
 Profil Relacje PM off
mateusz323 uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 22 Paź 2014 22:55 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2170
srebrny
No właśnie nie mam nic w operacjach oczekujacych itp, w takim razie będę musiał chyba przestudiować regulamin.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 22 Paź 2014 23:02 

Rejestracja: 08 Mar 2014
Posty: 429
Loty: 53
Kilometry: 90 635
niebieski
Mi w Pekao SA rozliczały się od razu. Pamiętam bo z ciekawości patrzyłem po chwili po jakim kursie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 22 Paź 2014 23:20 

Płatności w obcej walucie ostatnio w PKO są niewidoczne kilka dni.To tak samo jak byś płacił kartą bez pinu tylko zbliżeniowo. Kumulują się wszystkie transakcje i potem nigdy nie wiesz ile wydałeś. Jeśli patrzysz na konto to nic z niego nie ubyło.
Góra
 PM off  
      
#8 PostWysłany: 23 Paź 2014 00:31 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2170
srebrny
Pekao to nie PKO :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group