Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Paź 2019 12:06 

Rejestracja: 13 Cze 2016
Posty: 92
Cześć,
Powiem z góry że przeszukałem forum ale nie znalazłem wskazówek :)

Powiedzcie proszę czy na wyjazd w sezonie (polowa lutego) warto czekać z rezerwowaniem noclegów do samego końca lub wręcz na miejscu rezerwować kolejne hotele w trakcie zmienienia planów? czy jednak jak sezon to trzeba rezerwować wcześniej..

Pytam bo widzę na bookingu że coraz więcej hoteli które oglądałem albo znika albo zostaja ostatnie pokoje i aż mnie ciekawi czy w lutym jeszcze coś z nich zostanie.. czy może w sezonie obłożenie jest 100% i ciężko będzie znależć?

Miejsca o które pytam to z grubsza: Krabi, Ao Nang, Phi Phi, Koh Mook. Bo domyślam się że ze znalezieniem noclegu w bankoku nie będzie problemu. Myślę tu ogólnie o jakiś sensownych cenowo ofertach - a z przerażeniem widzę, że wraz ze wzrostem kursu THB kosmicznie rosną ceny noclegów z roku na rok. Już nie wspominając o darmowym śniadaniu które dawniej było wszędzie a teraz 5% ofert ma..

Już się zastanawiam czy nie lepiej brać tylko podstawowy nocleg a pozostałe na miejscu targować, na pewno wyjdzie taniej niz przez booking (o ile nie będzie obłożenia 100%..)

Z góry dzięki za wskazówki :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
Tydzień w 4* hotelu (z wyżywieniem) w Dubaju z Poznania za 3329 PLN Tydzień w 4* hotelu (z wyżywieniem) w Dubaju z Poznania za 3329 PLN
#2 PostWysłany: 03 Paź 2019 12:23 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8593
złoty
Wszystko zależy od oczekiwań wobec miejsca nocowania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 03 Paź 2019 13:27 

Rejestracja: 25 Paź 2016
Posty: 176
Zdecydowanie teraz, z możliwością anulacji.
Jeżeli jesteś wstanie zaplanować trasę i ilość dni w każdym miejscu.
Z własnego doświadczenia, powiem że najlepsze miejscówki zarówno pod względem lokalizacji jak i ceny wyprzedają się wcześniej.
Oczywiście nawet dzień wcześniej znajdziesz dobre oferty, ale wybór będzie skromny.

Szukanie na miejscu dla mnie odpada, strata czasu, oraz wielokrotnie widzieliśmy wyższe ceny.
Natomiast przedłużenie noclegów o kilka nocy już się bardziej opłaca, jeżeli się dogadasz z właścicielem (małe pensjonaty).
Pytając w hotelach o przedłużenie o kolejny dzień, cena w necie była lepsza niż pytając na recepcji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group