Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: [MS] Egyptair - opinie
#1 PostWysłany: 21 Sty 2017 22:13 

Za darmo bym nie wsiadł. Poziom obsługi najgorszy jaki w życiu spotkałem w listopadzie 2016. Nigdy w życiu nie leciałem gorszą linią lotniczą.
Góra
 PM off  
      
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
#2 PostWysłany: 21 Sty 2017 22:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
@‌kris1234‌
powiedz coś wiecej:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 21 Sty 2017 22:44 

polecam artykuł. w 100 % sie zgadzam.
http://www.pasazer.com/profil/luxurytra ... egipt.html
Góra
 PM off
Szyn3k lubi ten post.
mashacra uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 21 Sty 2017 23:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
dzięki.
Choć to pewnie różnica krajówka, a long haul...
bo np. PLL LOT biznes w Embraerze też dla wielu nie jest jakiś wypasiony. Tylko w Copa AIrlines w Embraerkach widziałem ułożenie foteli w biznesie 1 + 2, w Locie jest to 2+2. I w Copa te fotele były dużo większe niż w Locie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 22 Sty 2017 21:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Anonymous napisał(a):
polecam artykuł. w 100 % sie zgadzam.
http://www.pasazer.com/profil/luxurytra ... egipt.html

Czekam na recenzję @BusinessClass ta miażdży ;)
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 26 Sty 2017 22:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Sty 2015
Posty: 472
Leciałem, krzywdy mi nie zrobili, ale powtarzać nie zamierzam.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 08 Kwi 2019 15:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 5471
HON fly4free
Leciałem kilka lat temu na trasie Budapeszt - Kair - Maskat i z powrotem. Świetny serwis, uśmiechnięty personel i bardzo dobre jedzenie na każdym odcinku. Limit bagażu równie hojny. Bez zarzutu!
Wygląda na to, że przewoźnik zacznie latać do Kigali. Na razie cen nie ma rewelacyjnych, ale poczekamy. Z BUD około 2000 PLN RT.

Załączniki:
capture-20190408-155048.png
capture-20190408-155048.png [ 69.16 KiB | Obejrzany 4142 razy ]
_________________
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Gambia, Ghana, Rwanda, Senegal, Uganda || Indie, Indonezja, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Boliwia, Brazylia, Meksyk + Europa.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 08 Kwi 2019 16:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4454
srebrny
Na locie wzdłuż Afryki byli w porządku ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 20 Sty 2024 22:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 944
Loty: 178
Kilometry: 311 128
srebrny
W poprzedni weekend miałem okazję po raz pierwszy lecieć linią Egypt Air - padło na trasę krajową z Hurhady do Kairu. Były wprawdzie sporo tańsze bilety w linii Air Cairo, ale zależało mi, by chociaż na tym krótkim odcinku zaliczyć przewoźnika z sojuszu Star Alliance.
Egypt Air w Hurghadzie wykonuje rejsy ze starego Terminala 2 z osobnego budynku dedykowanego rejsom krajowym. Radzę nie przyjeżdżać na lotnisko zbyt wcześnie, dwie godziny przed odlotem spokojnie wystarczą. Ja na wieczorny lot MS49 dotarłem ok. 3 h przed odlotem, przy wejściu do terminala klasycznie stoi policjant, trzeba okazać paszport i rezerwację, wtedy można zająć miejsca na kilku krzesłach w "poczekalni" przy ścianie. Dopiero kiedy zostaną otwarte stanowiska odprawy można przejść do pierwszej kontroli bezpieczeństwa, skanowany jest cały bagaż, przechodzi się przez bramkę. W małej hali jest kilka stanowisk odprawy, odprawa online zaczyna się na 48 h przed odlotem, ale i tak trzeba odebrać kartę papierową. Po nadaniu bagażu udajemy się do właściwej kontroli bezpieczeństwa, trzeba zdjąć buty ;) W końcu jesteśmy w strefie airside, mają tam małą kawiarnię (cena kawy od 100 EGP), strefę dla palących, minisalonik oraz toaletę. Boarding rozpoczyna się po czasie, obsługa nawet go nie zapowiada, nie widać także żadnego priorytetowego boardingu dla ew. pasażerów statusowych, wszystko odbywa się na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy", a następnie autobusami zostajemy przewiezieni do czekającego już na płycie Boeinga 737, który lata świetnosci ewidentnie ma już za sobą. Oryginalnie zaplanowany był mnieszy samolot A220, ale linia zrobiła podmiankę, co wcale nie dziwi patrząc na liczbę pasażerów, load factor jest naprqwdę wysoki. Załoga przy wejściu sympatyczna i uśmiechnięta, zerkam na szerokie materiałowe fotele z poprzedniej epoki, czuć nutkę Orientu a w tle leci przebój Dalidy "Salma Ya Salama" po arabsku. Instrukcja bezpieczeństwa wyświetlana jest na ekranach zamontowanych w panelach nad głowami i jeszcze w trakcie jej trwania po angielsku załoga gasi światło w kabinie i pilot startuje, widać bardzo im się spieszyło. Sam lot bardzo spokojny, lądowanie w Kairze przed czasem, miejsca w fotelu całkiem sporo, wybrałem sobie miejsce przy oknie i obserwuję światła miast pod nami. Po starcie rozdawana jest każdemu woda mineralna w buteleczce (obecny standard LH). Jak na trasę krajową było przyzwoicie.
_________________
Image
Travellista's Diary
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 22 Sty 2024 09:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 944
Loty: 178
Kilometry: 311 128
srebrny
A tutaj jeszcze zaległe fotki z pokładu ;)

Załączniki:
Komentarz do pliku: Economy Class MS
MS3.jpg
MS3.jpg [ 50.61 KiB | Obejrzany 382 razy ]
Komentarz do pliku: Business Class MS
MS2.jpg
MS2.jpg [ 43.99 KiB | Obejrzany 382 razy ]
Komentarz do pliku: B737 MS
MS1.jpg
MS1.jpg [ 36.41 KiB | Obejrzany 382 razy ]
_________________
Image
Travellista's Diary
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group