Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Cze 2021 01:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2230
Loty: 221
Kilometry: 410 915
niebieski
Witajcie.
Tym razem to ja potrzebuje pomocy. Szukam lotów na safari na 2022 rok na styczeń. Czy ktoś może mi pomóc? Na razie znalazłem loty na 22-30.01 za 1703 zł przez pośrednika za 1885 zł w Turkish Airlines. :)


Sent from my iPhone using TapatalkImage
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 1907 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 1907 PLN. Wyloty z 4 miast
Floryda w sezonie: bezpośrednie loty do Miami z Berlina za 1603 PLN. Wiele terminów first minute Floryda w sezonie: bezpośrednie loty do Miami z Berlina za 1603 PLN. Wiele terminów first minute
#2 PostWysłany: 27 Cze 2021 12:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@Marco Manno to dobra cena, no mi wyskakuje troche taniej 1688 zeta. W kazdym razie przestalem kupowac bilety przez posrednikow, za duzo uzerania i wole doplacic. Pozdr–
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
Marco Manno lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 28 Cze 2021 13:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2016
Posty: 1129
Loty: 208
Kilometry: 364 960
platynowy
Jak mówi 4xC, to b. dobra cena jak na lotnisko tuż przy PL i Turka.

Są alternatywy, ale to już trochę taka zabawa i sztuka dla sztuki i nie będzie to duży zysk ceny w stosunku do komfortu.

1. Często są tanie loty do Afryki z Norwegii, pełno dat i częste promocje. Np. już teraz na styczeń również Turkiem lub KLM mamy Tanzanię i Kenię po ok. 1300PLN (takie były też ceny jak patrzyłem wczoraj, dziś +100zł)
W grę wchodzi jednak dolot, jego cena i zgranie z głównym lotem (zmiany..) - sporo zabawy, a oszczędność prawie żadna.


2. Biura podróży i ich promki last minute.
Można często znaleźć Kenię po 1400-1500 z Warszawy od Rainbow około 3-2 dni przed wylotem.
Jednak musisz czekać do ostatniej chwili bez pewności czy się uda, no i lecisz w wąskim kadłubie z międzylądowaniem w Egipcie.

Alternatywą jest jakiś wylot z hotelem z biura bez wyżywienia lub 1, bądź dwoma posiłkami.
Takie coś lata koło 3000 i taniej, ale co kto lubi.

3. Czekanie na mega promę: stąd (małe szanse, czasem coś bywało po 2000-2100), Berlina (jakieś są, ale dużo nie urwiesz) lub Litwy (często bywa KLM i po 1500+)
_________________
Wasil10

Relacja Brunei, Singapur, Malezja
Góra
 Profil Relacje PM off
Marco Manno lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 29 Cze 2021 13:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2016
Posty: 1129
Loty: 208
Kilometry: 364 960
platynowy
Nie wiem czemu nie mogę już edytować wczorajszego posta.
Proszę modów o połączenie, jeżeli jest opcja.

Ceny spadły u OTA i z BER już tylko 1585PLN.

https://www.skyscanner.no/transport/fli ... alse&rtn=1

Załączniki:
NBO.PNG
NBO.PNG [ 23.26 KiB | Obejrzany 1329 razy ]
_________________
Wasil10

Relacja Brunei, Singapur, Malezja
Góra
 Profil Relacje PM off
Marco Manno lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 29 Cze 2021 13:35 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3062
złoty
Biorąc pod uwagę okoliczności covidowe ja osobiście ew. dopłaciłbym do elastyczności i brałbym za mile - Kenia w ET to tylko 40k + niewielkie dopłaty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group