Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Wrz 2017 23:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2017
Posty: 91
Patrzyłem, ale nie było podobnego tematu więc zakładam.

Pod koniec listopada będę na Islandii dwa dni [przylot po 9, wylot następnego dnia o 21]. Nie mam jeszcze dokładnego planu, chciałbym zapytać się bardziej doświadczonych. Po przylocie wstępnie planuje udać się autobusem do Keflaviku, ale co dalej ? Wynajęcie auta nie wchodzi w grę ponieważ większość wypożyczalni wymaga minimum 25 lat [będę miał 20]. Czy jest szansa zobaczyć coś sensownego w tym czasie przy użyciu komunikacji miejskiej ? Wiem, że ceny porównywalne do wynajęcia auta, ale mam nadzieje że to nie przeszkodzi w efektywnym wykorzystaniu tego czasu. Nie nastawiam się na największe atrakcje turystyczne - za mało czasu i brak auta. Chciałbym zobaczyć jak tam jest i kiedyś wrócić, a przy okazji tego pobytu zwyczajnie dobrze się bawić.

Słowem podsumowania : Czy ktokolwiek próbował czegoś takiego ? Co mogę zdziałać przy użyciu komunikacji miejskiej ? Może lepiej zwyczajnie pochodzić po mieście ?
Góra
 Profil Relacje PM off
KrzysiekF lubi ten post.
 
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 01 Paź 2017 21:20 

Rejestracja: 10 Paź 2016
Posty: 83
W Keflaviku nie ma nic ciekawego do zobaczenia, jedź od razu do Reykjaviku i pochodź po mieście, lub wykup wcześniej jakąś wycieczkę i w 1 dzień możesz zobaczyć Geysir, wodospad Godafoss, czarną plażę w Vik i jeszcze parę rzeczy ; moim zdaniem jak nie możesz wypożyczyć auta to najlepiej zapisać się na jakąś objazdówkę, cena porównywalna do wynajęcia samochodu, musisz poszperać w Internecie i poszukać fajnych ofert, w półtora dnia możesz zobaczyć większość głównych atrakcji południowej Islandii, a jak lecisz w listopadzie to na zorze masz bardzo dużą szanse, w ostatnim tygodniu codziennie ją widzieliśmy, najważniejsze by nie było za dużo chmur i deszczu, pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off
Relaxa uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 01 Paź 2017 21:50 

Rejestracja: 21 Gru 2012
Posty: 15
Zobacz na sadcars.com, nie znalazłem informacji dot. wieku kierowcy. Sam wypożyczałem u nich auto na 2 dni, wszystko bez problemu, w wypożyczalni pracują Polacy :)
Bez auta mniej zobaczysz, a wcale taniej Cię nie wyjdzie...
Góra
 Profil Relacje PM off
Relaxa uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 01 Paź 2017 23:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lip 2014
Posty: 202
odezwij sie do mnie na priv :) to dam ci namiary na wypozyczalnie, ktora wypozyczy ci auto w twoim w twoim wieku
Góra
 Profil Relacje PM off
Relaxa uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 01 Paź 2017 23:56 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7786
złoty
tomula06 napisał(a):
wypozyczy ci auto w twoim w twoim wieku

No nie wiem czy 20-letnim da radę po tych drogach ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Relaxa lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 02 Paź 2017 00:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lip 2014
Posty: 202
po autostradzie da rade ; )
Góra
 Profil Relacje PM off
Relaxa uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group