Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 21 Sie 2019 09:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Paź 2016
Posty: 160
Loty: 409
Kilometry: 357 069
Hej,

W tym wpisie chciałem przedstawić program lojalnościowy dla dawców krwi, w którym za każdą wizytę i oddanie krwi zbieramy tzw. Krople Statusowe i Krople Bonusowe, które można wymienić na nagrody po zebraniu odpowiedniej ich ilości.

Tak jak w przypadku hotelowych i lotniczych programów lojalnościowych, może i tu znajdą się „Silvery”, „Goldy” i „Platyny”, a przy okazji dzięki swojej aktywności pomogą innym potrzebującym ;)

Według informacji zawartej na stronie program wystartował w 2016 roku i trwać będzie do 2020 roku.
Mi udało się dołączyć do programu dopiero w zeszłym roku, wcześniej nie wiedziałem o jego istnieniu, a szkoda, bo może byłaby większa motywacja do oddawania krwi :(

Poniżej opis programu zaczerpnięty ze strony http://www.krew.info/program/

Opis programu

W ramach programu lojalnościowego "Każda kropla jest cenna" dawca krwi i jej składników za oddane donacje będzie mógł otrzymać drobny upominek lub punkty, które finalnie będą mogły zostać zamienione na nagrody rzeczowe. Nagrody rzeczowe, w postaci drobnych spersonalizowanych gadżetów, będą wybierane przez dawcę za pośrednictwem strony internetowej. Tak skonstruowany program ma za zadanie pozyskanie większej liczby regularnych dawców krwi. To właśnie regularni dawcy zapewniają większe bezpieczeństwo całego systemu ochrony zdrowia, ze względu na fakt, iż ich decyzja o oddawaniu krwi jest świadoma i nie wynika z chwilowego impulsu. Grupa tych dawców ma regularnie wykonywane badania, zatem pobrana od nich krew stanowi potencjalnie najmniejsze zagrożenie przeniesienia chorobotwórczych czynników zakaźnych. W porównaniu z dawcami pierwszorazowymi, dawcy wielokrotni niezmiennie charakteryzują się mniejszą częstością występowania chorób zakaźnych oraz mniejszą częstością zgłaszanych zachowań ryzykownych. Akcja jest elementem programu polityki zdrowotnej Ministerstwa Zdrowia "Zapewnienie samowystarczalności RP w krew i jej składniki na lata 2015-2020", w zakresie zadania pod nazwą "Promocja i edukacja w zakresie honorowego krwiodawstwa". Program ma trwać do 2020 roku (z możliwością wcześniejszego zakończenia)

Karta uczestnika programu

Image

Gromadzenie punktów

Image

Nagrody

Image

Mapa punktów poboru krwi

https://www.google.com/maps/d/u/0/viewe ... 999995&z=7

Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
e-prezes uważa post za pomocny.
 
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 21 Sie 2019 09:34 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
Fajna inicjatywa, oddaje krew regularnie a też nic nie słyszałem nic na temat tego programu. Rozumiem, że "naliczanie wsteczne" oddanej krwi nie wchodzi w rachubę ? ;) . Nie wiem czy źle szukałem czy tych informacji nie ma wprost napisanych, ale gdzie/do kogo mam się zgłosić, żeby przystąpić do programu ? Rozumiem, że do RCKiK w którym oddaje krew ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 21 Sie 2019 09:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Paź 2016
Posty: 160
Loty: 409
Kilometry: 357 069
Ja oddawałem przez długi czas krew w niewielkim oddziale krwiodawstwa w Zabrzu i nigdy nie znalazłem informacji o tym programie.
Dopiero gdy w zeszłym roku zgłosiłem się do dużego oddziału RCKiK w Katowicach, znalazłem informacje i ulotki, zapisałem się do programu i dostałem kartę uczestnika. Tego samego dnia za pierwszą wizytę (po pobraniu krwi) otrzymałem od razu cztery punkty.
Nie jestem pewien czy da się wstecznie naliczyć punkty, chyba nie, ale w sumie nigdy o to nie pytałem ;)

A co do zdobywania punktów, to w Katowicach działa to tak, że zaraz po pobraniu pokazuje się kartę pielęgniarce, która wbija do niej pieczątki podobnie jak do legitymacji krwiodawcy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Grzes830324 lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 21 Sie 2019 10:33 

Rejestracja: 27 Mar 2016
Posty: 27
Ja również regularnie co 2 miesiące oddaje krew i także pierwszy raz słyszę o takiej akcji.
Właśnie siedzę w poczekalni na oddanie krwi.

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 21 Sie 2019 14:53 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 793
niebieski
Za to w Wawie na Saskiej (a pierwszy raz w tym roku byłem już w styczniu) od wejścia już sporo reklam, plakatów, zachęt, ulotek już prawie do drzwi, nawet przy rejestracji Panie pytają o program, a przy stoliku, gdzie wypełnia się formularz stoi okazała szafa przeszklona, ukazująca gadżety do wyboru;)

Pzdr, Art.
Góra
 Profil Relacje PM off
e-prezes lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 09 Sty 2020 21:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 398
Loty: 57
Kilometry: 77 621
niebieski
Naliczyć wstecznie się nie da.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 11 Sty 2020 07:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 610
Loty: 80
Kilometry: 124 571
niebieski
W przypadku Saskiej było możliwe naliczenie wsteczne. Przy rejestracji Pani sama zaproponowała. Wszystko jest elektronicznie zapisywane, więc łatwo sprawdzić historię i można wbić pieczątki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 11 Sty 2020 11:46 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3126
platynowy
W Katowicach naliczyli mi wstecz :) polecam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group