Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Gru 2015 20:13 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 982
niebieski
Witam, czy na dworcu głównym w Katowicach są skrytki bagażowe? Potrzebowałbym zostawić tam bagaż na ok.24h więc taka skrytka na kluczyk bądź kod byłaby przydatna. Byłem na tym nowym dworcu przejazdem z 4-5x ale nie zwróciłem uwagi na te skrytki (nie ma ich?). Tak w ogóle powinny być jakieś tematy ogólne o danych miastach, żeby nie bylo trzeba zakładać nowych wątków.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 15 Gru 2015 20:24 

Tu:
http://www.forumkolejowe.pl/przechowaln ... vt7094.htm
twierdzą, że są automatyczne.
Prawdopodobnie będę w piątek 18.12. na dworcu więc się mogę zorientować o ile to nie będzie dla Ciebie za późno.
Góra
 PM off
chris0o uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 15 Gru 2015 21:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
Są na 100%, raz chciałam zostawić, ale za długo ich szukałam i już mi się nie chciało zostawiać ;/. Wchodząc od Palcu Szewczyka/3 maja należy iść prosto w kierunku okienka znajdującego się pod tablicami informacyjnymi dot. przyjazdów/odjazdów pociągów, to jest pod lewo od tego okienka. Dopiero ochroniarz mnie uświadomił, gdzie szukać...
Dorzucam zdjęcie, tam, gdzie jest ten znak info teraz jest oczywiście okienko, a poszukiwany punkt znajduje się mniej więcej w tym miejscu precyzyjnie zamalowanym na czerwono :lol:
Na 100% są też skrytki od strony Andrzeja, ale nie mam pojęcia, w którym miejscu.
Załącznik:
pkp.jpeg
pkp.jpeg [ 82.51 KiB | Obejrzany 23707 razy ]
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off
chris0o uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 15 Gru 2015 21:08 

Rejestracja: 04 Lip 2014
Posty: 7
tutaj mapka dla ułatwienia, po lewej numer 39

http://rozklad-pkp.pl/files/files/1171/ ... -10-14.pdf
Góra
 Profil Relacje PM off
chris0o uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 15 Gru 2015 21:45 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 982
niebieski
Dziękuję za odpowiedzi.

singielka_1976 napisał(a):
Prawdopodobnie będę w piątek 18.12. na dworcu więc się mogę zorientować o ile to nie będzie dla Ciebie za późno.

Jak będziesz i nie zapomnisz to możesz sprawdzić :) i zobaczyć ile ich tam jest, bo jak 10 szafek na krzyż to mogłoby być trochę ryzykowne na nie liczyć :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 16 Gru 2015 10:42 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
chris0o napisał(a):
Witam, czy na dworcu głównym w Katowicach są skrytki bagażowe? Potrzebowałbym zostawić tam bagaż na ok.24h więc taka skrytka na kluczyk bądź kod byłaby przydatna. Byłem na tym nowym dworcu przejazdem z 4-5x ale nie zwróciłem uwagi na te skrytki (nie ma ich?). Tak w ogóle powinny być jakieś tematy ogólne o danych miastach, żeby nie bylo trzeba zakładać nowych wątków.


Atakuj na prv może pomogę. Jestem z KTW ;)
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off
chris0o lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 16 Gru 2015 19:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
Przechodzę przez dworzec czasem i kilka razy w tygodniu, a do czasu pojawienia się tego wątku nie zwróciłem uwagi na te szafki, ale faktycznie są. Dokładniej są 22 szafki a ceny kształtują się następująco:
    - duża 12zł/24h
    - mała 8zł/24h
    - "golfowa" 15zł/24h
    - "narciarska" 12zł/24h
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group