Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 31 Lip 2016 06:00 

Rejestracja: 18 Paź 2014
Posty: 258
Loty: 4
Kilometry: 13 255
Zbanowany
Skąd
  • Katowice/Kraków/Cała Polska

Dokąd
  • Dubaj

Data wylotu
  • 01.11.2016

Data powrotu
  • 30.11.2016

Długość pobytu
  • Od 7 do 14

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Ilość pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • Wizzair 22-29/11/2016 KTW-DWC 1088 RT

Dodatkowe informacje
  • Witam

    Szukam w listopadzie do ZEA. Najtansze co wyszukalem to Wizzairem. Moze ktos odniesc sie do ceny? Czy to dobra cena czy czekac na zmiane? Miloby bylo chociaz w tej cenie te pare dni dluzej na miejscu, inne terminy sporo drozsze.. Wierzyc azuonowi? Moj pokazuje najnizsza cena jak dotad? Interesuje mnie tez pierwszy lot wizzaira w listopadzie, ale cena niemozliwa..

    Znalazlem tez tui czarter, ale firma chyba nie do konca gra fair. Inna cena poczatkowa, inna kiedy przechodzimy do rezerwacji, na te chwile nie kupilbym nawet jesli mialbym kupic drozej u konkrencji za tego typu dziecinne zagrywki?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 31 Lip 2016 06:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Jeżeli wchodzi w grę też wylot z Pragi, gdzie tanio się można dostać np. z Ostrawy pociągiem: le.cz, regiojet.cz , cd.cz (jeszcze nie ma biletów na listopad) lub tigerexpress.eu z Polski, to loty są za ok 750 zł z wygodną przesiadką w Kijowie (dużo dat):

https://www.kayak.es/flights/PRG-DXB/20 ... 4-flexible
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 31 Lip 2016 06:58 

Rejestracja: 18 Paź 2014
Posty: 258
Loty: 4
Kilometry: 13 255
Zbanowany
Super, musze to przemyslec. Cena niezla, ale jednak wiecej urlopu musze wziac ktory niestety sie konczy, dojazdy.. Tutaj komfort, jestem z Katowic, do lotniska w Krakowie mam 30 minut autostrada.. i siup..

A co odnosnie cen? 1-12/11/2016 cena troche wysoka 1518 zl. Czy istnieje jaka kolwiek szansa na obnizke czy bedzie tylko gorzej?

Pytanie jeszcze zakladam ze to inauguracja lotu, nigdy nie bylem na takiej imprezie. Odbywa sie wtedy jaki kolwiek event w samolocie/na lotnisku czy jakos tak bezuczuciowo sie do tego podchodzi? Czy jako ze to pierwszy lot pilota na takim kierunku bedzie, nie ma strachu? Wiem ze pytanie moze i glupie ale jednak je zadalem:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 31 Lip 2016 07:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
Asfalto napisał(a):
Pytanie jeszcze zakladam ze to inauguracja lotu, nigdy nie bylem na takiej imprezie. Odbywa sie wtedy jaki kolwiek event w samolocie/na lotnisku czy jakos tak bezuczuciowo sie do tego podchodzi?
Tutaj https://www.katowice-airport.com/en/air ... ws/954423# krótki opis inauguracji połączenia KTW-KUT, a tutaj trochę wyższa półka http://onemileatatime.boardingarea.com/ ... al-flight/. A na lotnisku docelowym można załapać się na salut wodny.
Asfalto napisał(a):
Czy jako ze to pierwszy lot pilota na takim kierunku bedzie, nie ma strachu? Wiem ze pytanie moze i glupie ale jednak je zadalem:)
Dlaczego koniecznie pierwszy? Przecież taki pilot, który lata z KTW, może wcześniej odbyć lot "trenigowy", jako pierwszy oficer na trasie dajmy na to BUD-DWC, później jak kapitan na tej samej trasie i w ten sposób, "poznać" lotnisko DWC. Nie wiem, czy tak dzieje się w rzeczywistości, ale chyba może.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 31 Lip 2016 07:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Asfalto napisał(a):
A co odnosnie cen? 1-12/11/2016 cena troche wysoka 1518 zl.


Dla mnie ta cena nie jest "trochę wysoka" tylko, jak by to łagodnie napisać- nie do przyjęcia, jak za lot tymi/takimi liniami lotniczymi, które na pokładzie w cenie oferują tylko fotele dla ludzi o niedużym wzroście.

Przy ostatniej promocji -20% nie obserwowałem czy było coś taniej.

Sam potrzebuję bilety do Dubaju, ale w moim terminie Wizzem to ok 1100zł RT + zmiana lotniska + jeden dodatkowy nocleg, bo termin nie pasuje idealnie+ kolejny długi lot z Dubaju równie "wygodnymi" liniami co Wizz, więc pozostaje chyba tylko wylot z Pragi, lub jakaś promocja Wizza z Katowic (ew. Budapesztu) za 400-500 zł RT, bo więcej za to nie zapłacę.

Przejazd autem Katowice-Ostrawa zajmuje 1h. Polujesz na bilety le.cz do Pragi za 32zł RT + 10zł dojazd RT na lotnisko w Pradze + 750zł bilet= 800zł vs 1500 Wizz.
Tu już musisz sobie sam odpowiedzieć czy te dodatkowe (pewnie max 2) dni urlopu są warte 700zł czy nie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 31 Lip 2016 08:06 

Rejestracja: 18 Paź 2014
Posty: 258
Loty: 4
Kilometry: 13 255
Zbanowany
Wiem, ze 1500 nie do przyjecia. Gdyby to jeszcze bylo 1000 zl, ok - niech strace. 1500.. aj to az troche niemoralne, zeby kupic za tyle.

Dlatego pytam Was o zdanie, Wy wiecie lepiej jakie ceny sa dobre.
Góra
 Profil Relacje PM off
horacy19 lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 31 Lip 2016 08:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1671
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Za mniej niż 1200 zł są bezpośrednie loty Smartwings z Ostrawy do Dubaju. Loty są we wtorki i piątki w cenie bagaż rejestrowany.
Góra
 Profil Relacje PM off
Asfalto lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 31 Lip 2016 09:01 

Rejestracja: 18 Paź 2014
Posty: 258
Loty: 4
Kilometry: 13 255
Zbanowany
O, to ciekawa propozycja.. a jakie opinie o smartwings czy flydubai?

-- 31 Lip 2016 09:05 --

Grubo

Przy probie wyszukiwania ticketow na smartwings. Ciekawe czy to efekt wczesniejszego uzywania azuona?

-- 31 Lip 2016 09:49 --

Udalo mi sie wejsc z koma:) Duzo terminow, ceny raczej sztywne - tak jak pisal kolega 1200 zl. z bagazem. Pytanie czy szamka w pakiecie?:) Czy znajde cos lepszego? :)

Załączniki:
smartwings.png
smartwings.png [ 11.62 KiB | Obejrzany 1762 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 31 Lip 2016 10:25 

Rejestracja: 26 Wrz 2015
Posty: 1084
Loty: 20
Kilometry: 15 182
"Lepiej" nie znajdziesz bo cena niezła jak na lot z bagażem rejestrowanym. Z Pragi byłoby trochę taniej, można kupić za niecałe 800 zł z bagażem rejestrowanym. A wystarczyłoby Ci jakbyś wyjechał z Katowic w nocy dzień przed, bez brania dodatkowego urlopu
_________________
Pytania o Warszawę? Pisz w wiadomości prywatnej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 31 Lip 2016 10:39 

Rejestracja: 18 Paź 2014
Posty: 258
Loty: 4
Kilometry: 13 255
Zbanowany
Ok, sprawdze jeszcze te Prage, chociaz ta Ostrava mi spasowala.. dziekuje wszystkim, wiem teraz przynajmniej jak ksztaltuja sie ceny i wiem na czym stoje:)

-- 31 Lip 2016 10:44 --

Kurcze, ostatnie pytanie. Ukraine airlines z pragi bagaz w cenie czy sie doplaca? (rejestrowany).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 31 Lip 2016 11:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1671
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Bagaż w cenie.

Co do jedzenia to w UIA brak a w Smartwings może coś być. Dokładnie nie wiem bo połączenie startuje dopiero za jakiś czas ale na podobnej trasie z Pragi zdaje się (z relacji innych) że coś podają.

Co do cen to w Smartwings są sztywne prawie do samego odlotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: wojcik152 oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group