Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Wrz 2011 22:14 

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 60
Zbanowany
Cena po kliknięciu w datę jest niższa niż na tabelce z miesiącem, ponadto jest dość niska, więc może ktoś będzie zainteresowany.
Wylot 14.11 za 50UAH (ok. 20zł) dla Xclusive Club, reszta 2 razy drożej.
Powrót 16,20,21.11 za 116UAH (ok. 47zł) dla Xclusive Club, reszta 176UAH (ok. 70zł).
W sumie 67zł albo 110zł.

Załączniki:
ktw-iev.jpg
ktw-iev.jpg [ 56.46 KiB | Obejrzany 787 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
#2 PostWysłany: 17 Wrz 2011 22:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2011
Posty: 175
źle posumowałeś. Razem za RT wychodzi 62zł ale i tak bardzo ciekawe znalezisko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 17 Wrz 2011 22:32 

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 60
Zbanowany
Undefined napisał(a):
źle posumowałeś. Razem za RT wychodzi 62zł ale i tak bardzo ciekawe znalezisko.

Hmm, przyjąłem kurs hrywny jako 0,40zł (0,3936zł w NBP). (50+116)*0,4=166*0,4=66,4zł. Zaokrągliłem do 67zł, żeby nie pisać z przecinkiem.

Sprawdziłem jeszcze dostępność - jest 5 biletów w tej cenie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Wrz 2011 22:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2011
Posty: 175
no ja wybrałem na stronie wizz'a walutę PLN i mi dało 62, ale to drobiazg. (posta pisałem zanim wedytowałeś z 47 zł na 67)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 17 Wrz 2011 22:42 

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 60
Zbanowany
Undefined napisał(a):
no ja wybrałem na stronie wizz'a walutę PLN i mi dało 62, ale to drobiazg. (posta pisałem zanim wedytowałeś z 47 zł na 67)

Fakt, na samym początku się faktycznie pomyliłem, ale myślałem, że nikt nie zobaczył ;)
Z tego wynika, że dla członków Xclusive Club są inne kursy - gdy ja przeliczam ceny, to Wizz stosuje kurs ok. 0,413zł za hrywnę (276UAH=114zł).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 18 Wrz 2011 00:05 

Rejestracja: 28 Mar 2011
Posty: 186
To już nawet do Kijowa można za grosze polecieć? Nieźle. Odliczając zarobek na kartonie fajek, który się bierze na legalu (30zl zysku), bilet wychodzi za 37/80zł :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 19 Wrz 2011 22:26 

Rejestracja: 27 Cze 2011
Posty: 43
Manieklbl napisał(a):
To już nawet do Kijowa można za grosze polecieć? Nieźle. Odliczając zarobek na kartonie fajek, który się bierze na legalu (30zl zysku), bilet wychodzi za 37/80zł :D

Chyba dawno na Ukrainie nie byłeś ;) Już od dość dawna można na legalu przewozić tylko 2 paczuszki ;)
Ogólnie fajne znalezisko :) Ja w ubiegłym roku w grudniu leciałem za 136 zł do Kijowa i mało tego lądowałem jeszcze Wizzairem w Borispolu na nowym terminalu :)
Nocowałem u gościa z CS - jak ktoś jest zainteresowany to mogę dać namiary. Mieszka zaraz przy stacji metra Niwki :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 20 Wrz 2011 15:19 

Rejestracja: 28 Mar 2011
Posty: 186
Samolotem i statkiem można wwieźć do UE 200 sztuk, czyli karton. 2 Paczki to limit na samochód/pieszo :) Swoją drogą, wie ktoś jak to jest z kontrolą bagażu pod tym kątem przy samolocie - ktoś to kontroluje, czy zakładają, że samolotem nikt nie przemyca? Jak wracałem z Gruzji i Maroka, to nikt mi w plecak (chyba) nie zaglądał.
Ja się wybierałem do Kijowa na stopa tydzień temu, ale z CS nie znalazłem absolutnie nic, mimo, że zawsze mi się to udaje. No nic, może w przyszłości, chociaż raczej busem Lublin- Rrzeszów, Rzeszów- Medyka, marszczutką do Lwowa i pociągiem Lwów- Kijów plackartą - dla samego klimatu, podobno każdy powinien tego spróbować :D Jak ktoś jest ze wschodniej Polski to wychodzi też sporo taniej - pociąg kosztuje 12zł a marszczutka 8 :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 20 Wrz 2011 16:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 1054
niebieski
Manieklbl napisał(a):
ktoś to kontroluje, czy zakładają, że samolotem nikt nie przemyca? Jak wracałem z Gruzji i Maroka, to nikt mi w plecak (chyba) nie zaglądał

W marcu podczas powrotu z Tbilisi jedna z walizek dosłownie urywała mi się od zapakowanych w nią wina i chachy. Nikt nie robił z tego problemu :). Wiesz jak jest - teraz dla nich Polacy to bracia... 8-)

Manieklbl napisał(a):
No nic, może w przyszłości, chociaż raczej busem Lublin- Rrzeszów, Rzeszów- Medyka, marszczutką do Lwowa i pociągiem Lwów- Kijów plackartą - dla samego klimatu, podobno każdy powinien tego spróbować :D

Marszrutka, nie marszczutka :lol:. Ale klimat faktycznie niezły - ostatnio kobieta przewoziła żywe kurczaczki w kartonie, który się rozwalił. Marszrutka wypchana, kurczaki latają gdzie się da i popiskują, ogólny folklor, ale bardzo przyjemny ;) :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 20 Wrz 2011 20:43 

Rejestracja: 27 Cze 2011
Posty: 43
Ja jak wracałem z Kijowa to oczywiście tylko w Katowicach była wyrywkowa kontrola bagażu :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: farciarz, kucharjb, mmaratonczyk, pawi, solek, Tomo14, ZENNNEK oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group