Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Paź 2011 04:29 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6157
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Jak w temacie szybkie wyskoczenie do coffee shopu ;) lub na dłużej do Holandii

Ceny biletów ksztaltują się następująco:

Wylot 09.12
Katowice - Eindhoven 19zł / wszyscy - 2 bilety
Katowice - Eindhoven 39zł / 19zł Xclub - 8 biletów

Powrót 09.12
Eindhoven - Katowice 39zł / 19zł Xclub - 8 biletów

Powrót 11.12
Eindhoven - Katowice 39zł / 19zł Xclub - 6 biletów

Image
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty na Kubę w dobrej cenie: Hawana z dużym bagażem z Krakowa od 2471 PLN Loty na Kubę w dobrej cenie: Hawana z dużym bagażem z Krakowa od 2471 PLN
Urlop w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Korfu za 1538 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Korfu za 1538 PLN. Wylot z Warszawy
#2 PostWysłany: 14 Paź 2011 04:35 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6157
Loty: 228
Kilometry: 534 135
W styczniu wypad niedziela-poniedziałek, dla wszystkich za 38zł
ilość biletów po 6 na każdy odcinek w cenie 19zł

Image
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 14 Paź 2011 12:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 1054
niebieski
JIK napisał(a):
W styczniu wypad niedziela-poniedziałek, dla wszystkich za 38zł [..] ilość biletów po 6 na każdy odcinek w cenie 19zł
JIK, dziękuję ;). Wyjazd Nd-Pn (lot w obie strony + nocleg) łącznie dla trzech osób: 114PLN. Pobyt i nocleg w Eindhoven (B&B) za free dzięki użyciu kodu rabatowego z Wimdu.com. Van Abbemuseum (Picasso, Chagall, Kandinsky, Mondriaan) + spacer z dzieckiem po Genneper Park = fajna końcówka weekendu. 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Paź 2011 22:14 

Rejestracja: 26 Lip 2011
Posty: 14
Dziękuję za info. Kupiłem 8 biletów 21.01-22.01 z Xclusive Club.
Szukam teraz taniego noclegu dla takiej zgrai :P
Na Wimdu znalazłem hostel za $34 za noc ze śniadaniem. Myślę, że cena jest dobra, ale jeśli udałoby się ją obniżyć, byłoby super :)
Skąd dorwać kody zniżkowe na Wimdu? Po prostu szukać w google/czyhać na okazje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 17 Paź 2011 23:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 1054
niebieski
Mathiu napisał(a):
Kupiłem 8 biletów 21.01-22.01 z Xclusive Club.
Hmm, to ciekawe - bo 21 stycznia nie ma lotu z Katowic do Eindhoven ;). Może jednak wylot macie 22 stycznia? (albo z innego lotniska).

Mathiu napisał(a):
Szukam teraz taniego noclegu dla takiej zgrai :P [..] Skąd dorwać kody zniżkowe na Wimdu? Po prostu szukać w google/czyhać na okazje?
Na forum trafiają się ludzie, którzy mają "wolne" kody zniżkowe do Wimdu (i są skłonni się nimi podzielić). Sam mam chyba jeszcze dwa wolne (każdy z nich na 20 EUR) - jakby coś, daj znać na PW.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 18 Paź 2011 08:14 

Rejestracja: 26 Lip 2011
Posty: 14
OradeaOrbea napisał(a):
Mathiu napisał(a):
Kupiłem 8 biletów 21.01-22.01 z Xclusive Club.
Hmm, to ciekawe - bo 21 stycznia nie ma lotu z Katowic do Eindhoven ;). Może jednak wylot macie 22 stycznia? (albo z innego lotniska).


Racja - 22-23 ;)

OradeaOrbea napisał(a):
Mathiu napisał(a):
Szukam teraz taniego noclegu dla takiej zgrai :P [..] Skąd dorwać kody zniżkowe na Wimdu? Po prostu szukać w google/czyhać na okazje?
Na forum trafiają się ludzie, którzy mają "wolne" kody zniżkowe do Wimdu (i są skłonni się nimi podzielić). Sam mam chyba jeszcze dwa wolne (każdy z nich na 20 EUR) - jakby coś, daj znać na PW.


Rozumiem, że można użyć tylko jednego kodu? Istnieją jakieś większe zniżki, czy maksymalna to 20€? Do zapłaty za 8 osób wyjdzie ponad $300, więc im większa zniżka, tym lepiej.
Oczywiście dziękuję za propozycję oddania 20€ - gdybym był zainteresowany dalej, odezwę się gdzieś w listopadzie (o ile będzie aktualne).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group