Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 24 Paź 2020 23:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2010
Posty: 37
Czy mogę kupując te bilety "zrolować" daty ważności środków na koncie wizz?
Mam 1381 które wygasa 6.11.
Czyli kupuję bilety, płacę środkami z konta wizz, loty odwołują, zwrot idzie na konto wizz.
Chyba, że są jakieś inne sposoby na przedłużenie terminu ważności środków?
(chętnie polecę, ale jak sytuacja się nieco uspokoi)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#22 PostWysłany: 24 Paź 2020 23:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3418
Loty: 422
Kilometry: 733 705
platynowy
Możesz (nie wiem czy "zrolować" ale po anulacji masz srodki na 2ata)
Góra
 Profil Relacje PM off
mmrosz uważa post za pomocny.
 
      
#23 PostWysłany: 24 Paź 2020 23:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2010
Posty: 37
No to jeszcze pytanie, czy to Abu Zabi na pewno anulują,
być może jest jakaś inna destynacja, która jest pewniejsza do anulowania,
bo w ww. relacji na pewno nie polecę (musiałbym zakupić bilety dla siebie i kilku "innych" osób, których na pewno nie wykorzystam)
czy nie ma ryzyka, że wtopię i jednak lot się odbędzie?
Może jest jakiś bezpieczniejszy sposób na przedłużenie ważności środków (niż ww)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 25 Paź 2020 10:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 415
Kilometry: 781 557
srebrny
W dzisiejszych podróżach zwrot „na pewno” przestał istnieć;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 25 Paź 2020 10:50 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1984
niebieski
To prawda: wczoraj wróciłem akurat z Malagi i na pytanie rodziny "czy na pewno lecimy?", odpowiadałem niezmiennie: "Jak już DOLECIMY i wyjdziemy z lotniska - to będzie wiadomo "na pewno"". Czyli post factum.
Ja natomiast Abu Dhabi rezerwowałem i zmieniałem przez jakieś pół roku - i w końcu odpuściłem. Może kiedyś... ;)

...przy czym IMHO (niezobowiązująco) proroczo wygląda mi horyzont czasowy taki, że najwcześniej ruszą wiosną 2021, ale raczej to też mało prawdopodobne. A do tego czasu Wizz będzie robił, jak robi obecnie: zbierał pieniądze z rynku ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
mmrosz uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 25 Paź 2020 18:27 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11332
Loty: 480
Kilometry: 755 414
@mmrosz do 6 XI jeszcze parę dni. Poczekaj, może trafi się promocja i tanio dokupisz flexa do ww lub innej rezerwacji (np. na październik 2021). Co prawda jeśli musiałbyś skorzystać z flexa, to środki, które wrócą na konto będą ważne tylko 90 dni, ale zawsze to jakaś opcja. A jeśli lot skasują/ zmienią, to standardowo będziesz mógł wybrać opcję zwrotu środków (i za flexa też zwrócą).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
mmrosz uważa post za pomocny.
 
      
#27 PostWysłany: 25 Paź 2020 22:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2010
Posty: 37
Kashpir napisał(a):
@mmrosz do 6 XI jeszcze parę dni. Poczekaj, może trafi się promocja i tanio dokupisz flexa do ww lub innej rezerwacji (np. na październik 2021). Co prawda jeśli musiałbyś skorzystać z flexa, to środki, które wrócą na konto będą ważne tylko 90 dni, ale zawsze to jakaś opcja. A jeśli lot skasują/ zmienią, to standardowo będziesz mógł wybrać opcję zwrotu środków (i za flexa też zwrócą).

Dzięki za radę, tak zrobię, poczekam i będę kupował tuż przed 6 XI
tym bardziej że poluję na Kanary na nowy rok, a póki co z rejestrowanym 32 i flex za rodzinę 2 +niemowlę najtaniej wychodzi 2k, i to wcześnie, bo w styczniu,
gdzie przy obecnej sytuacji nie jestem pewien, czy nie wprowadzą testów / innych obostrzeń, które podrożą / skomplikują imprezę..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group