Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 10 Mar 2015 23:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2013
Posty: 188
Kolejna okazja na zarobienie stosunkowo niedużych kwot, nie będąca "okazją bankową" ale pasująca najbardziej w tym właśnie dziale.

Jest taki portal: http://www.panel.smgkrc.com.pl w którym po zarejestrowaniu dostajemy od czasu do czasu różne ankiety związane z badaniem opinii na temat produktów, marek, reklam etc.
Za każdą wypełnioną ankietę (zajmującą od 5 do 20 minut) dostajemy określoną liczbę punktów (w zależności od długości ankiety jest to od kilkudziesięciu do kilkuset, najczęściej 80-160 pkt).
Po uzbieraniu 1000 punktów można je wymienić na nagrody.

(...)
Wraz z zaproszeniem do każdego Badania Panelista otrzyma informację dotyczącą tematyki, czasu trwania ankiety oraz ilości punktów jakie można za nią uzyskać.
Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych Panelistów stworzyliśmy elastyczny program wymiany punktów, w programie tym zgromadzone punkty Panelista może wymienić w następujący sposób:

1. Wymiana punktów na gotówkę.
Za uzbierane 1000 punktów Panelista otrzymuje równowartość 32 pln.
Zgromadzona gotówka przelewana jest, bezpośrednio, na konto bankowe Panelisty.
Jeśli Panelista zdecyduje się na wymianę uzbieranych punktów na nagrody bądź doładowanie konta telefonicznego (patrz punkt 2 i 3) - równowartość pieniężna za 1000 punktów wzrasta z 32 do 40 pln.
2. Wymiana punktów na nagrody w postaci książek, filmów bądź płyt muzycznych oferowanych w sklepie internetowym Merlin.pl
Za uzbierane 1000 punktów Panelista ma możliwość zrobienia zakupów w sklepie internetowym Merlin.pl za kwotę 40 pln.
3. Wymiana punktów na doładowanie konta w "telefonie na kartę", w dowolnej sieci telefonii komórkowej.
Za uzbierane 1000 punktów Panelista ma możliwość doładowania karty w swoim telefonie o kwotę 40 pln.

Merlin.pl : Zakupy w merlin.pl za 40pln (1000 pkt.)
SMG/KRC : Przelew na konto: 32pln (1000pkt.)
SMG/KRC : Doładowanie Telefonu za 50 PLN (1250 pkt.)
SMG/KRC : Doładowanie Telefonu za 40 PLN (1000 pkt.)



Zapisy tutaj:
http://www.rekrutacja.smgkrc.com.pl/
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
chaleanthite uważa post za pomocny.
 
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 10 Mar 2015 23:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Jeśli ktoś chciałby wiedzieć, jak realnie to wygląda, to jestem w tym panelu od kilku lat i 1000 punktów udaje mi się zebrać średnio raz na rok. Zawsze wybieram bony zniżkowe do merlina i nigdy nie miałem z realiazacją nagrody żadnych problemów.

Załączniki:
panel1.jpeg
panel1.jpeg [ 34.09 KiB | Obejrzany 15234 razy ]
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
chaleanthite uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 10 Mar 2015 23:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1676
Loty: 199
Kilometry: 453 204
srebrny
Problem z tym jest taki, że czasem ankieta się kończy zanim się zaczęła tj jest pytanie startowe np jaki alkohol kupił pan w ciągu ostatnich kilku miesięcy i 10 odpowiedzi, zaznaczę piwo wino wódkę a ankieta (o czym nie wiem) dotyczy whisky i koniec ankiety. :-\
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 10 Mar 2015 23:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2013
Posty: 188
To prawda, w takich przypadkach naliczają jedynie 10 pkt.
Ale to w końcu badanie opinii konsumentów, zatem trzeba 'konsumować' towar / usługę której ankieta dotyczy :)
Inaczej żaden z nas pożytek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 10 Mar 2015 23:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2013
Posty: 490
Loty: 217
Kilometry: 423 860
niebieski
Podobnie działa to na https://www.askgfk.pl . 1000 punktów - możliwość wypłaty 50 zł.
Jak na razie na przestrzeni kilku lat wypłaciłem dwa razy, ale większość punktów to tak jak w powyższym 10 za niespełnianie profilu. Niektóre ankiety długie i męczące, więcej się w to nie bawię, bo pieniądze niewielkie, a trzeba się naklikać, ale może komuś się będzie chciało :)
Góra
 Profil Relacje PM off
chaleanthite uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 10 Mar 2015 23:57 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6180
HON fly4free
ja się bawię tu http://i-say.com/
poniżej moje "zdobycze"
Załącznik:
i-say.png
i-say.png [ 25.21 KiB | Obejrzany 15118 razy ]
(a za chwilę załapię się na kolejną wypłatę - 25 zł)

ten Ticket dla Ciebie® 50 zł (lub 25 zł) wysyłaja obecnie w formie karty prepaid

nagród niewiele:
Ticket dla Ciebie® 25 zł - 1091 pkt
Ticket dla Ciebie® 50 zł - 2154 pkt
voucher 50 zł do H&M - 2154 pkt
voucher 50 zł do smyk-a - 2154 pkt
Góra
 Profil Relacje PM off
chaleanthite lubi ten post.
chaleanthite uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 11 Mar 2015 00:08 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Ja od kilku lat wypełniam ankiety w IMAS: http://www.imasonline.pl/

Każda ankieta to 20-50pkt w zależności od długości. Nagrody to przelew na konto. Ankiety przychodzą raczej rzadko. Czasami są za ponad 100pkt ale wtedy trzeba np. kupić jakiś produkt i go ocenić, np. serek pleśniowy.

Załącznik:
aaaaa.png
aaaaa.png [ 10.5 KiB | Obejrzany 15073 razy ]
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
chaleanthite uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 11 Mar 2015 00:19 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
krasnal napisał(a):
Jeśli ktoś chciałby wiedzieć, jak realnie to wygląda, to jestem w tym panelu od kilku lat i 1000 punktów udaje mi się zebrać średnio raz na rok. Zawsze wybieram bony zniżkowe do merlina i nigdy nie miałem z realiazacją nagrody żadnych problemów.


A to ja chyba jestem ciekawszym obiekrem do badań, przez półtora roku trzy razy przekraczałem 1000 pkt, za dwie ankiety zanosi się na kolejny :wink:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 11 Mar 2015 00:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Dodam tylko, że kiedyś bawiłem się w epanel.pl.
Są też różne angielskie e-rewards itp., które dają np. aviosy do British Airways zamiast pkt zamieniancyh na gotówkę. Za ankietę dają kilkadziesiąt/kilkaset aviosów, a za zapisanie nawet 600-750 aviosów. Ankiety są po angielsku i trzeba przy zapisywaniu i przy wielu ankietach korzystać z IP z UK :)
Góra
 Profil Relacje PM off
kacper451 lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 11 Mar 2015 08:28 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Ja tam w e-rewards lecę z polskiego IP raczej w większości ankiet i nie ma problemów.
Natomiast, nie raz myślałem że coś klikam nie zgodnie z ich zamysłem i mnie wyrzuca z badania,
ale już teraz wiem czemu niektóre ankiety mi si wysypywały:>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 11 Mar 2015 09:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lis 2014
Posty: 315
Loty: 146
Kilometry: 347 466
Hej, mam pytanko-jak mozna sie zarejstrowac na e-rewards??? Wyczytalam, ze musze czekac na zaproszenie...Czy jest jakis inny sposob zeby sie zarejstrowac??? Jak to u Was wygladalo?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 11 Mar 2015 09:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
kacper451 napisał(a):
Ja tam w e-rewards lecę z polskiego IP raczej w większości ankiet i nie ma problemów.


Mi przy niektórych ankietach od razu "krzyczał" że wchodzę z adresu IP z kraju, z którego nie obsługują, czyli UK, IE itp.
BTW oprócz e-rewards jest jeszcze rewardsforthoughts, gdzie też otrzymujemy aviosy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 11 Mar 2015 10:17 

Rejestracja: 03 Gru 2014
Posty: 31
Loty: 14
Kilometry: 16 620
Bawię się w www.opinie.pl. Trzeba zebrać 10 000 punktów, wtedy można wypłacić 50zł na Paypal.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 11 Mar 2015 10:39 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
chaleanthite napisał(a):
Hej, mam pytanko-jak mozna sie zarejstrowac na e-rewards??? Wyczytalam, ze musze czekac na zaproszenie...Czy jest jakis inny sposob zeby sie zarejstrowac??? Jak to u Was wygladalo?


Najlepiej z jakiegoś panelu powiązanego z jakimś programem lojalnościowym
http://euflyer.boardingarea.com/free-miles-and-points/[url][/url]



Ja to np zrobiłem z Accor:
https://www.e-rewards.co.uk/Enroll.do?aa=GB&lc=EN_GB&IC=cpch1tf2k28&secure=1

Dane angielskie z jakiegoś generatora (chodzi o kod pocztowy)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 12 Mar 2015 14:19 

Rejestracja: 13 Maj 2013
Posty: 18
Próbowałem się zarejestrować na i-say, jednak dostałem taki komunikat:

Dziękujemy za zainteresowanie naszą społecznością, ale obecnie poszukujemy osób o innym profilu demograficznym. Mamy nadzieję, że zajrzysz do nas w przyszłości!

Z osób którym udało się zarejestrować, jakie dane podaliście że wam się udało?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group