Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 390 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
Autor Wiadomość
#381 PostWysłany: 21 Sty 2019 16:25 

niebieski
Byłem dzisiaj w pekao SA z zapytaniem o WEMC niestety bez private banking nie ma szans
 Profil Relacje PM off  

#382 PostWysłany: 21 Sty 2019 18:37 

z tego co wiem banki dające WEMC w bankowości personalnej a nie prywatnej to :
mBanki , Alior Bank , Citi , i chyba Noble Bank

Ostatnio edytowany przez Japonka76, 21 Sty 2019 19:12, edytowano w sumie 1 raz
puste cytowanie
 Profil Relacje PM off  

#383 PostWysłany: 22 Sty 2019 11:04 

niebieski
Alior rozumiem PP ma tylko dla 1 os ?
 Profil Relacje PM off  

#384 PostWysłany: 22 Sty 2019 12:21 

Tak

Ostatnio edytowany przez marcino123, 22 Sty 2019 15:04, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
 Profil Relacje PM off  

#385 PostWysłany: 10 Lut 2019 12:09 

Taka sytuacja..

Mam Priority Pass z ING, świeża. Koniec stycznia odbyłem kilka lotów, byłem w salonikach.
Pierwszy w Katowicach, zaprosiłem gościa. Pani kazała podpisać, wszystko super, wchodzę.
Powrót był przez Budapeszt, wchodzę z gościem, podpis, jesteśmy. Później już samodzielnie w Warszawie, wszystko ok.

Wróciłem do domu, sprawdzam sobie i ku mojemu zdziwieniu nie ma opłat, za nikogo. Dopiero teraz aktywowałem ta kartę kredytową, myśląc, że dojdą płatności za gościa, które gdzieś wiszą. Dalej nic.
W aplikacji Priority Pass nie mogę sprawdzić, pisałem do Nich, mówią, że karta jako benefit z banku nie może być podpięta pod apke. BTW, też tak macie?!

No to w końcu jak z tym gościem? Jest za friko??? Bo z tym jest związana kolejna sprawa, zastanawiam się czy brać dodatkową kartę czy nie. Jakie macie doświadczenia?

PS. Jesli karta dodatkowa, do głównej, to musi być koniecznie na to samo imie i nazwisko czy jak to działa?! Bo jesli zrobię np. na Brata, to Priority Pass dodatkowa też na Brata będzie, prawda?
PS2. Mało ciepłego jedzenia zastaję w salonikach, to normalne czy może jakoś oferta jest gorsza teraz?
 Profil Relacje PM off  

#386 PostWysłany: 10 Lut 2019 12:15 

srebrny
Spokojnie, opłaty za gościa mogą pojawić się nawet za 3-4 miesiące. Ale na pewno się pojawią, nie martw się. ;)

A co do ciepłego jedzenia w salonikach, wypróbuj kilka saloników w Azji, to będziesz miał aż nadmiar w wielu z nich. ;)
Tak poważnie, to salonik salonikowi nierówny, w niektórych nie ma nawet alkoholu, albo jest płatny, w niektórych są tylko jakieś przekąski i nie ma nic na ciepło, a w niektórych bywa po 5-6 ciepłych dań + ze 2 zupy. Nie ma reguły.
 Profil Relacje PM off  

#387 PostWysłany: 10 Lut 2019 12:21 

Jasne, pewnie co salonik to inaczej - dzięki.

Jak to za 3-4 miesiące?! Bez sensu. A w Banku nie potrafią odpowiedzieć dlaczego nie zostało skasowane, nie potrafią powiedzieć czy będzie skasowane, zero informacji.
 Profil Relacje PM off  

#388 PostWysłany: 10 Lut 2019 12:23 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Przecież masz w tematach o salonikach, że rozliczenie trwa bardzo długo

Taka specyfika

priority-pass-pytania-informacje,15,41799&p=1184973&hilit=pass#p1184973
 Profil Relacje PM off  

#389 PostWysłany: 10 Lut 2019 12:30 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Podejrzewam, że to kwestia długotrwałego przepływu informacji na trasie salonik > PP > wystawca karty kredytowej. W Santander, czy Diners (choć ten nie jest związany z PP) jest ten sam problem. Warto zapisywać sobie, gdzie, kiedy i w ile osób było się przy użyciu danej karty, bo potem, po tych 2-3 miesiącach człowiek niekoniecznie kojarzy, za co go skasowano . Do tego, bywa, że opłata nie jest prawidłowa więc warto mieć jakąś wiedzę, by tą opłatę zweryfikować. Gdyby karty PP dodawane do kart kredytowych były widoczne w aplikacji PP, nie byłoby to trudne, ale tak niestety nie jest i trzeba rzeźbić na własną rękę.

Wysłane z mojego telefonu przy użyciu Tapatalka
 Profil Relacje PM off  

#390 PostWysłany: 10 Lut 2019 13:32 

tropikey napisał(a):
Gdyby karty PP dodawane do kart kredytowych były widoczne w aplikacji PP, nie byłoby to trudne, ale tak niestety nie jest i trzeba rzeźbić na własną rękę.

Aha, czyli to tez jest w sumie normalne, tak? A ja się na instalowałem, napisałem...
Jasne, napisali mi to co mówisz, ale czasem może być źle zrozumiane czy coś.
 Profil Relacje PM off  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 390 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość