Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1405 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 71  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 30 Sty 2017 21:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
A jak wygląda tu sprawa limitów wejść - jest max. 4 rocznie jak w BZWBK, czy jakiś inny, a może bez limitu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#62 PostWysłany: 30 Sty 2017 22:38 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1163
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Bez limitu wejść dla właściciela karty,
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#63 PostWysłany: 31 Sty 2017 17:39 

Rejestracja: 30 Wrz 2011
Posty: 363
niebieski
Różne mają, a akurat na wierzytelnościach można zarobić:) Ostatnio było coś z wyjściem w dowolnym momencie
_________________
https://www.youtube.com/user/MrDziewon
Życie w Andaluzji

www.amigoucieka.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 02 Lut 2017 00:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
ferges napisał(a):
Nowa karta PP - Lion’s Bank Master Key World Elite Mastercard
https://www.lionsbank.pl/karta-master-key

Nie wiem, jakie są warunki otrzymania karty, ale utrzymanie jej bezpłatności jest dość łatwe:
0 PLN pod warunkiem dokonania w ciągu 12 miesięcy, za które naliczana jest opłata, średnio miesięcznie: 20 transakcji bezgotówkowych Kartą lub transakcji bezgotówkowych Kartą na kwotę 8000 PLN.


Można nawet jeszcze prościej, bo dla posiadaczy RORu jest za 0. A ROR za darmo, jeśli wpłynie na niego bodajże 12 000 zł (można zrobić zlecenie stałe i obrócić to w jeden dzień, automatycznie ;)).
Góra
 Profil Relacje PM off
Gaszpar lubi ten post.
 
      
#65 PostWysłany: 02 Lut 2017 00:38 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
ok blackhall, ale jesli mastercard world elide w Lions jest za darmo dla posiadaczy roru to czy jest wymog zainwestowania jakis srodkow w Lions bank ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 02 Lut 2017 00:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
zapewne tak - bank nie da karty typu Elite każdemu - niestety nie wiem jakie są limity w Lion's Banku. Dziewon by musiał powiedzieć co to "jakieś środki" ale strzelam, że raczej nie tysiąc zł ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#67 PostWysłany: 02 Lut 2017 00:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1190
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
lokata 100k w lions
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#68 PostWysłany: 02 Lut 2017 00:55 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
pieknie. orientujesz sie na jak dlugi okres i jakie jest obecnie oprocentowanie ?
pytalem w ostatnie wakacje czy mozna dostac ta karte przy zalozeniu lokaty to
odpowiedz z gdanskiego oddzialu byla negatywna, bo cytuje: ''lokata to nie jest produkt inwestycyjny '' :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 02 Lut 2017 01:10 

Rejestracja: 30 Wrz 2011
Posty: 363
niebieski
Nie dadzą karty do lokaty. Jedynie jakiś fundusz inwestycyjny a lokata np może być dodatkiem do funduszu na negocjowanych warunkach np ostatnio 5% co moim zdaniem jest dużo w porównaniu z innymi. Plusem karty jest kredyt na połowę zdeponowanych środków, np 50tyś do dyspozycji na karcie z której można robić darmowy przelew
_________________
https://www.youtube.com/user/MrDziewon
Życie w Andaluzji

www.amigoucieka.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 08 Lut 2017 16:36 

Rejestracja: 27 Paź 2016
Posty: 15
Czy udało się komuś uzyskać Mastercard World Elite w Mbanku z oferty dla Ciebie?
Robiąc duże zamieszanie na koncie, ale nie posiadając odpowiednich dochodów??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 08 Lut 2017 16:41 

Jest właściwy temat; NIE, zawsze proszą o pełny wyciąg z swojego konta i jak tam nie ma pozycji pensja - 20000 zł + to po chwili ZAPOMNIJ (nie wiem jak z działalnością, ale w temacie właściwym się dowiesz)
Góra
 PM off  
      
#72 PostWysłany: 09 Lut 2017 00:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
luftairways napisał(a):
lokata 100k w lions

Dostałeś tą kartę posiadając tylko lokatę na 100k? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 09 Lut 2017 16:49 

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 217
niebieski
Też jestem ciekawy :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 10 Lut 2017 17:09 

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 217
niebieski
Od razu powiem, że nie warto dzwonić na infolinie. Gadałem z trzema osobami. Nikt nic nie wiem. Standardowa odpowiedź, zapraszamy do oddziału, na to ja "z miłą chęcią tylko podstawcie mi taxi do miejscowości oddalonej 250 km dalej"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 23 Lut 2017 08:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Umowilem sie na spotkanie w Lions Banku by dowiedziec sie wiecej na temat https://www.lionsbank.pl/konto-lions-prime oraz zapytac o Master Key World Elite Mastercard.

Informacje o lokacie na 100.000,00 jako wymogu by zalapac sie na Master Key World Elite Mastercard mozna miedzy bajki wlozyc :)
Minimalny prog by samym depozytem ubiegac sie o karte to 1.000.000,00 PLN oraz trzeba byc naprawde mocnym w dochodzie netto - nawet to powoduje, ze szanse sa niewielkie.
Bank bardziej sklonny bedzie wydac karte osobie ktora zostanie ubrana w inne produkty z oferty banku. Konsultant podal przyklad klienta ktory przeszedl pozytywna weryfikacje
lokata na 500.000,00 + inne produkty z oferty banku na kwote 300.000,00 oraz "odpowiednie" dochody nie dopytywalem juz jaka kwota kryje sie pod slowem odpowiednie.

Ogolne wrazenie:
- konsultant bardzo dobrze by nie powiedziec perfekcyjnie przygotowany merytorycznie
- nie wiem czy to dobre okreslenie "front office" ale dziewczyny odpowiedzialne za ten odcinek kontaktu z klientem sa wyjatkowej urody i kultury osobistej /Katowice/
- doskonala kawa

Spodziewalem sie raczej http://polakcandwa.blogspot.com/2013/07 ... iwych.html ale jestem pozytywnie zaskoczony - krotko, rzeczowo na temat.
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
Mareckipl uważa post za pomocny.
 
      
#76 PostWysłany: 02 Mar 2017 17:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1432
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
Czy ktoś się orientuje czy przy karcie world elite mbanku są limity wejśc w Piority Pass? Dzwoniłem na infolinię i kobieta powiedziała ze zarówno dla głównej jak i dodatkowej jest wydawane PP i nie ma limitu wejść w ciągu roku Prawda to ? Czy nie miała wiedzy?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
slaweko lubi ten post.
 
      
#77 PostWysłany: 02 Mar 2017 18:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
prawda
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off
lendziro uważa post za pomocny.
 
      
#78 PostWysłany: 03 Mar 2017 20:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3981
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
BZ WBK - właśnie dzwoniłem na infolinię w celu zamówienia karty.
Przy okazji pytałem o ilość bezpłatnych wejść do saloników w ramach Priority Pass i pani powiedziała, że jest 8 wejść

Ponieważ nie zgadza się z tym co było do tej pory pisane (4 wejścia, każde dla max. 4 osób) to poprosiłem o punkt gdzie jest to zapisane:

"Par. 3 punkt 1 regulaminu promocji cenowej Priority Pass do karty kredytowej Visa Platinum"

Za to niestety nie potrafiła powiedzieć ile kosztuje kolejne wejście powyżej limitu 8 wejść.

Kryterium dochodowe: 10 000 PLN (może być na podstawie zaświadczenia z pracy lub PIT)

Bardzo miła konsultantka - pani o imieniu Dalida

Jak będę w oddziale to poproszę o pokazanie palcem i najlepiej skserowanie tego zapisu o 8 wejściach.

Zwolnienie z opłaty jest po 10 płatnościach kartą.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 05 Mar 2017 11:49 

Rejestracja: 26 Paź 2016
Posty: 114
Loty: 52
Kilometry: 76 773
I zamiast wejść na stronę banku i w 10 sekund sprawdzić to robisz zamieszanie i wypisujesz w każdym miejscu niesprawdzone informacje od konsultantów.

Usługa Priority Pass - - 125 zł 2)
2) opłata za wejście do saloniku lotniskowego, pobierana każdorazowo za wizytę od każdej osoby. Zwolnione z opłaty są cztery pierwsze wejścia w danym roku kalendarzowym.

https://static3.bzwbk.pl/asset/t/a/r/ta ... _30580.pdf
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 14 Mar 2017 15:43 

Rejestracja: 30 Wrz 2011
Posty: 363
niebieski
W sprawie karty z Lions banku odpowiedziałem Wam wyżej i wcale nie trzeba mieć 1mln zł:) Correos z ciekawości u kogo byłeś na rozmowie w Katowicach?
_________________
https://www.youtube.com/user/MrDziewon
Życie w Andaluzji

www.amigoucieka.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1405 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 71  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group