Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 75 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 15 Lis 2018 13:53 

Rejestracja: 28 Mar 2015
Posty: 74
Ale co po posiadaniu trzech kart, skoro wydatków nie można zwielokrotnić :) ? To by trzykrotnie wydłużyło proces zbierania. Jaki jest aktualny zwrot procentowy dla Citi Premier Miles i mBank premium ?

Co do World Elite - oferuje to samo co moja platynowa WBK (PP i ubezpieczenie).

Reasumując - jeżeli szuka się karty, gdzie "efekt" zbierania punktów jest odczuwalny najszybciej i o najwyższym przeliczniku, to czy coś przebija Wizz ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#62 PostWysłany: 15 Lis 2018 14:07 

Co do World's Elite mBank niestety nie doczytałeś, jak możesz. je zamień
Posty 109-110
world-elite-mastercard,181,116911&start=100
Góra
 PM off  
      
#63 PostWysłany: 15 Lis 2018 14:19 

Rejestracja: 28 Mar 2015
Posty: 74
Faktycznie, pomyliłem ją z inną. Godna przemyślenia, aczkolwiek tylko w czasie ograniczonym promocją, chyba że moneyback będzie trwał nadal.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 15 Lis 2018 14:25 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8851
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
@robespierre - co się tak uparłeś z tym Wizz? Przelicznik to tylko jeden z elementów decyzyjnych.

Już rozpisaliśmy wcześniej, każdy zbiera wg swoich potrzeb. Kiedyś miałem kartę Wizz i sporo na niej skorzystałem. Ale teraz średnio mnie bawią loty W6 czy FR, bo cyrki z bagażem, ciągłe zmiany rozkładów itp. Zdarza mi się polecieć, ale bez przesady. Celuję w podróże poza Europę, a do Afryki, czy Ameryki Płd. Wizz póki co nie lata i prędko raczej nie będzie. Więc co mi po ich punktach, nawet jeżeli uzbieram je szybciej niż M&M?
Na ewentualny dolot też wolę wybrać bardziej wiarygodnych przewoźników, którzy nie zmienią mi godzin, albo co gorsza dni lotów w ostatniej chwili.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
correos lubi ten post.
 
      
#65 PostWysłany: 15 Lis 2018 14:36 

Rejestracja: 28 Mar 2015
Posty: 74
No ja jestem już po etapie oblatywania Ameryk, Azji i Australii, poza tym rodzinka, więc celuję w bliższe miejsca.

A jak już mam kaprys lecieć na weekend do NY, to po prostu kupuję bilet, a nie zbieram 12 lat łaskawych mil od M&M, żeby i tak potem dopłacać jeszcze podatki. Tak jak piszesz - każdemu wedle potrzeb ;), od Wizza mam efekt od razu w postaci darmowych biletów. Zbierając równocześnie w milach, i tak musiałbym zapłacić prawie całość za bilet (bo tempo jest słabe, nawet wydając naście miesięcznie), albo po prostu kupić po pełnej cenie, bo nadal gdzieś by się te mile zbierały.

Peace, bo to chyba nie ja się spiąłem w tym momencie. To, że komuś odpowiada Wizz, nie oznacza od razu, że piszecie z kimś, kto nakłada na siebie 10 kurtek, aby nie płacić za bagaż. Fakt jest taki, że w Polsce wszelakie programy lojalnościowe są żałosne w porównaniu do np. amerykańskich (choćby profity na IHG) - a i tak jeszcze się je wciąż obcina.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 15 Lis 2018 14:41 

Jeśli tak to faktycznie KK Raiffeisen Wizz jest dla Ciebie idealna :)
Co ty robisz jednak na tym forum i po co porównujesz, idealny dla Ciebie program lojalnościowy na teraz jest tylko jeden :!:
Góra
 PM off  
      
#67 PostWysłany: 15 Lis 2018 14:48 

Rejestracja: 28 Mar 2015
Posty: 74
Nie śledzę na bieżąco wszystkich nowy kart (ciągle jakieś zmiany, nie mam czasu wnikać w to), więc uznałem, że pisząc tutaj uzyskam szybko precyzyjne info, czy na rynku pojawiło się coś naprawdę wartego uwagi ;) Pomyślę nad tym World Elite, pewnie po maju zamkną moneyback, ale coś tam się zdąży zgromadzić. Ale potem nadal Wizz królem - na moje potrzeby. No i zasadnicza wada M&M jest taka, że na lotniskach regionalnych coraz mocniej rozpycha się sojusz Air France-KLM, do tego jest SAS i inne opcje (BA) - i jeżeli będę planował np. Salt Lake City, to nic mi po M&M, bo na ogół KLM wypada tam najlepiej - a tu pozostaje Citi Premier Miles, z przelicznikiem-kpiną :)

Od małej dziury tonie okręt - koszty trzeba pilnować zawsze ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
#68 PostWysłany: 09 Sty 2020 21:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 398
Loty: 57
Kilometry: 77 621
niebieski
Temat jest w zasadzie do zamknięcia bo z trzech programów dwa zostały zaorane i ostał się jeden - a i to na sporo gorszych warunkach.

Mam nadzieję, że w międzyczasie komuś moje wyliczenia pomogły uzbierać parę mil albo złotych :) Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 02 Lut 2020 21:36 

Rejestracja: 05 Kwi 2019
Posty: 6
Są aktualnie jeszcze jakieś ciekawe programy oprócz tych trzech?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 03 Lut 2020 06:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2185
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
Jakbyś przeczytal choć jedną stronę wątku, wiedziałbyś że ostał się tylko jeden program z tych trzech
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 04 Lut 2020 16:09 

Rejestracja: 05 Kwi 2019
Posty: 6
wiem, że ostał się jeden z tych trzech, dlatego pytam o jakieś inne...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 11 Lut 2020 15:13 

Rejestracja: 02 Lut 2020
Posty: 5
Czy to prawda, że podobno mbank będzie też rezygnował z miles&more? Znajomy mi powiedział, że to tylko kwestia czasu, bo bankowi sie nie opłaca, a przyznam szczerze, że to jedyny powód dla mnie żeby być klientem mbank
Góra
 Profil Relacje PM off
Biko lubi ten post.
 
      
#73 PostWysłany: 11 Lut 2020 15:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2185
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
ostatnio niespecjalnie zachęca do ich zakładania, ale wszelkie plotki o zamknięciu programu to wciąż tylko i wyłączni plotki
_________________
Image
Image


Ostatnio edytowany przez bonifacy, 11 Lut 2020 15:38, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 11 Lut 2020 15:18 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1163
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
No widzisz, a mnie znajomy powiedział, że mbank nie będzie rezygnował z m&m.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#75 PostWysłany: 11 Lut 2020 22:45 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Obligatoryjne oplaty roczne za karty milowe mBanku to już jednak nie plotki.
Ponadto od września 2019r. mBank jest wystawiony na sprzedaż, a nowa miotła jak na przykładzie kart tytularnych może zamiatać z rozmachem likwidując po niedlugim czasie programy lojalnościowe :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 75 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group