Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 75 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 06 Gru 2016 16:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2015
Posty: 493
Loty: 76
Kilometry: 104 894
Wspomnę jeszcze o kartach wielowalutowych. Kartami wielowalutowymi opłaca się płacić za granicą, nawet jeśli nie mamy waluty na koncie to PLN będą przeliczone po średnim kursie MC lub Visa w zależności jaka to karta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
#42 PostWysłany: 06 Gru 2016 16:42 

Rejestracja: 03 Mar 2014
Posty: 484
niebieski
@gorny77, podobnie cenowo jak kantor internetowy wychodzi karta Pekao, a o ile wygodniejsze.

@‌jack.strong‌, nie koniecznie wielowalutowa, debetówka Pekao ma te same kursy (mniej więcej jak kantor).
Dla odmiany wielowalutowa PKO BP ma prowizję za przewalutowanie 2%.


Ostatnio edytowany przez Marysiek, 06 Gru 2016 16:44, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
jack.strong lubi ten post.
jack.strong uważa post za pomocny.
 
      
#43 PostWysłany: 06 Gru 2016 16:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2015
Posty: 493
Loty: 76
Kilometry: 104 894
To właśnie o tym pisałem karta wielowalutowa PEKAO SA. Nie musimy mieć nawet konta w EUR. Przeliczy nam PLN po kursie średnim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 06 Gru 2016 16:45 

Temat założono, by porównać KK z programami lojalnościowymi
Karty wielowalutowe to jest oczywiście sposób na zakupy za granicą z możliwością pkt do programów lojalnościowych z zasilaniem ich np. sposobem z mojego poprzedniego tu postu
Góra
 PM off  
      
#45 PostWysłany: 06 Gru 2016 16:46 

Rejestracja: 03 Mar 2014
Posty: 484
niebieski
Dokładnie po kursie organizacji MasterCard.

-- 06 Gru 2016 15:48 --

Anonymous napisał(a):
Temat założono, by porównać KK z programami lojalnościowymi
Karty wielowalutowe to jest oczywiście sposób na zakupy za granicą z możliwością pkt do programów lojalnościowych z zasilaniem ich np. sposobem z mojego poprzedniego tu postu


No właśnie o to chodzi że nie trzeba ich wcale specjalnie zasilać, przelewasz PLN i płacisz normalnie jak w Polsce. Przelicza po super kursie mastercard - cenowo wychodzi jak zakup w kantorze internetowym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 06 Gru 2016 16:50 

A tak łopatologoicznie: jaki program lojalnościowy zasilisz i CZYM???
Proponuję przeczytaj ponownie jeszcze raz 1 post tego tematu i przypomnieć sobie o CO KAMAN
Góra
 PM off  
      
#47 PostWysłany: 06 Gru 2016 17:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2015
Posty: 493
Loty: 76
Kilometry: 104 894
Anonymous napisał(a):
Temat założono, by porównać KK z programami lojalnościowymi
Karty wielowalutowe to jest oczywiście sposób na zakupy za granicą z możliwością pkt do programów lojalnościowych z zasilaniem ich np. sposobem z mojego poprzedniego tu postu

To prawda. czasami pewne transakcje nie opłacają się nam. Na przykład płacąc na poczcie polskiej rachunki KK Raiff zapłacimy 4%, a zwrotu mamy 2%. Tak samo kupując bilety w Ryanair /nie odchaczając ptaszka/ mamy transakcję w EUR i oczywiście 2% prowizji za KK co też mija się z celem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Marysiek lubi ten post.
 
      
#48 PostWysłany: 06 Gru 2016 17:09 

Klasyczne "odwracanie kota ogonem"

Ważna jest istota, czyli programy lojalnościowe, a wy skupiliście się na wątku pobocznym, do połączenia z programami, ale trzeba umieć i chcieć, by przynosiło to zyski
Góra
 PM off
mahalnet lubi ten post.
 
      
#49 PostWysłany: 23 Lip 2018 08:16 

Rejestracja: 15 Sie 2015
Posty: 100
Loty: 49
Kilometry: 91 525
Cześć,
mam kilka pytań do odnośnie programów na kartach kredytowych. Zdecydowałem się na kartę Ryanair w Alior Banku. Ale w samym banku dowiedziałem się, że karty takiej już nie ma. Czy jest jakiś inny bank który oferuje profity w Ryanairze?

Co można kupić za punkty uzbierane na karcie Wizzair Reiffeisenpolbank?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 23 Lip 2018 08:17 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Żaden bank obecnie nie oferuje kk Ryanair
Wszystko, co związane z Wizzair, loty, miejsca, bagaż, priorytet etc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 24 Lip 2018 07:57 

Rejestracja: 15 Sie 2015
Posty: 100
Loty: 49
Kilometry: 91 525
Czy są jakieś ograniczenia? Tzn. Czy np. gdy bilet kosztuje 300zł to ja mogę go sfinansować punktami w połowie lub czy np. nie ma mozliwości zakupu niektórych biletów w ogóle?
Rozumiem, że karta kosztuje 6zł miesięcznie i to wszystko. Czy opłatę można jakoś zbić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 24 Lip 2018 08:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1435
srebrny
Nie można przynajmniej nie słyszałem aby komuś się udało
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 24 Lip 2018 08:15 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Nie ma ograniczeń wydawania punktów Wizzair, jest jedynie, że mogą max 1000 zł miesięcznie przelać z punktów na konto w Wizzair
Góra
 Profil Relacje PM off
Calfy uważa post za pomocny.
 
      
#54 PostWysłany: 30 Wrz 2018 09:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 398
Loty: 57
Kilometry: 77 621
niebieski
kempin napisał(a):
Czy są jakieś ograniczenia? Tzn. Czy np. gdy bilet kosztuje 300zł to ja mogę go sfinansować punktami w połowie?
Nie płacisz stricte punktami, tylko wymieniasz je na złotówki na swoim koncie Wizzair. I potem płacisz za bilety złotówkami ze swojego konta.

Czyli jeżeli masz na koncie 100zł a bilet kosztuje 129zł to nie ma problemu żeby wyzerować konto i dopłacić brakujące 29zł np. kartą.

Z drugiej strony, jeżeli masz 100zł na koncie a bilet kosztuje 59zł to pozostałe środki pozostaną Ci na koncie do wykorzystania w przyszłości.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 06 Lis 2018 19:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2016
Posty: 166
Biorąc pod uwagę zmianę(pogorszenie z 2% na 1%) warunków naliczania pkt za transakcje kartą Wizzair porównania wyglądają na dzień dzisiejszy trochę inaczej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 14 Lis 2018 12:22 

Rejestracja: 28 Mar 2015
Posty: 74
Więc wg Ciebie jaka karta jest obecnie najlepsza, jeżeli powiedzmy mogę wydawać kilkanaście tysięcy (a może i więcej - w ramach swojej działalności) kartą miesięcznie ? Citi z przelicznikiem rzędu 0,1% jak nie mniej ? mBank wersja lepsza - ale nadal ni cholera nie wychodzi zwrot na poziomie 1%. Wszędzie obcinają jak się da, jest dziadostwo, ale najwyższy zwrot oferuje chyba jednak Wizz, nawet po zmianach.
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond lubi ten post.
 
      
#57 PostWysłany: 14 Lis 2018 12:43 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Decyduje nie tylko przelicznik, ale też potrzeby.
Jeden zbiera na tanie bilety W6 lub FR, żeby polatać po Europie lub co najwyżej do Izraela lub Maroka. A ktoś inny zbiera na lot w klasie biznes do USA i do tego Wizz mu się raczej nie przyda.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 14 Lis 2018 12:49 

+ możliwości finansowe do sytuacji j/w: jeden dostanie KK Raiff Wizz i nic poza to, a drugi KK Premium mBanku i jeszcze coś 8-)
Góra
 PM off
Sudoku lubi ten post.
 
      
#59 PostWysłany: 14 Lis 2018 14:18 

Rejestracja: 28 Mar 2015
Posty: 74
Naprawdę ? Posiadam platynową Visę, więc nie musisz mnie uświadamiać. Myślałem o premium w mBanku (spełniam każdy warunek), ale stwierdziłem, że przelicznik jest fatalny, zbieranie na lot biznesem do USA to lata, a po miesiącu z Wizz'em mam RT do wielu miast, który mam od razu. Faktów się nie zmieni - Wizz daje największy zwrot (1%), dostajesz najwięcej za wydawanie swoich pieniędzy. A stopa zwrotu M&M czy w ogóle jakichkolwiek programów płatniczych w PL zakrawa o kpinę, bez porównania z bonusami jakie się ma np. w USA.

A jeszcze inny sobie po prostu wsiada w samolot i nie patrzy, czy lot do USA kosztuje 2, 4, 6 czy 8 tysięcy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 14 Lis 2018 14:37 

Bez urazy: temat mocno nieaktualny
Masz możliwości to podobnie jak kilku tu można mieć jednocześnie Raiff Wizz, Platinum mBanku już masz i brakuje ci "rodzynka" czyli MC World Elite mBanku (z tą/tymi kartami nie patrzy :twisted: ) :twisted:
Resztę już wiesz czy doczytasz, a i wyluzuj
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 75 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group