Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 60 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 11 Sie 2015 22:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Ja kartki zawsze wysyłam, czasem też dostaje.

Jedyne co mnie wkurza, to jak ktoś dzwoni do mnie z wyjazdu i pyta: 'Słuuuuuuchaj, a jaki tam był do Ciebie adres, bo chciałem Ci wysłać kartkę' :D Wg mnie psuje to całą przyjemność i niespodziankę  :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 11 Sie 2015 22:39 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
ja wysyłam kartki zawsze do rodziców :) raz tylko z Kuby nie doszła :(
dla siebie kupuję pocztówki z miejsc, w których byłam. Zbieram je już od ponad 20lat.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 12 Sie 2015 07:48 

@szymonpoznan1-to faktycznie lipa jak masz takie telefony psujące niespodziankę :( .


Co do zbierania czy też przywożenia dla siebie pocztówek-też to kiedyś praktykowałam ale zarzuciłam, bo w efekcie lądowały one na dnie szuflady i uznałam, ze to strata kasy ;) .
Góra
 PM off  
      
#24 PostWysłany: 12 Sie 2015 08:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
corka kupuje pocztowki - ktore pozniej rozdaje po powrocie kolezankom
kolezanki wracaja z wycieczek to przywoza corce /oszczedzaja nawzajem na znaczkach :D???/

prawdziwa frajde jednak zarowno corce jak i zonie sprawia zakup ciucha na wyjezdzie
jest fajny ciuch.... no wyjazd sie udal :D
...a zabytki ... Mariusz te kamienie maja z 1000lat spokojnie jeszcze troche tu poleza nie ma sie co spieszyc :D

mieszanka wybuchowa, ja niemal jak wsciekly pies wciaz w drodze i moje dziewczyny pelen luzik :D
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 12 Sie 2015 10:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sie 2015
Posty: 2
Do tej pory zdarza mi się wysyłać kartki:) i kupować kilka z nich dla siebie, jako pamiątkę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 12 Sie 2015 11:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2014
Posty: 137
Loty: 39
Kilometry: 102 845
Mój wujek z Niemiec zaczał podróżować jeszcze w czasach, gdy w Polsce mało kto mógł swodobnie opuszczac granice. Do dzisiaj wysyła nam kartki, mamy już ich ze 100 z wszystkich krańców świata, rewelacyjna pamiątka :)

ja przestałam wysyłac kartki po tym, jak nie dotarły z Afryki. Ale żałuje, myslę że to najfajniejsza pamiątka na przyszłość
Góra
 Profil Relacje PM off
mysimpleworld lubi ten post.
 
      
#27 PostWysłany: 16 Sie 2015 09:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 402
Loty: 985
Kilometry: 2 186 000
złoty
maxima napisał(a):
ja wysyłam kartki zawsze do rodziców :) raz tylko z Kuby nie doszła :(
dla siebie kupuję pocztówki z miejsc, w których byłam. Zbieram je już od ponad 20lat.


Z Kuby zapewne nie doszła, bo nie "zepsułaś" znaczka pocztowego i został odklejony do ponownego użycia :) Zawsze trzeba zrobic jakiś znaczek, kreske lub kropkę na znaczku, aby nie był łakomym kąskiem dla pracowników kubańskiej poczty....
_________________
Image

Same fotki, czyli https://www.instagram.com/atamancia/
Blog o moich podróżach http://atamanka.pl uwaga, dużo zdjęć ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 16 Sie 2015 10:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Maj 2012
Posty: 423
niebieski
staram sie wysylac, siosrtrzenicy ktora ma 6 lat, dla niej to frajda, mimo ze ledwo potrafi czytac ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
#29 PostWysłany: 16 Sie 2015 11:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 146
Kilometry: 167 097
niebieski
W Austrii wysyłają drewniane. Ale nie wiem, czy dojdą na adres zagraniczny :)

Załączniki:
DSC05333.JPG
DSC05333.JPG [ 254.68 KiB | Obejrzany 2980 razy ]
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off
mysimpleworld lubi ten post.
 
      
#30 PostWysłany: 16 Sie 2015 11:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2013
Posty: 490
Loty: 217
Kilometry: 423 860
niebieski
@Donovaninho

Ostatnio wysyłałem podobną i doszła bez problemu. Podobnie pocztówki z korka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 16 Sie 2015 19:25 

Rejestracja: 06 Mar 2014
Posty: 11
Loty: 12
Kilometry: 19 605
wysyłałem do czasu aż mi sie znudziło ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 16 Sie 2015 19:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
wysylam rzadko kiedy, chyba ze z wakacji [w sensie wyjazd dluzszy niz weekendowy - zdarza sie rzadko] albo jak jade pierwszy raz w jakies dziwne / oryginalne miejsce [zdarza sie jeszcze rzadziej niz wakacje]
natomiast czesto kupuje pocztowki dla bliskich i wyreczam im przy najblizszym spotkaniu, jako pamiatka z miejsc w ktorych bylem. Ale nie wysylam
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mysimpleworld lubi ten post.
 
      
#33 PostWysłany: 16 Sie 2015 21:43 

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 247
Loty: 23
Kilometry: 72 725
niebieski
Dla mnie liczy się wysyłanie. Oprócz piękna pocztówki, wybieram jak najładniejszy znaczek, a po powrocie ciekawy jestem stempla.
Góra
 Profil Relacje PM off
Antia lubi ten post.
Antia uważa post za pomocny.
 
      
#34 PostWysłany: 07 Wrz 2016 21:16 

Wakacje czy też szczyt okresu urlopowo-wyjazdowego i taka cisza?
A ja właśnie dostałam kartkę z Macedonii :P
Góra
 PM off
mysimpleworld lubi ten post.
 
      
#35 PostWysłany: 07 Wrz 2016 21:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
Chcieliśmy w tym roku powysyłać sobie kartki z wakacji z każdego miejsca gdzie było to możliwe. Kartki kupiliśmy ale z wysyłką to już był problem. Kierunek Włochy południowe i jak byliśmy na mieście to albo pausa albo nie było w pobliżu. Wakacje były głównie plażowe i rekreacyjne więc się nie cisneiśmy z tym.

Po powrocie chcieliśmy wszystko przedziurkować, złożyć za pomocą tasiemki i taka byłaby to pamiątka z urlopu z ostemplowanymi kartkami.
Góra
 Profil Relacje PM off
mysimpleworld lubi ten post.
 
      
#36 PostWysłany: 10 Wrz 2016 13:17 

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 103
Też kupuję kartki tylko jako pamiątki.
Często latamy z podręcznym, więc to najlepsza forma przywiezienia drobnej pamiątki (ciężko obdarować wszystkich znajomych i całą familię), a nierzadko karty przychodziły dużo później niż my w odwiedziny :P

A nie wysyłam bo ktoś kiedyś złamał mi serce...
człowiek się nachodził, naszukał, wydał kasę, kartkę pisał w autobusie na kolanie... szukał poczty itp. - trochę zachodu.
Więc po powrocie odwiedzam pana X, pytam o kartę, a ten zdziwiony: no doszła, ładna, ale już wyrzuciłem.

No cycki opadły...

teraz kartki dostają tylko ci co zasłużyli/zbierają/cieszą ich takie rzeczy :) i to dopiero po powrocie.
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ lubi ten post.
 
      
#37 PostWysłany: 10 Wrz 2016 13:47 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 793
niebieski
Dla mnie fajny zwyczaj, iny niż wszelkie nowoczesne technologie.:)

Wysyłałem 20 lat temu i wysyłam do teraz, jak również kupuję dla siebie z miejsc odwiedzonych, ale i proszę innych podróżników o kilka sztuk z miejsc, gdzie mnie wciąż nie było;)

Jedyne, jakie nie doszły, to z Kirgistanu jak dotąd, ale w LP nawet pisali, że to normalka.:)

Pzdr, Art.
Góra
 Profil Relacje PM off
krasnal lubi ten post.
 
      
#38 PostWysłany: 10 Wrz 2016 14:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 809
niebieski
Do dziś wysyłam kartki do biura, niektórym znajomym je przywożę. Różnie, ale nie sądze żeby to był przeżytek.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 10 Wrz 2016 17:36 

W czasach świetności też wysyłałam do firmy, potem przestałam ale żeby ich podrażnić to z Sydney wysłałam a co :lol:
ale z najbliższych wyjazdów nie zamierzam do pracodawcy wysyłać, dostaną tylko wybrańcy losu :P.
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#40 PostWysłany: 11 Wrz 2016 17:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 196
Loty: 220
Kilometry: 384 906
Ja wysyłam zawsze rodzicom, do tego przy łączeniu kilku miejsc/miast wysyłam z każdego osobno. Staram się również, żeby był znaczek a nie sam kod.

Przy okazji mogę podzielić się historią jaka spotkała mnie rok temu w Dortmundzie. Jakoś nie mogłem znaleźć nigdzie pocztówki więc wybrałem się na pocztę w końcu i tak potrzebowałem znaczka. Pan za ladą był bardzo zdziwiony, że pytam o pocztówkę. Przyniósł mi z zaplecza kilkanaście. Wybrałem jedną resztę oddaje a on na to, że to prezent od poczty bo nikt od dwóch lat nie kupił żadnej i wycofują z asortymentu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
mysimpleworld lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 60 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group