Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Karta WizzAir
#1 PostWysłany: 23 Mar 2015 09:54 

Rejestracja: 14 Lut 2015
Posty: 12
Witam, czy jest możliwość aby jakiś posiadacz tarty wizz upoważniającej do zniżki zakupił mi dwa bilety ? to jest podróż jednorazowa dlatego karty nie opłaca mi się zakładać,a korzyści są po obu stronach bo za zakupione bilety dostaje się punkty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
 Temat postu: Re: Karta WizzAir
#2 PostWysłany: 23 Mar 2015 09:57 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3877
Loty: 39
Kilometry: 33 222
WDC to nie karta, a bardziej roczne członkostwo w klubie, uprawniające do zniżek. Za zakupione bilety nie dostaje się punktów :)

Jest taka możliwość, pamiętaj jednak o warunkach: posiadacz członkostwa musi być na rezerwacji (czyli jemu też musisz kupić bilet, choć nie musi on lecieć) i dwa bilety może kupić Ci osoba posiadająca WDC Grupa lub na starych zasadach. Na forum powinna być gdzieś lista osób pomagających z takimi zakupami, poszukaj.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Karta WizzAir
#3 PostWysłany: 23 Mar 2015 10:07 

Rejestracja: 14 Lut 2015
Posty: 12
mógł by mi ktoś podrzucić tą listę bo jestem nowy na forum i niewiem gdzie szukać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Karta WizzAir
#4 PostWysłany: 23 Mar 2015 10:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2013
Posty: 490
Loty: 217
Kilometry: 423 860
niebieski
mam-czlonkostwo-w-wizz-air-discount-club-wdc-i-pomoge,181,38807
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Karta WizzAir
#5 PostWysłany: 23 Mar 2015 10:35 

Rejestracja: 22 Maj 2012
Posty: 709
Loty: 312
Kilometry: 479 773
srebrny
paw216 napisał(a):
Witam, czy jest możliwość aby jakiś posiadacz tarty wizz upoważniającej do zniżki zakupił mi dwa bilety ? to jest podróż jednorazowa dlatego karty nie opłaca mi się zakładać,a korzyści są po obu stronach bo za zakupione bilety dostaje się punkty.



pamietaj żę posiadacz tez musi miec bilet wiec przekalkuluj czy ci sie oplaca placic za 3 bilety
jak co moge ci wtedy kupic
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Karta WizzAir
#6 PostWysłany: 23 Mar 2015 10:38 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22332
mam-czlonkostwo-w-wizz-air-discount-club-wdc-i-pomoge,181,38807

wizzair-zakup-biletow-odprawa,225,46492

pytania-odpowiedzi-informacje-itp-itd,15,20384
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group