Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 23 Lis 2016 15:41 

Rejestracja: 03 Mar 2014
Posty: 484
niebieski
@‌joker1977‌, a nie wiesz jak z wypowiedzeniem umowy w tej promocji którą dostałeś?
Można przyjść dzień po założeniu konta i zlecić zamknięcie za rok, czy trzeba pilnować terminu po 11 miesiącach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
#42 PostWysłany: 23 Lis 2016 15:50 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 739
niebieski
@‌joker1977‌ Dzięki za info. Generalnie fajnie to wygląda, szkoda tylko, że bankomatów UniCredit w niektórych państwach nie ma. No ale nie można mieć wszystkiego za free :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 23 Lis 2016 16:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 203
niebieski
@‌Marysiek‌ chyba raczej nie. okres wypowiedzenia umowy to 30 dni. Ja to np zapisuje sobie w kalendarzu i gitara. Z własnego doświadczenia wiem że jak chcą zatrzymać klientów to sami dzwonią. Ale to zależy zapewne od częstotliwości korzystania z tego konta. Tak to niestety wygląda w praktyce
_________________
Joker1977
Τζόκερ1977
Джокер1977
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 23 Lis 2016 17:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
owszem dzwonią, ale nie dostaniesz już wszystkiego co miałeś na otwarcie. Ja swego czasu miałem "miłą" pogadankę z pracownikiem banku, w temacie oferowania lepszych warunków prowadzenia konta dla nowych niż dla starych klientów. Ale ostatecznie doszliśmy do konsensusu, chociaż trochę jak w dowcipie:

Kochanie - byłem dziś do szefa i postawiłem mu ultimatum:
albo dostaję podwyżkę, albo się zwolnię
I jak poszlo?
Doszliśmy do konsensusu - ja się nie zwolnię, a on nie da mi podwyżki
;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 23 Lis 2016 19:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 203
niebieski
Tak to jest.
_________________
Joker1977
Τζόκερ1977
Джокер1977
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 23 Lis 2016 20:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
W przypadku takiego "chwilowego" konta to faktycznie warto i na rok. Ale oferta jest warta rownież rozważenia poważniej. Są lepsze konta, karty na lepszych warunkach, darmowe konta walutowe, jeszcze fajniejsze ubezpieczenia. Bez ograniczeń na rok. Warto przemyśleć, jeśli ktoś sie rozgląda.

Swoją droga ciekawostka dla mnie sa opinie niektórych osób, że wypłaty nieważne bo raz do roku awaryjnie. To skąd macie walutę na wyjazdach? U mnie odwrotnie. Praktycznie zawsze wpłacam na miejscu z karty. Właśnie dlatego ze za darmo i ze po dobrym przeliczniki. Kwestia darmowych wypłat jest dość istotna.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 23 Lis 2016 20:39 

Rejestracja: 03 Mar 2014
Posty: 484
niebieski
Co do braku konieczności wypłat z bankomatów za granicą - po prostu unikam korzystania z gotówki, za wszystko płacę bezgotówkowo, to tanie i wygodne.
Wiadomo, zawsze trzeba mieć trochę gotówki przy sobie na wszelki wypadek (biorę z Polski) a jeśli ten wszelki wypadek nadejdzie to wypłacam żeby znowu mieć trochę.
Pewnie to zależy od tego dokąd się jeździ, ja od paru lat nie wypuszczam się poza Europę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 23 Lis 2016 21:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Coś w tym jest, zdarzały już mi się wyjazdy gdzie nic nie wypłaciłem. Ale wolę gotówkę, bo łatwiej mi się liczy ile wydaję, i ile zostało (z przewidzianej puli).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 29 Lis 2016 17:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Dodatkowa informacja w temacie karty - przy próbie wypłaty pieniędzy z bankomatu w Miami, po przylocie to US, karta została zablokowana przez 'system'. Kartę udało się oczywiście odblokować po odbyciu prawie 10 minutowej rozmowy (8PLN/min). Wg pana z infolinii system zareagował na fakt użycia karty w krótkim czasie w kilku różnych krajach. To pierwszy raz kiedy takie coś się zdarzyło z kartą w Pekao (może zdecydowała lokacja, bo skradzione/skopiowane karty często wypływają w US). Sugerowane rozwiązanie to telefon do centrum kart przed wyjazdem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group