Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 05 Cze 2019 12:20 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
@correos: niestety draństwem jest to że to dla nowych, dla obecnych jest 6mcy... jakby nie to to może bym wrócił do mbanku jako główne konto. :) Chyba ze cos zmienili... zobacz dobrze w tego maila proszę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 05 Cze 2019 12:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
https://www.mbank.pl/lp/mkonto-intensiv ... paign=SARE
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#23 PostWysłany: 05 Cze 2019 12:34 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
@correos: dzięki! jednak da się :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 05 Cze 2019 12:51 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1844
srebrny
Oferta OK, jednak nie mogę zrozumieć dlaczego mbank upiera się przy tej opłacie 10zł/msc nawet przy koncie Intensive. Co prawda pierwsze 2 lata za friko ale jednak w dobie konkurencji Revoluta i Curve aż dziwne, że chcą klienta na którym najbardziej im zależy kasować za kartę, której porównywalne funkcjonalności za rogiem są za darmo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 05 Cze 2019 12:54 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1163
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Dzwoniłem do banku i okazuje się, że jeżeli już masz konto intensiv, to promocja Cie nie obejmuje. Wysłałem zapytanie do opiekuna bo aż mi się nie chce wierzyć. Cytując popularna reklamę "to nonsens"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 05 Cze 2019 12:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2189
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
hmmm
mam dwa rachunki (jeden intensive i jedno ekonto), i własnie z linka powyżej przekształciłem zwykłe ekonto na drugię już intensive ... zobaczymy
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 05 Cze 2019 12:58 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
@opo: na razie konto przekształciłem - zawsze można przekształcić spowrotem. Dwa lata sporo czasu - zobaczymy jak się rynek rozwinie. W kalendarz wpisałem kiedy kończy się promo aby zareagować zanim pobiorą opłatę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 05 Cze 2019 18:42 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
W takim razie "starzy" też sądzę dostaną darmowe jak poproszą.
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 uważa post za pomocny.
 
      
#29 PostWysłany: 05 Cze 2019 20:46 

Rejestracja: 01 Sty 2019
Posty: 86
niebieski
Mam konto intensive od 8 lat (w mbanku od 2003), długo negocjowałem z Opiekunką (używałem różnych argumentów) aby mnie zwolnila z 10PLN, niestety nie dostała zgody wyższych instancji.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 05 Cze 2019 22:00 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1844
srebrny
To tylko potwierdza jak mbank traktuje klientów private banking, słabo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 06 Cze 2019 11:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 1013
niebieski
-- 06 Cze 2019 11:23 --

Ale mówicie o opłacie 10 PLN za kartę po tych 24 msc czy od razu? Ja mam od września i póki co nic nie płacę. Na początku po założeniu zaczęła mi się naliczać ta opłata ale złożyłem reklamację do opiekuna klienta i oddali + przestała się naliczać (nie jestem pewien do kiedy ta ulga, czy na stałe czy na 24 msc)




-- 06 Cze 2019 11:39 --

Jest też dla mBankowiczów zupełnie BEZPŁATNA i tylko trochę gorsza alternatywa dla przekształcania rachunku i zamawiania tej karty.

Nazywa się to usługa wielowalutowa do karty Visa Paywave (czyli tej najzwyklejszej debetówki do eKonta)

1) dzwonimy na infolinię i prosimy o włączenie bezpłatnej usługi mKantor, oraz przy okazji otwieramy sobie także bezpłatne eKonto walutowe w EUR lub innych walutach, choć wystarczy tylko EUR

2) Wchodzimy na

https://www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/usluga-wielowalutowa/ dla zwykłych kont lub
https://www.mbank.pl/private-banking/uslugi/usluga-wielowalutowa/ dla mKont

klikamy złóż wniosek i podpinamy bezpłatną Usługę Wielowalutową do swojej wybranej zwykłej karty debetowej.

Płacąc za granicą musimy mieć jedynie zapewnione środki na rachunku karty debetowej (może być w PLN) lub - co korzystniejsze- wcześniej kupić walutę obcą w mKantorze i wrzucić ją na rachunek walutowy.

Jeśli mamy środki w PLN policzy nam prowizję 0,5% dla kart Mastercard i 3,5% dla Visy

Więcej info: https://www.mbank.pl/lp2/2019/indywidualny/konta/uslugawielowalutowa/3/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 06 Cze 2019 12:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2018
Posty: 182
Loty: 114
Kilometry: 287 811
@correos: dzięki! Zamówiłem w normalnej promocji kilka dni temu, ale przed chwilą trafiłem na Twojego posta. Zadzwoniłem na mLinię i przełączyli mnie na promocję dwuletnią. :-)

Jeszcze małe info dla przedsiębiorców i rekinów byznesu: konto mIntensive jest za free, jeśli ma się min. 7k wypływów miesięcznie - tyle, że nie może to być przelew z innego naszego rachunku, chyba, że jest to rachunek firmowy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 06 Cze 2019 14:30 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2184
złoty
Właśnie rozmawiałem z opiekunem klienta.
Jeśli ma się już Visa Świat, tak jak ja, bezpłatnie do sierpnia to w sierpniu wystarczy założyć nowe ekonto, przekształcić je na intensive z tej promocji (trwa do 31.12.2019):
https://www.mbank.pl/indywidualny/konta ... ref=button
Do nowego konta należy zamówić nową kartę visa świat. Stare konto i kartę należy zamknąć.
Visa Świat będzie wtedy bezpłatna przez kolejne 5 miesięcy, konto intensive jest bezpłatne przez 6 miesięcy. To ważne dla osób, które nie spełniają warunku 7000 wpływu na miesiąć lub 100000 zł w Mbanku!

Dla nowych klientów jest odpowiednio karta bezpłatnie na dwa lata a konto na 6 miesięcy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kittycate lubi ten post.
 
      
#34 PostWysłany: 07 Cze 2019 15:15 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
@tasma: ale jest link który podał wcześniej kolega @correos:

https://www.mbank.pl/lp/mkonto-intensive1/

tutaj można przekształcić obecny rachunek ekonto w mkonto intensive ze zwolnieniem ze spełniania warunków na pół roku oraz 24 miesiące bez opłaty za kartę Visa Swiat.

Jak ktoś już ma mkonto intensive to może je zamknąć, albo przekształcić w ekonto standard (aby zachować numer rachunku), zawnioskować o nowe ekonto i je przekształcić i cieszczyć się z dobrodziejstwa promocji. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 07 Cze 2019 15:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4491
złoty
też zmieniłem konto na intensive z kartą bez opłat na 2 lata, ale jeśli ma się u nich kredyt odnawialny to po zmianie konta pobiorą opłatę 2,5% od kwoty kredytu, tak jakby na nowo go udzielili
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 07 Cze 2019 18:46 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2184
złoty
@seal
Podczas rozmowy miałem otwarte okienko z warunkami i cytowałem kosnultantowi warunki promocji. Powiedział że w przypadku obecnych klientów przysługuje ona wyłącznie posiadaczom starych kont Aqurius, a posiadacz innego konta może dostać maksymalnie to co napisałem.
Na pytanie gdzie jest ta informacja bo w regulaminie jej nie ma odpowiedział, że w jaimś innym dokumencie.
Być może facio był niekompetentny, nie wiem. Napisałem tylko to co mi powiedział konsultant. Po weekendzie sprobuje jeszcze raz.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 07 Cze 2019 20:03 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
@tasma: a ja zrobiłem tak - przez wniosek założyłem kolejne ekonto standard, jak się utworzyło to z pomocą tego linka przekształciłem je w mkonto intensive, zapisałem sobie regulamin promocji (coby nie wyparował) i liczę że skoro wniosek przeszedł to zadziałało.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 11 Cze 2019 11:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
Mam trochę mętlik w sprawie promocji dot. zwolnienia z miesięcznej opłaty za kartę wielowalutową. Po tym, co napisano kilka razy powyżej (że dla tych, którzy - tak jak ja - posiadają już konto intensive, zwolnienie z opłaty nie obowiązuje), odpuściłem sobie temat na jakiś czas. Wczoraj jednak skorzystałem z linku w mailu, który wpłynął do mnie z mBanku kilkanaście dni temu (informującego o promocji polegającej na zwolnieniu na 24 m-ce z opłaty za tą kartę), który to link przekierował mnie do systemu "wnioskowego" mBanku, gdzie był już spersonalizowany pod moim kątem wniosek o wydanie tej karty. Tam również widniała informacja o zwolnieniu z opłaty przez 24 m-ce, pomimo tego, że jestem już posiadaczem konta intensive (i byłem nim także w czasie, gdy otrzymałem maila o promocji). Wniosek zatem złożyłem i czekam teraz na kartę. Cholera wie, może w lipcu, czy sierpniu pokaże mi się na koncie opłata 10-złotowa, ale jak dotąd wszystko wskazuje, że będzie jednak bezpłatna... Tak więc, promocja jest najwyraźniej jakaś taka galimatiasowa :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 11 Cze 2019 11:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2189
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
ja po prostu przekształciłem inny rachunek na intensive, a ten poprzedni (gdzie już intensive był) przekształce na zwykłe ekonto.
czy zadziała ... zobaczymy :) Mbank jest ... plastyczny i powinien podejść po naszej myśli w razie ew. reklamacji.
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 11 Cze 2019 12:55 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1006
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Ja bodajże w marcu zmieniłem intensive na ekonto. Zrezygnowałem z karty visa świat. MBank nie był moim głównym bankiem. Kilka dni temu skorzystałem z promocji tu pokazanej. I na razie.zadzialalo fajnie w ticket.no przy zakupie krajówki LOT.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group