Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Karta SIM - Chorwacja
#1 PostWysłany: 19 Cze 2015 13:48 

Rejestracja: 26 Kwi 2015
Posty: 176
Ktoś wie, gdzie można kupić, ile kosztuje? Chodzi o numer, rozmowy beda z PL przychodzace.
Trzeba sie rejestrować, czy kupuje się jak u nas, w kiosku, sklepie, stacji benzynowej?

A może ktoś chce sprzedać?

pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Boże Ciało w Turcji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 1918 PLN. Wyloty z 4 miast Boże Ciało w Turcji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 1918 PLN. Wyloty z 4 miast
Loty na Wyspy Owcze z 2 miast od 1107 PLN. Dużo terminów, również na lato Loty na Wyspy Owcze z 2 miast od 1107 PLN. Dużo terminów, również na lato
#2 PostWysłany: 19 Cze 2015 14:09 

Rejestracja: 03 Mar 2015
Posty: 68
Kupujesz prepaida jak u nas, w budce, na poczcie, gdziekolwiek. Są różne kwoty na karcie w różnych cenach, w tym net. Do wyboru do koloru.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 04 Mar 2016 22:40 

Rejestracja: 29 Lut 2016
Posty: 2
Ktoś poleci prepaid na transmisje danych do użycia w navi w telefonie ? Jaka sieć itp ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 05 Mar 2016 10:00 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
Prepaid 1GB na 24h kosztuje 10HRK

http://www.vipnet.hr/mobilni-internet/tarife-na-bonove
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 02 Lut 2019 20:34 

Rejestracja: 24 Paź 2018
Posty: 9
Podczas ostatniej podróży znajomi kupowali karty na miejscu, ja zdecydowałam się na roaming (t-mobile), oni biegali po okolicy łapiąc zasięg, ja jako jedyna miałam 5 kresek. Teraz gdy roaming jest darmowy, chyba nie warto zwracać sobie głowy miejscowymi kartami :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 25 Lip 2022 09:29 

Rejestracja: 30 Lip 2010
Posty: 305
niebieski
Na miejscu kupiłem na stacji benzynowej kartę T-mobile unlimited internet. Karta ważna 7 dni, potem chyba można doładować, kosztuje 85 KUN (ok. 55zł). Można podobno też w kioskach kupić. Nic nie trzeba rejestrować, działa po włożeniu do routera/telefonu. 7 dni Youtube i inne, bez większych problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 25 Lip 2022 09:58 

Rejestracja: 22 Lip 2018
Posty: 250
Ale wiesz że Chorwacja jest w Unii i tak jak w pl masz darmowe rozmowy i pakiet GB?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 25 Lip 2022 12:57 

Rejestracja: 30 Lip 2010
Posty: 305
niebieski
A wiesz, że pakiet jest ograniczony, a po jego wyczerpaniu koszt to ok. 11zł/GB ? Niestety moje marne 20GB w roamingu nie wystarczy na 5 telefonów korzystających z Youtube podczas tygodniowego pobytu. Pomimo jedynie wieczornego korzystania zużycie było na poziomie 6-8GB dziennie. Poza tym cześć wykorzystaliśmy zanim dojechałem do Chorwacji, no i musiałem zostawić sobie na powrót resztę z mojego pakietu. Zależy co komu potrzeba. Nie korzystam nigdy z WiFi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group