Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 4190 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 206, 207, 208, 209, 210
Autor Wiadomość
#4181 PostWysłany: 03 Cze 2020 14:59 

Loty: 86
Kilometry: 133 664
Podeslij na priv

#4182 PostWysłany: 15 Cze 2020 12:51 
Awatar użytkownika

niebieski
Koleżanka ma problem. Dostała voucher o wartości 300 zł mimo transakcji na ponad 6500 zł. Bank ciągle odrzuca reklamację.

Macie jakiś pomysł na to?
 Relacje PM off  

#4183 PostWysłany: 15 Cze 2020 12:53 

platynowy
Co za problem, powód odrzucenia?

Bo jak TYLKO reklmuje z powodu wartości vouchera to sprawa przegrana, nigdzie w regulaminie nie ma ile ma czy miał odliczać

Te ostatnie dawały extra premię w przypadku anulowania lotu/ów, bo można było zmieniać za darmo na bardzo drogie bilety z ich dostępnej siatki lotów
 Relacje PM off  

#4184 PostWysłany: 15 Cze 2020 23:22 
Awatar użytkownika

niebieski
No właśnie, teraz napisała, że działał tylko dla 1 osoby. Ciekawe czy tym razem przyznają rację
 Relacje PM off  

#4185 PostWysłany: 16 Cze 2020 00:28 

platynowy
Jak koleżanka nie była gapa to i tak dostała dwa, bo pierwszy z tego okresu nie miał daty ważności pełnych 8 miesięcy (wykorzystane u mnie na loty zimą)

Jak go nie wykorzystała na loty do 15.06 to gapa podwójna i sprawa według mnie przegrana

Mój na rezerwacji dla 2 osób za 452 zł odliczył pełne 300 zł, po anulacji darmowa zmiana na loty w 2021r za ok 800 zł

Ps. Jak poczytać posty z tego.tematu to te ostatnie w zależności od trasy nie odliczały dla 1 osoby, a jedynie loty w jedną stronę zamiast w dwie
 Relacje PM off  

#4186 PostWysłany: 30 Lip 2020 16:49 
Awatar użytkownika

Loty: 223
Kilometry: 567 914
niebieski
Po niezliczonej ilości kontaktów na live chacie , udało mi się zamknąć temat zwrotu rezerwacji na lot w marcu opłaconej Aliorowskim voucherem.

Kolejny kontakt z nimi w dniu wczorajszym zaowocował tym iż uzyskałem informację ( oczywiscie totalnie inną od tych z kwietnia , maja ) ze niby rezerwacje opłacane voucherami po refundzie wracają na ten sam numer vouchera no ale mój voucher jest expired więc w ogóle o co mi chodzi :D
Po kulturalnym wyrażeniu niezadowolenia , i tego , że wcześniej byłem zapewniany ze będzie nowy voucher z terminem ważności 8 miesięcy dostałem info ze wyeskalowali gdzieś temat i polecili powrócić dziś na live chat w celu zasiegniecia informacji co uznalem za kolejne już spławianie mnie no ale dziś ku mojemu wielkiemu zdziwieniu , uzyskałem na nim nowy nr vouchera z datą ważności 29.07.2021, więc chyba podchodzą do tego indywidualnie. Voucher o dziwo działa. Ogarniane na chacie angielskim. Oczywiście na mailu zero informacji , także wygląda mi na to , że każdy musi swoje na chacie "odstać" i z automatu nic nie zwrócą.
poomex lubi ten post.
bartcym uważa post za pomocny.

#4187 PostWysłany: 30 Lip 2020 17:38 

platynowy
Ale dalej zapewne odlicza max 300 zł

Mozna też było anulowane rezerwacje z voucherem za darmo zamienić w maju na cokolwiek na czacie, ja tak zrobiłem w maju br

Przewazyła ta wartość max 300 zł voicher
 Relacje PM off  

#4188 PostWysłany: 30 Lip 2020 17:47 

niebieski
Ciekawa sprawa, bo ja z kolei dostałem dzisiaj maila z voucherem za anulowany lot z marca ważnym do 30/07/2021. Tylko część rezerwacji była opłacona voucherem Aliora (300zł voucher, 410zł karta).

Podobnie jak u Ciebie kontakt poprzez chat w maju, czerwcu w zasadzie nic nie dał. Odezwałem się do nich w ten poniedziałek i najpierw chcieli żebym wypełnił formularz weryfikacji klienta, ten sam który wypełniają osoby z rezerwacjami OTA. Po moim stwierdzeniu że nie jestem w stanie wypełnić tego formularza, bo nie kupowałem biletów przez biuro podróży konsultantka coś przez dłuższy czas sprawdzała.
Finalnie stwierdziła że był jakiś błąd dot. rezerwacji, ale już go poprawiła i teraz mam oczekiwać na zwrot w takiej formie jak ten użyty przy rezerwacji, czyli w domyśle voucher i karta.
Dzisiaj dostałem voucher na całość środków tj. odlicza 710zł.

Lepsze to niż nic, ale teraz zastanawiam się czy warto kopać się z koniem i uderzać do nich o zwrot gotówki.
 Relacje PM off  

#4189 PostWysłany: 30 Lip 2020 18:32 
Awatar użytkownika

Loty: 223
Kilometry: 567 914
niebieski
dg72 napisał(a):
Ale dalej zapewne odlicza max 300 zł

Mozna też było anulowane rezerwacje z voucherem za darmo zamienić w maju na cokolwiek na czacie, ja tak zrobiłem w maju br

Przewazyła ta wartość max 300 zł voicher

Tak , zamiany majowe były piękne zamieniłem tak Charleroi dla dwóch osób RT na Teneryfę na styczeń , akceptowali sylwestry , święta , wszystko :D ( jeden voucher )

Drugi voucher użyłem pierwotnie na OW i zamienić mozna bylo tez tylko na OW więc zdecydowalem sie czekać właśnie na ten zwrot. Jego wartość to teraz 64 EUR ( tyle ile moja odwolana rezerwacja ).

@poomex no tu już ciezki temat bo dopłata spora , dobijałbym się na chacie. Choć z drugiej strony ważność jest długa więc coś też pewnie zarezerwujesz sensownego.

#4190 PostWysłany: 30 Lip 2020 19:03 

niebieski
Pewnie faktycznie coś znajdę w ciągu tego roku.

W kwestii zwrotu najbardziej interesuje mnie jak Ryan zwróciłby wtedy to co było płacone voucherem, bo jeśli musiałbym się z nimi wozić kolejne miesiące żeby odzyskać voucher na 300 zł to chyba gra niewarta świeczki.
 Relacje PM off  

[ 4190 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 206, 207, 208, 209, 210

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot], katka256, opo oraz 4 gości