Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 213  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 20 Maj 2014 07:39 

Rejestracja: 25 Sie 2013
Posty: 222
niebieski
Otrzymałem pierwszy voucher za kartę Ryanair Visa -czy można dwa tygodnie przed lotem z niego skorzystać? (przy zakładaniu karty mówili że na miesiąc przed lotem)
Czy można taki voucher zrealizować razem z voucherami Ryanaira 10 euro za hotel i najlepiej w jakiej kolejności (voucher Ryanaira na darmowy lot- płace tylko podatki i czy te podatki można zapłacić tymi voucherami za lot?)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#42 PostWysłany: 20 Maj 2014 10:26 

wszystko masz w e-mailu, w którym w treści był nr. vouchera:
- voucher za zakupy bezgotówkowe kartą BPH Ryanair są ważne 8-miesięcy od ich wysłania
- rezerwując bilety ryanair, na ostatniej stronie tam, gdzie wpisuje się nr. karty debetowej/kredytowej jest pole u góry "numer vouchera" na wpisanie kodu vouchera, można wpisać w ramach jednej rezerwacji do 4 kodów (każdorazowo po wpisaniu kodu vouchera klikamy "zrealizuj")
Góra
 PM off  
      
#43 PostWysłany: 25 Maj 2014 20:13 

Rejestracja: 20 Gru 2012
Posty: 301
niebieski
Witam
Czy te kody premiowe za tranzkacje kartą są ważne w przypadku zakupów biletów z wylotami z innych krajów jak Polska. Próbował ktoś zakupić taki bilet?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 25 Maj 2014 20:44 

Oczywiście, że TAK np. sprawdzałem loty z Stansted na Teneryfę za ponad 100 funtów, po wpisaniu kodu vouchera pozostaje do zapłaty 7 funtów opłaty administracyjnej, a więc extra choć kwoty odliczeń są różne (na poprzedniej stronie są skany odliczeń po odliczeniu vouchera ryanair z tytułu użytkowania kk BPH Ryanair)
Góra
 PM off  
      
#45 PostWysłany: 29 Maj 2014 07:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Gru 2012
Posty: 301
Loty: 509
Kilometry: 602 217
niebieski
correos napisał(a):
http://www.bph.pl/pl/klienci_indywidualni/karty/kredytowe/ryanair
http://www.ryanairkarta.pl/

Realizacja Bonu jest możliwa z zastrzeżeniem miesięcy: lipiec i sierpień, okresu Świąt Bożego Narodzenia (15 grudnia – 10 stycznia)
oraz Świąt Wielkiej Nocy


Zastrzeżone miesiące chyba już nie obowiązują, tak było przy rezerwacji przez BOK, mi wszedł voucher na lipiec
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 02 Cze 2014 15:07 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 1
Kochani a po jakim czasie otrzymaliście vouchery?

Już ponad miesiąc po zamknietym okresie rozliczeniowym, w ktorym wydałem ponad 700pln... a vouchera powitalnego nie widać....

A kolejne przychodzą po jakim czasie? otrzymujecie je na maila?

Dzięki za pomoc!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 02 Cze 2014 18:27 

do 40 dni od wyciągu, jak ryanair nie przyśle piszemy e-maila do BPH pomogą
Góra
 PM off  
      
#48 PostWysłany: 02 Cze 2014 19:09 

Rejestracja: 23 Maj 2013
Posty: 160
U mnie voucher powitalny pojawił się na skrzynce pocztowej dwa tygodnie po okresie rozliczeniowym,w którym zrobiłem obrót ponad 700PLN.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 03 Cze 2014 15:38 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 99
Odbiegając trochę od głównego tematu: Ciekawe co się stanie z kartą po obniżce opłaty Interchange od 1 lipca. Citi już swoją kartę wykastrował, ciekawe co zrobi BPH. W Miles & More też pewnie już planują redukcję punktów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 06 Sie 2014 15:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
Witam,
dzisiaj zabrałem się za rezerwowanie biletów z użyciem bonów (otrzymanych za zebrane punkty na karcie Visa Ryanair BPH) i niestety pojawił się mały problem, otóż voucher obniża cenę biletu w zależności od kierunku i kraju wylotu raz o kwotę 216 zł drugi raz o kwotę 66 GBP, tak jakby to był voucher na jakąś sumę. Wcześniej voucher obniżał cenę biletu w ten sposób że do zapłaty pozostawały opłaty lotniskowe i podatki. Czy mógłby ktoś z Was to potwierdzić? Czy tylko ja mam takiego pecha :P

schwung napisał(a):
Odbiegając trochę od głównego tematu: Ciekawe co się stanie z kartą po obniżce opłaty Interchange od 1 lipca. Citi już swoją kartę wykastrował, ciekawe co zrobi BPH. W Miles & More też pewnie już planują redukcję punktów.

może w związku z tą obniżką interchange nastąpiła jakaś zmiana
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 06 Sie 2014 16:04 

Właśnie otrzymałem e-mailem 2 vouchery na 2 podwójne bilety Ryanair, za zakup na dwóch kartach przez pół roku zakupów bezgotówkowych za 6500 zł.
Zakupione 4 bilety po 74,99 euro = 299,96 euro (kurs ryanair 4,44 zł), po myku zmienione na 1332,28 zł odliczone po wpisaniu voucherów 1197,64 zł, do zapłaty 134,64 zł (4 x opłata manipulacyjna 7 euro, której nie da się nie zapłacić + 2% za zapłatę kartą kredytową).
Na rezerwacji muszą być posiadacze vouchera, gdyż system rezerwacji ryanair to wyłapuje.
Podsumowując chyba najlepszy na teraz współczynnik zwrotu, pytanie tylko jak długo ta oferta będzie dostępna.


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 06 Sie 2014 16:10, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off
Velbandito lubi ten post.
 
      
#52 PostWysłany: 06 Sie 2014 16:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
Anonymous napisał(a):
Właśnie otrzymałem e-mailem 2 vouchery na 2 podwójne bilety Ryanair, za zakup na dwóch kartach przez pół roku zakupów bezgotówkowych za 6500 zł.
Zakupione 4 bilety po 74,99 euro = 299,96 euro (kurs ryanair 4,44 zł), po myku zmienione na 1332,28 zł odliczone po wpisaniu voucherów 1197,64 zł, do zapłaty 134,64 zł (4 x opłata manipulacyjna 7 euro, której nie da się nie zapłacić).
Na rezerwacji muszą być posiadacze vouchera, gdyż system rezerwacji ryanair to wyłapuje.
Podsumowując chyba najlepszy na teraz współczynnik zwrotu, pytanie tylko jak długo ta oferta będzie dostępna.


dzisiaj rezerwowałeś?
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 06 Sie 2014 16:12 

Tak, godzinę temu na e-maile vouchery, a 30 minut temu rezerwacja dawno wyszukanych biletów ryanair z TFS (mi przechodzą rezerwacje na przeglądarce internet explorer, z wyczyszczeniem historii ciasteczek i ponownym uruchomieniu, gdyż potrafi wyskoczyć przy kilkakrotnym sprawdzaniu, że vouchery już zostały wykorzystane).


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 06 Sie 2014 16:15, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off  
      
#54 PostWysłany: 06 Sie 2014 16:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
Anonymous napisał(a):
Tak, godzinę temu na e-maile vouchery, a 30 minut temu rezerwacja dawno wyszukanych biletów ryanair z TFS.


to nie wiem o co chodzi mi obniża o kwotę 2 x 216 zł Poznań - Palma RT we wrześniu a przysłany dzisiaj voucher (jeden numer) jest na dwa bilety RT. też tak miałeś?
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 06 Sie 2014 16:23 

Kwota odliczenia jest zmienna zgodnie z moim i ze stron poprzednich przykładem odliczeń. Po wykonaniu zakupów w/w kartą zakupów bezgotówkowych w ciągu półrocza za 6500 zł dostajesz do 40-dni od zakończenia okresu rozliczeniowego na e-mala voucher na 2 bilety ryanair OW dla posiadacz karty i osoby towarzyszącej (jak Ci odlicza za loty RT, to nic tylko się cieszyć, ale pamiętać należy, że opłaty manipulacyjnej w wysokości 7 euro/bilet i odpowiednika tej kwoty w walutach krajowych nie da się ominąć)
Góra
 PM off  
      
#56 PostWysłany: 06 Sie 2014 16:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
Anonymous napisał(a):
Kwota odliczenia jest zmienna zgodnie z moim i ze stron poprzednich przykładem odliczeń. Po wykonaniu zakupów w/w kartą zakupów bezgotówkowych w ciągu półrocza za 6500 zł dostajesz do 40-dni od zakończenia okresu rozliczeniowego na e-mala voucher na 2 bilety ryanair OW dla posiadacz karty i osoby towarzyszącej (jak Ci odlicza za loty RT, to nic tylko się cieszyć, ale pamiętać należy, że opłaty manipulacyjnej w wysokości 7 euro/bilet i odpowiednika tej kwoty w walutach krajowych nie da się ominąć)



sęk w tym że wcześniej jak sprawdzałem bilet powitalny obniżał mi cenę praktycznie do opłat lotniskowych i podatków, teraz niestety tylko 216 zł
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 06 Sie 2014 16:48 

Pod nr. vouchera napisano, że:
Kod:
JAK ODEBRAĆ BONUSOWE BILETY DODATKOWE?

- zadzwonić na infolinię Ryanair pod numer telefonu 0703 303 023


poniesiesz koszt połączenia, ale być może tam otrzymasz odliczenie pełne - opłata manipulacyjna.
Góra
 PM off  
      
#58 PostWysłany: 06 Sie 2014 19:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
Witam ponownie,
czy komuś z Forumowiczów voucher za punkty na karcie Visa Ryanair również odlicza kwotę 216 zł (wylot z Polski) oraz np z UK 56 GBP??

mała poprawka teraz odejmuje 355 zł
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 06 Sie 2014 19:49 

Rejestracja: 30 Sty 2014
Posty: 57
Witam, ja sprawdzałem dziś jeden voucher (jeden numer), który dostałem za 6500 PLN wydane w ciągu półrocza.
Jest to voucher dla dwóch osób na lot w obie strony, czyli w sumie 4 bilety.
1) Lot Kraków - Malta dla 2 osób w tę i z powrotem kosztował 920 zł (2 x 211 zł + 2 x 249 zł), a po wpisaniu vouchera: 186 zł (46,5 zł za osobę w jedną stronę).
Czyli obniżka to 734 zł.
2) Lot Warszawa - Gran Canaria dla 2 osób w tę i z powrotem kosztował ponad 1000 zł (nie pamiętam dokładnie ile), a po wpisaniu numeru vouchera znów cena została obniżona o 734 zł.
3) Lot Kraków - Oslo dla 2 osób w tę i z powrotem kosztował 336 zł (2 x 84 zł + 2 x 84 zł), a po wpisaniu vouchera: 132 zł (33 zł za osobę w jedną stronę).

Z tego co dawniej sprawdzałem wynikało, że voucher obniża cenę lotu do 33 zł za osobę w jedną stronę (albo 7 Euro) i to się sprawdziło w punkcie 3).
Ale w 1) i 2) nie chce obniżyć do 33 zł :(
Tylko tu i tu 734 zł.

Czy to jakieś maksimum i nie da się bardziej obniżyć ceny niż o 734 zł?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 06 Sie 2014 19:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
bartcym napisał(a):
Witam, ja sprawdzałem dziś jeden voucher (jeden numer), który dostałem za 6500 PLN wydane w ciągu półrocza.
Jest to voucher dla dwóch osób na lot w obie strony, czyli w sumie 4 bilety.
1) Lot Kraków - Malta dla 2 osób w tę i z powrotem kosztował 920 zł (2 x 211 zł + 2 x 249 zł), a po wpisaniu vouchera: 186 zł (46,5 zł za osobę w jedną stronę).
Czyli obniżka to 734 zł.
2) Lot Warszawa - Gran Canaria dla 2 osób w tę i z powrotem kosztował ponad 1000 zł (nie pamiętam dokładnie ile), a po wpisaniu numeru vouchera znów cena została obniżona o 734 zł.
3) Lot Kraków - Oslo dla 2 osób w tę i z powrotem kosztował 336 zł (2 x 84 zł + 2 x 84 zł), a po wpisaniu vouchera: 132 zł (33 zł za osobę w jedną stronę).

Z tego co dawniej sprawdzałem wynikało, że voucher obniża cenę lotu do 33 zł za osobę w jedną stronę (albo 7 Euro) i to się sprawdziło w punkcie 3).
Ale w 1) i 2) nie chce obniżyć do 33 zł :(
Tylko tu i tu 734 zł.

Czy to jakieś maksimum i nie da się bardziej obniżyć ceny niż o 734 zł?


rozumiem, że otrzymałeś jeden voucher na 2 bilety w dwie strony dla Ciebie i osoby towarzyszącej?

mój przykład:
Poznań - Palma dla 2 osób koszt 1700 zł po wpisaniu vouchera kwota zostaje obniżona raz do 1356 zł raz do 1100 zł.
Nie wiem o co chodzi? loty na wrzesień czyli zgodnie z regulaminem.

przed chwilą sprawdzone
Warszawa Modlin - Gran Canaria dla 2 osób koszt 1400zł, voucher tak jak u Ciebie obniża cenę o 734 zł
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image


Ostatnio edytowany przez Robertos, 06 Sie 2014 20:05, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
Velbandito lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 213  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group