Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193 ... 213  Następna
Autor Wiadomość
#3781 PostWysłany: 25 Lip 2019 10:25 

Rejestracja: 29 Lis 2014
Posty: 51
Ale jaja......... przepraszam że teraz to piszę ale dawno nie było mnie na forum i pewnie już niewiele mnie tu będzie bo karta traci ważność z końcem lipca!
Ale się obśmiałem bo miałem wielkie problemy z odprawą 25.06 KRK-BRI i myślałem, że to ja coś powaliłem podczas siedzenia przy kompie..
Moje Panie na lotnisku załatwiały to 2h20 minut będąc na łączach z Dublinem. i zdążyliśmy w ostatniej chwili na samolot!!!!!!! Dobrze, że miałem duży zapas czasu.... najpierw nie mogły zrobić odprawy (błąd systemu) następnie doliczała się opłata 700 zł (ale jak miłą Pani mówiła na bilet czyli u mnie x3)!!!!

Po wylądowaniu na lotnisku w Bari udało mi się zrobić odprawę powrotną przez apkę R.

Życzę miłych lotów....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie
Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN
#3782 PostWysłany: 25 Lip 2019 11:08 

Rejestracja: 09 Wrz 2016
Posty: 20
A ja kończę kilkuletnią przygodę z kartą Ryanair z przytupem Miesiąc temu wracałem z Chanii do Wrocławia z żoną i córką. Przelot oczywiście darmowy:) - dokupione dwa priorytety za 100 pln dla moich dziewczyn - ja zwykle na takich kierunkach mieszczę się w małym podręcznym:). Załapaliśmy się na 3,5 godzinne opóźnienie - wczoraj sympatyczny przelew od Ryanair na ponad 5K pln pojawił się na koncie.:) Może to była ta kropla, która przelała czarę goryczy u Francy i zamknęli ten program :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3783 PostWysłany: 25 Lip 2019 11:11 

schwung napisał(a):
Odbiegając trochę od głównego tematu: Ciekawe co się stanie z kartą po obniżce opłaty Interchange od 1 lipca. Citi już swoją kartę wykastrował, ciekawe co zrobi BPH. W Miles & More też pewnie już planują redukcję punktów.


Biorąc pod uwagę posty jak wyzej z 2014r i humory Ryanair to 5 lat nadwyżki wychodzi całkiem ok

Ale oczywiście szkoda
Góra
 PM off  
      
#3784 PostWysłany: 25 Lip 2019 11:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1436
srebrny
Wielkie podziękowania dla @schwung oraz wszystkich, którzy udzielali się w temacie karty,voucherów i sekretów ich wykorzystania, początkowo bardzo niedoceniany program okazał się jednym z najlepszych jak to mówią "po owocach ich poznacie " ;) kluczem było posiadanie dwóch kart i szukanie lotów tak aby zmieścić się w przedziale do 376 zł za osobę RT oraz oczywiście sprawne wyrabianie obrotu - u nas udało się ACE,ATH,CHQ, LIS,FUE,FAO,LPA,CAG,TFS,OPO a przed nami jeszcze z ostatnich voucherów JTR i CFU z jakimiś groszowymi dopłatami lub bardzo często na zero :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3785 PostWysłany: 25 Lip 2019 16:32 

Rejestracja: 09 Sie 2014
Posty: 15
santech napisał(a):
Informacyjnie podaje lot wro-fao. Dwie rezerwacje z voucherami. Wydrukowanie kart trwalo ok. 40 minut.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk


Jeśli możesz odpowiedzieć - gdzie na lotnisku we Wrocławiu zajmują się tym problemem ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3786 PostWysłany: 25 Lip 2019 17:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2010
Posty: 344
złoty
Przy stanowisku odprawy. U mnie wszystko zajęło może 5 minut.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3787 PostWysłany: 25 Lip 2019 22:22 

Rejestracja: 09 Sie 2014
Posty: 15
Dziękuję
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3788 PostWysłany: 26 Lip 2019 12:35 

Rejestracja: 13 Sty 2018
Posty: 32
Szkoda programu.
Miałem z żoną 2 karty. Jedna dla niej i syna, druga dla mnie i drugiego syna. W czwórkę każde ferie zimowe = izrael, egipt, kanary. Każdy czerwiec = południowa europa, zawsze z minimalną lub zerową dopłatą za bilety. Sąsiedzi tylko wypytywali skąd mamy kasę na te wyjazdy :)

Mam jeszcze kartę wizzair, ale tam w porównaniu do tej, to trzeba się namachać tą kartą strasznie aby bilet dostać. Ponadto punkty wygasają po roku, tak więc, jeżeli nie ma się jakiś stałych dużych płatności to na samym tankowaniu, zakupie żywności, odzieży itp, nic człowiek nie uzbiera. W ryanie, aż mnie dziwił ten malutki obrót jaki należało zrobić. Mam nadzieję, że program powstanie od nowa na innych zasadach. Może zwiększą wymagany obrót, może opłatę, ale fajnie jak by był, bo to strasznie mobilizuje do latania jak się ma takie vouchery, a jak do tej pory nie żałuje żadnego wyjazdu.

Pozdrawiam

PS. robimy punkty do końca sierpnia i czekamy na ostatni voucher w okolicy końca września.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3789 PostWysłany: 26 Lip 2019 14:55 

Rejestracja: 10 Lis 2013
Posty: 59
Loty: 23
Kilometry: 53 445
Karta Wizzair także na umarciu. Koniec programu też chyba koniec sierpnia, zatem słabo z promocjami z liniami lotniczymi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3790 PostWysłany: 26 Lip 2019 15:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Cze 2012
Posty: 618
Loty: 136
Kilometry: 204 655
srebrny
A skąd takie nowiny???

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3791 PostWysłany: 26 Lip 2019 15:54 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
tauf napisał(a):
santech napisał(a):
Informacyjnie podaje lot wro-fao. Dwie rezerwacje z voucherami. Wydrukowanie kart trwalo ok. 40 minut.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk


Jeśli możesz odpowiedzieć - gdzie na lotnisku we Wrocławiu zajmują się tym problemem ?
U mnie bylo calkiem inaczej. Na lotnisku Wro nie ma punktu obslugi FR. Dlatego odeslano nas do kasy gdzie Pan z obslugi sprawdzal nasze rezerwacje w systemie. Dopytywal o szczegoly i po tym dopiero dzwonil do centrali. Po tej rozmowie skierowal nas do punktu odprawy. Z niego dzwonili przed wydrukowaniem do kasy zeby potwierdzic ze moga to zrobic free. Wiec kolega ktory pisal o 5 minutach albo mial wielkie szczescie i trafil na obsluge ktora juz znala procedure. Albo troche zle podal czas. Sam telefon do FR trwal ok. 10-15 min.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3792 PostWysłany: 26 Lip 2019 16:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 419
Kilometry: 793 822
srebrny
Tak informacyjnie. Dzisiaj w Krakowie byłam prawie pierwsza i zeszło mi przy check-inie 20 minut. Pan dzwonił do kasy, miał mały problem z drukowaniem, ale się udało. Niestety nie mógł mi pomóc w kwestii lotu powrotnego, więc za 3 dni zabawa od nowa.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3793 PostWysłany: 26 Lip 2019 20:44 

Rejestracja: 09 Sie 2014
Posty: 15
santech napisał(a):
tauf napisał(a):
santech napisał(a):
Informacyjnie podaje lot wro-fao. Dwie rezerwacje z voucherami. Wydrukowanie kart trwalo ok. 40 minut.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk


Jeśli możesz odpowiedzieć - gdzie na lotnisku we Wrocławiu zajmują się tym problemem ?
U mnie bylo calkiem inaczej. Na lotnisku Wro nie ma punktu obslugi FR. Dlatego odeslano nas do kasy gdzie Pan z obslugi sprawdzal nasze rezerwacje w systemie. Dopytywal o szczegoly i po tym dopiero dzwonil do centrali. Po tej rozmowie skierowal nas do punktu odprawy. Z niego dzwonili przed wydrukowaniem do kasy zeby potwierdzic ze moga to zrobic free. Wiec kolega ktory pisal o 5 minutach albo mial wielkie szczescie i trafil na obsluge ktora juz znala procedure. Albo troche zle podal czas. Sam telefon do FR trwal ok. 10-15 min.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk


Dziękuję bardzo za informację - wiem zatem czego mogę spodziewać za kilka tygodni
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3794 PostWysłany: 26 Lip 2019 20:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
Cytuj:
Mam jeszcze kartę wizzair, ale tam w porównaniu do tej, to trzeba się namachać tą kartą strasznie aby bilet dostać. Ponadto punkty wygasają po roku, tak więc, jeżeli nie ma się jakiś stałych dużych płatności to na samym tankowaniu, zakupie żywności, odzieży itp, nic człowiek nie uzbiera. W ryanie, aż mnie dziwił ten malutki obrót jaki należało zrobić. Mam nadzieję, że program powstanie od nowa na innych zasadach. Może zwiększą wymagany obrót, może opłatę, ale fajnie jak by był, bo to strasznie mobilizuje do latania jak się ma takie vouchery, a jak do tej pory nie żałuje żadnego wyjazdu.


Żadnego nowego programu nie będzie przy obecnych stawkach interchange.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3795 PostWysłany: 26 Lip 2019 21:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2010
Posty: 344
złoty
santech napisał(a):
Wiec kolega ktory pisal o 5 minutach albo mial wielkie szczescie i trafil na obsluge ktora juz znala procedure. Albo troche zle podal czas

Patrząc na to co piszecie chyba rzeczywiście miałem szczęście. Aż sprawdziłem z ciekawości. We WRO po ok. 20 minutach od przyjazdu na lotnisko już siedziałem w saloniku a po drodze była kolejka do kontroli bezpieczeństwa. W Podgoricy z kolei wszystko zajęło mniej niż 8 minut.
kowalgwo napisał(a):
Karta Wizzair także na umarciu. Koniec programu też chyba koniec sierpnia, zatem słabo z promocjami z liniami lotniczymi.

Kod:
3. Program będzie prowadzony do czasu jego rozwiązania, nie dłużej jednak niż do 31 sierpnia
2019. Data zakończenia Programu zostanie przekazana Uczestnikom za pośrednictwem
wiadomości wysyłanych na ich Adresy E-mail na 3 miesiące przed zakończeniem Programu.

Żadnego maila nikt nie dostał. No chyba, że było tak jak z mailami o zmianie zasad naliczania punktów :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3796 PostWysłany: 26 Lip 2019 21:55 

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 261
Loty: 188
Kilometry: 282 362
niebieski
Dokładnie. Ta data zakończenia programu to tylko ciągle się zmienia :) Oby to trwało jak najdłużej, bo po śmierci karty Ryanair, zostają na naszym rynku w sumie tylko dwie karty warte użytkowania: BNP Wizz i mBank Miles&More. Byłoby bardzo miło, gdyby Ryana przejął jakiś inny bank, ale mam przeczucie, że niestety tak nie będzie...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3797 PostWysłany: 26 Lip 2019 22:50 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1742
srebrny
BNP Wizz też jest już marginalnie opłacalny.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3798 PostWysłany: 26 Lip 2019 23:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2016
Posty: 684
"But still..." ;-)
Na bezrybiu i rak ryba. Dla samego WDC się opłaca.
W przejęcie programu Ryanaira w dotychczasowej formie kompletnie nie wierzę. Może wymodzą coś nowego ale obawiam się, że takiego, że tylko siąść i płakać. IMO jeśli będzie coś nowego to nie tylko gorsze od obecnego ale i gorsze od Wizza obawiam się...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3799 PostWysłany: 27 Lip 2019 13:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2010
Posty: 344
złoty
lukas63 napisał(a):
Żadnego nowego programu nie będzie przy obecnych stawkach interchange.

To. Ewentualnie może coś będzie ale nie na takich zasadach.
Jak mawiał klasyk "wspaniała to była karta, nie zapomnę jej nigdy" ;) Teneryfa 3 razy, Alicante, Pafos, Lizbona, Podgorica. Wszystko za darmo. 20% cashbacku na bilety (i to dla zwykłej karty, nie żadne premium) to był chyba świetny wynik nawet dziesięć lat temu. To, że program się utrzymał w niezmienionej formie aż do teraz to niemal cud ;)

Swoją drogą miałem zgłaszać do Aliora, że przychodzą mi sms'y o saldzie punktów, ale skoro zamykają program to problem chyba sam się rozwiąże :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3800 PostWysłany: 27 Lip 2019 15:21 

Rejestracja: 01 Lis 2016
Posty: 30
Alior coś kombinuje z Neckermannem http://www.tur-info.pl/a/58322,,alior-b ... praca.html.
Góra
 Profil Relacje PM off
yoshi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193 ... 213  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group