Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191 ... 213  Następna
Autor Wiadomość
#3741 PostWysłany: 10 Lip 2019 08:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
spty13 napisał(a):
W zeszłym roku, na tej samej zasadzie leciałam z voucherem waznym do czerwca a z lotem w lipcu i bylo normalnie normalnie sie odprawilam ,zero problemow..w teraz takie cyrki.

Jakim cudem miałaś bon ważny do czerwca skoro ich ważność to 8 miesięcy i wysyłane były zazwyczaj w sierpinu, z tego co widzę raz wysłali 20.07.2017 r. a ten który się dostaje po zakończeniu roku wysyłali w styczniu albo w lutym i ważnością do września albo października.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#3742 PostWysłany: 10 Lip 2019 08:35 

Rejestracja: 13 Sie 2018
Posty: 47
Loty: 70
Kilometry: 133 489
Pewnie miała na myśli to, że wg regulaminu bony nie obowiązują na loty w lipcu i sierpniu.
Góra
 Profil Relacje PM off
spty13 lubi ten post.
 
      
#3743 PostWysłany: 10 Lip 2019 14:40 

Rejestracja: 19 Kwi 2015
Posty: 113
Loty: 10
Kilometry: 14 782
Maja informacja dotycząca problemów z odprawą przy voucherach.Miałam to samo, właśnie siedzę na lotnisku w Rzeszowie.Kobietom z obsługi udało sie po 25 min. i kontakcie z centralą odblokować w wewnętrznym kanale możliwość odprawy i zrobiła to jeszcze dla nas online, bo byliśmy przed czasem.Ale co ważniejsze, zrobiła też na powrót, więc nie ma stracha za granicą.Także proście od razu w dwie strony
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
santech uważa post za pomocny.
 
      
#3744 PostWysłany: 10 Lip 2019 21:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2015
Posty: 175
Loty: 226
Kilometry: 356 765
cypel napisał(a):
spty13 napisał(a):
W zeszłym roku, na tej samej zasadzie leciałam z voucherem waznym do czerwca a z lotem w lipcu i bylo normalnie normalnie sie odprawilam ,zero problemow..w teraz takie cyrki.

Jakim cudem miałaś bon ważny do czerwca skoro ich ważność to 8 miesięcy i wysyłane były zazwyczaj w sierpinu, z tego co widzę raz wysłali 20.07.2017 r. a ten który się dostaje po zakończeniu roku wysyłali w styczniu albo w lutym i ważnością do września albo października.


Dokładnie jak @argentyna1981 napisał,to był bon styczniowy czy lutowy ale łapał mi jeszcze tylko na początku lipca ,a w późniejszych datach nic nie znajdowałam .,
Z reszta w całej mojej długiej karierze korzystania z tych voucherow nigdy na nich nie zbiłam fortuny. Jakieś 200 góra 300 zł odliczenia ,Nigdy nie miałam jak poniektórzy tu forumowicze 700zł zysku z odliczenia na bilecie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3745 PostWysłany: 10 Lip 2019 21:31 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3560
złoty
Problem prawdopodobnie jest niezależny od miesiąca rezerwacji a wynika z płatności voucherem, bo nawet w czerwcu były problemy z odprawą. Zapowiada się wiec kolejna runda na jesień 2019 z wizytami w biurach FR.

@makra2. Niestety mi też obiecywali w Krakowie, że zrobili na powrót, co niestety okazało się nieprawdą. Trzeba mieć zatem czas na wizytę wcześniej na lotnisku.
Góra
 Profil Relacje PM off
bartcym uważa post za pomocny.
 
      
#3746 PostWysłany: 10 Lip 2019 22:08 

Zablokowane śą już okresy zastrzeżone i po wakacjach będzie już "bezstresowo"
Góra
 PM off
spty13 lubi ten post.
 
      
#3747 PostWysłany: 11 Lip 2019 06:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
Anonymous napisał(a):
Zablokowane śą już okresy zastrzeżone


Sprawdzałeś teraz, czy opierasz się na dawnych wpisach jednego forumowicza?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3748 PostWysłany: 11 Lip 2019 07:07 

U Ciebie dawne to te z 09.06.2019?

Zresztą nieważne, ja tam nawet jeśli z zastrzeżonych okresów "się wypisuję" szkoda zdrowia czy nerwów
Góra
 PM off  
      
#3749 PostWysłany: 11 Lip 2019 07:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
O tym, że nie wchodzą loty wakacyjne napisały raptem dwie osoby i może być tak, że wynikało to z braku dostępności, a nie z tego, że okres zastrzeżony. W zeszłym roku vouchery przyszły w sierpniu. Sprawdziłam cały wrzesień na interesujące mnie kierunki i nie było ani jednego biletu. W październiku wchodziły wszystkie bez problemu. Obstawiam więc, że jak ktoś zabiera się za rezerwację w czerwcu to nie ma co liczyć na wykorzystanie vouchera, bo wszystko już przebrane. Zresztą zobaczymy za pół roku, jak przyjdą vouchery za drugie półrocze 2019.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3750 PostWysłany: 11 Lip 2019 07:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Ja sprawdzałem jeszcze 02.07.2019 voucher z 28.01.2019 - nie wchodziło nic z lipiec - sierpień.
03.07 zarezerwowałem KRK-TFS-KRK na wrzesień bez problemu co by go jeszcze jakoś wykorzystać.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Antek12, 11 Lip 2019 07:51, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3751 PostWysłany: 11 Lip 2019 07:47 

elwirka napisał(a):
O tym, że nie wchodzą loty wakacyjne napisały raptem dwie osoby i może być tak, że wynikało to z braku dostępności, a nie z tego, że okres zastrzeżony. W zeszłym roku vouchery przyszły w sierpniu. Sprawdziłam cały wrzesień na interesujące mnie kierunki i nie było ani jednego biletu. W październiku wchodziły wszystkie bez problemu. Obstawiam więc, że jak ktoś zabiera się za rezerwację w czerwcu to nie ma co liczyć na wykorzystanie vouchera, bo wszystko już przebrane. Zresztą zobaczymy za pół roku, jak przyjdą vouchery za drugie półrocze 2019.

Trzeba być naiwnym, by po tym co tu jest ostatnio zapisane wierzyć, że nie uszczelnili systemu

Zresztą ten powoli zanikający program ma swój regulamin, a tam sporo o okresach wyłączonych, ile przed lotem voucher nie wejdzie itp itd

A i najważniejsze: temat od zawsze jest na forum otwartym
Góra
 PM off  
      
#3752 PostWysłany: 11 Lip 2019 10:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
Ja mam ciągle do zjedzenia bon z ważnością do 28.09 i na wakacje nie wchodzi od dłuższego czasu, we wrześniu już zbija elegancko.
A przy wbijaniu bonu taki oto super komunikat: "Free Travel Vouchers nie są ważne w podróży między 20 grudnia 2017 a 7 stycznia 2018 roku."
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3753 PostWysłany: 11 Lip 2019 10:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
@cypel czyli standardowa obecnie sytuacja. też czekałem za długo i nie wchodzi już na lipiec sierpień. Zostało Ci juz tylko 01.09 do 28.09 (w zależności od daty wydania vouchera)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3754 PostWysłany: 11 Lip 2019 10:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Anonymous napisał(a):
A i najważniejsze: temat od zawsze jest na forum otwartym

Tylko kwestia lotow w wakacje chodzi tutaj na otwartym moze od kilku miesiecy - wczesniej to byla jakas wiedza tajemna przekazywana od osoby do osoby.

Sam nawet o tym nie wiedzialem ale jakos nigdy mi te okresy nie przeszkadzaly. Ani nie mam dzieci w wieku szkolnym, ani nie jestem nauczycielem i wole poleciec na wakacje w maju/wrzesniu kiedy tlumy sa mniejsze a i ceny czesto nizsze...
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3755 PostWysłany: 11 Lip 2019 11:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
Ja w wakacje zazwyczaj nigdzie się nie ruszam z małymi wyjątkami, ale z ciekawości zawsze bony testuję i testowałem na różne okresy, włącznie z wykluczonymi czy nawet po terminie obowiązywanie i wakacje wchodziły. Zablokowali to od jakiegoś czasu.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3756 PostWysłany: 11 Lip 2019 11:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
@cypel
https://www.fly4free.pl/forum/viewtopic.php?p=1219145#p1219145

Zablokowali 23.05
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3757 PostWysłany: 11 Lip 2019 14:07 

Takie małe OT
Cytuj:
Wyciąg z Regulaminu Programu Bonusowe Podróże:
1. Bon uprawniający do odebrania bonusowego biletu/ biletów jest przypisany do Użytkownika Programu i nie może być wykorzystany przez inną osobę, z wyjątkiem Bonu uprawniającego do odebrania bonusowych biletów dla dwóch osób, które muszą być zrealizowane w ramach tego samego rejsu i obejmować Użytkownika Programu oraz osobę przez niego wskazaną..

2. Ryanair zapewnia limitowaną liczbę miejsc dla poszczególnych lotów w ramach Programu. Dostępność oferty zależy m.in. od trasy lotu oraz liczby miejsc już zarezerwowanych. Loty są ściśle powiązane z dostępnością i Organizatorzy nie mogą zagwarantować, że miejsce w przypadku konkretnego rejsu będzie dostępne, nawet w przypadku gdy rejs i data jest częścią oferty. Realizacja Bonu jest możliwa z zastrzeżeniem miesięcy: lipiec i sierpień, okresu Świąt Bożego Narodzenia (15 grudnia – 10 stycznia) oraz Świąt Wielkiej Nocy [„Okres wyłączony z oferty”].

3. Bon jest ważny przez 8 miesięcy od daty jego wydania, a bonusowy bilet/bilety muszą być zarezerwowane i wykorzystane przed datą upływu ważności Bonu, nawet jeśli w tym czasie występuje Okres wyłączony z oferty. Oferta lotów może zostać rozszerzona w przypadku otwarcia nowych tras.
4. Bonusowy bilet/bilety muszą zostać zarezerwowane, zgodnie z opisem na Bonie pod wskazanym numerem telefonu, najpóźniej na miesiąc przed datą wylotu, a wszelkie dodatkowe opłaty lotniskowe, podatki i koszty muszą zostać opłacone Kartą.

5. Użytkownika Programu, który korzysta z bonusowego biletu/biletów obowiązują wszystkie standardowe warunki lotów, które dostępne są na stronie www.ryanairkarta.pl będą przesłane w formie potwierdzenia na Adres, po zarezerwowaniu bonusowego biletu/biletów.
6. Po zarezerwowaniu przez Użytkownika Programu bonusowego lotu/ lotów nie będzie możliwe dokonanie jakiejkolwiek zmiany (dane osoby, data, godzina, rejs, etc.).

7. Zwrot ani powtórne przyznanie Bonu nie jest możliwe.

Góra
 PM off  
      
#3758 PostWysłany: 11 Lip 2019 16:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
Czytając literalnie to bardziej bym przeczytał, że zastrzeżenie dotyczy daty dokonywania rezerwacji niż daty podróży - realizacja bonu następuje w momencie założenia rezerwacji. Ale to tak trochę w konwencji OT, co do jakości regulaminów.

Cytuj:
Realizacja Bonu jest możliwa z zastrzeżeniem miesięcy: lipiec i sierpień, okresu Świąt Bożego Narodzenia (15 grudnia – 10 stycznia) oraz Świąt Wielkiej Nocy [„Okres wyłączony z oferty”].
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3759 PostWysłany: 12 Lip 2019 09:16 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2160
srebrny
SMS z punktami wleciał ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3760 PostWysłany: 12 Lip 2019 09:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2016
Posty: 39
Loty: 39
Kilometry: 80 756
Potwierdzam. Dla zainteresowanych moja karta straciła ważność z końcem maja. Mimo to SMS został przesłany.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191 ... 213  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: parasite, trunks oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group