Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 213  Następna
Autor Wiadomość
#1641 PostWysłany: 06 Gru 2016 11:13 

Rejestracja: 18 Maj 2014
Posty: 325
Anonymous napisał(a):
Lektura WIKI tematu (u góry), tyle, że obecnie rezerwacja tylko na nowej stronie Ryanair
Jak czyszczenie historii ciasteczek itp nie działa obecnie pracuje Czat Ryanair i zapytaj, czy z kodem wszystko jest ok
Jak OK to dalsze próby np. z innego komputera, ostatecznie powrót do lektury WIKI i rezerwacja wybranego lotu (może kilka dni do przodu lub tyłu bo dana data już jest wykorzystana na loty z innymi kodami) przez konsultanta z nr. telefonów podanych np. w WIKI tematu


Dzięki. Pomógł kontakt z Ryanair. Problem został rozwiązany dla zainteresowanych w myRyanair ma wpisane nazwisko z literką ``ń `` i to była przyczyna ,że system nie kojarzył nazwiska z kuponem.

Dopytam czy jest jakaś reguła którą można kierować się poszukując wielkością zniżki . Mam na myśli jakiś kierunek, czy im droższy bilet tym zniżka albo może lepiej szukać lotów na dalsze terminy ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#1642 PostWysłany: 06 Gru 2016 11:25 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3575
złoty
Według mnie nie ma żadnej zasady naczelnej. Należy szukać i sprawdzać interesujące nas terminy. Generalnie czym wcześniej rezerwujemy na obleganych kierunkach tym łatwiej otrzymać większą zniżkę. Pewnie inni wtedy nie zdążyli zrealizować swoich voucherów. Jeżeli bilety w danym terminie są droższe to wtedy kupony raczej nie dają dużych zniżek, tak jakby system blokował miejsca na kierunkach i terminach z dużym obłożeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1643 PostWysłany: 06 Gru 2016 16:42 

Rejestracja: 18 Maj 2014
Posty: 325
greg1291 napisał(a):
Według mnie nie ma żadnej zasady naczelnej. Należy szukać i sprawdzać interesujące nas terminy. Generalnie czym wcześniej rezerwujemy na obleganych kierunkach tym łatwiej otrzymać większą zniżkę. Pewnie inni wtedy nie zdążyli zrealizować swoich voucherów. Jeżeli bilety w danym terminie są droższe to wtedy kupony raczej nie dają dużych zniżek, tak jakby system blokował miejsca na kierunkach i terminach z dużym obłożeniem.


Szkoda. Trzeba przemyśleć według jakich kryteriów wybierać loty. Nie powiem zniżka ~ 700 jest nie mała ale do tej pory więcej latałem Wizzairem najczęściej korzystając z punktów WDC czyli za darmo. Jak to jest w końcu z tą kwestią którą kopiuję ze strony Ryanair : Pozostała kwota kuponu zostanie ponownie wystawiona i przesłana na adres e-mail podany w informacjach kontaktowych. Czytałem na forum że nie wykorzystana reszta przepada.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1644 PostWysłany: 06 Gru 2016 16:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 417
Kilometry: 786 538
srebrny
bonifacy napisał(a):
Czy ktoś ostatnio wyrabiał kartę już po fuzji? Wysłałem poleconym wniosek (więc mam pewność że odebrali) już jakiś ładny kawałek czas temu i jeszcze nie raczył się że mną kontaktować. A miałem plany jeszcze do końca roku coś sobie kupić

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka


Przeszłam się specjalnie do Aliora po tę kartę. Niestety oni nie oferują tego produktu. Odnawiają karty tym co mieli, ale nie oferują nowych. Dostałam informację, że może w okolicach marca zaczną oferować, jeśli podpiszą stosowne umowy z Ryanairem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1645 PostWysłany: 06 Gru 2016 16:44 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3575
złoty
Niestety jeszcze nikt nie dostał zwrotu reszty kwoty pomimo optymistycznego komunikatu. :)
Góra
 Profil Relacje PM off
lukasz354 uważa post za pomocny.
 
      
#1646 PostWysłany: 06 Gru 2016 16:48 

elwirka napisał(a):
bonifacy napisał(a):
Czy ktoś ostatnio wyrabiał kartę już po fuzji? Wysłałem poleconym wniosek (więc mam pewność że odebrali) już jakiś ładny kawałek czas temu i jeszcze nie raczył się że mną kontaktować. A miałem plany jeszcze do końca roku coś sobie kupić

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka


Przeszłam się specjalnie do Aliora po tę kartę. Niestety oni nie oferują tego produktu. Odnawiają karty tym co mieli, ale nie oferują nowych. Dostałam informację, że może w okolicach marca zaczną oferować, jeśli podpiszą stosowne umowy z Ryanairem.


Ale oni w TEJ FORMIE NIGDY nie oferowali tej KK
Należy wypełnić ich wniosek i wysłać do Gdańska obecnie Warszawy, tam pracują zapewne Ci sami ludzie z tymi samymi procedurami tyle, że obecnie pod szyldem Aliora


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 06 Gru 2016 16:55, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off  
      
#1647 PostWysłany: 06 Gru 2016 16:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2190
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
@‌gorny77‌
Cytuj:
Jeżeli interesuje Cię karta kredytowa Visa Ryanair:

pobierz, wydrukuj i wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY »
przygotuj kserokopię dokumentu tożsamości (np. dowód osobisty obie strony),
wypełnij dokument potwierdzający wysokość osiąganego dochodu (w celu uzyskania informacji o akceptowanych źródłach dochodu przez Alior Bank w ramach działalności przejętej z Banku BPH prosimy o kontakt na numer infolinii: 801 889 889 lub 58 300 75 00, pn. - pt. 7:00 - 22:00, sob. 8:00 - 16:00),
wypełniony kompletnie i czytelnie formularz wraz z dokumentami prosimy przesłać na adres Banku:
Alior Bank SA
ul. Postępu 18B
02-676 Warszawa
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1648 PostWysłany: 06 Gru 2016 16:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 417
Kilometry: 786 538
srebrny
Na stronie fuzji Alior-BPH karta widnieje. Więc co za różnica, czy składam wniosek listownie czy w oddziale? @‌bonifacy‌ dostałeś kartę czy nie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1649 PostWysłany: 06 Gru 2016 16:58 

Dzięki, no właśnie jest na stronie banku po fuzji i gro tej wiedzy np. w WIKI

Ps. Moderację proszę, by do każdego wiki dołączyli zdjęcia rozebranych młodych mężczyzn i kobiet, może ktoś w końcu zacznie to czytać zanim zapyta po raz enty :)

@elwirka ZASADNICZA, czym prędzej to zrozumiesz, tym być może szybciej zaczniesz jej używać
Góra
 PM off
zbyhu lubi ten post.
 
      
#1650 PostWysłany: 06 Gru 2016 17:07 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
@elwirka zgadzam się z @gorny77, karta jest możliwa do zdobycia tylko i wyłącznie przez złożenie wniosku listownie, w oddziale nie założysz tej karty nijak, nie mogą. Tylko centrala

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1651 PostWysłany: 06 Gru 2016 17:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
elwirka napisał(a):
Więc co za różnica,

Taka, kurde, różnica, że o tę kartę można wnioskować tylko listownie. Nigdy nie była (i nie jest) wydawana na wnioski złożone w oddziale :!:
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1652 PostWysłany: 06 Gru 2016 18:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 417
Kilometry: 786 538
srebrny
Już wiem wszystko. Przepraszam. Obiecuję poprawę;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1653 PostWysłany: 06 Gru 2016 20:32 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3575
złoty
Jak widać po fuzji nic się nie zmieniło. Jak byłem jeszcze w oddziale BPH to Pani nie wiedziała, że taki produkt oferują ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
#1654 PostWysłany: 06 Gru 2016 21:04 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Ja jak chciałem podpytać pracownika o szczegóły tej karty ze dwa lata temu (przy okazji załatwiania innej sprawy w banku BPH) to też nie wiedział o co chodzi i dzwonił gdzieś i pytał o kartę Visa Royal :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1655 PostWysłany: 08 Gru 2016 13:19 

Rejestracja: 18 Maj 2014
Posty: 325
greg1291 napisał(a):
Niestety jeszcze nikt nie dostał zwrotu reszty kwoty pomimo optymistycznego komunikatu. :)


Czy ten komunikat odnośnie zwrotu nierozliczonej części kuponu widnieje na ich stronie już długo ? Ktoś rozmawiał już z Ryanair na ten temat ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1656 PostWysłany: 08 Gru 2016 13:22 

"od zawsze", a i o czym chcesz rozmawiać z Ryanair skoro z kodem "przychodzi" coś takiego

Kod:
JAK ODEBRAĆ BONUSOWE BILETY DODATKOWE?

- zadzwonić na infolinię Ryanair pod numer telefonu 0703 303 023
Góra
 PM off  
      
#1657 PostWysłany: 08 Gru 2016 13:34 

Rejestracja: 18 Maj 2014
Posty: 325
O rozbieżnościach na stronie maja komunikat Pozostała kwota kuponu zostanie ponownie wystawiona i przesłana na adres e-mail podany w informacjach kontaktowych a na forum wszyscy piszą, że nikt go jeszcze nie dostał
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1658 PostWysłany: 08 Gru 2016 13:42 

Łopatologicznie (bez urazy): gdybyś zgodnie z instrukcją chcąc wykorzystać kod zadzwonił na nr. 0703 303 023 i po jego wykorzystaniu usłyszał od konsultanta, że "wie Pan, odliczyło Panu 500 zł, ale powinno 734 zł i resztę w formie nowego kodu otrzyma Pan na wskazany adres e-mail", a potem byś go nie otrzymał to SKARŻ i ze 100 razy, ja bym skarżył i 1000, bo bylibyśmy "na prawie"
Ale wykorzystujemy kody online, a to oficjalnie jest zabronione (ale korzystamy, bo jest/być może było bardzo korzystne)
Góra
 PM off  
      
#1659 PostWysłany: 08 Gru 2016 15:14 

Rejestracja: 09 Kwi 2014
Posty: 753
Loty: 64
Kilometry: 111 587
niebieski
Witam

Rozmawiałem tydzień temu z konsultantem i zasięgnął dla mnie informacji od osób odpowiedzialnych za tą usługę, poinformowała mnie, że można też mailem wysłać formularz, jednak nie miałem wtedy gdzie zapisać adresu, teraz starając się uzyskać ten mail pisząc do nich, odpowiadają jak automat.

Czy ktoś może wysyłał przez mail formularz, bądź zna ten mail ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1660 PostWysłany: 08 Gru 2016 19:52 

Rejestracja: 18 Maj 2014
Posty: 325
Anonymous napisał(a):
Łopatologicznie (bez urazy): gdybyś zgodnie z instrukcją chcąc wykorzystać kod zadzwonił na nr. 0703 303 023 i po jego wykorzystaniu usłyszał od konsultanta, że "wie Pan, odliczyło Panu 500 zł, ale powinno 734 zł i resztę w formie nowego kodu otrzyma Pan na wskazany adres e-mail", a potem byś go nie otrzymał to SKARŻ i ze 100 razy, ja bym skarżył i 1000, bo bylibyśmy "na prawie"
Ale wykorzystujemy kody online, a to oficjalnie jest zabronione (ale korzystamy, bo jest/być może było bardzo korzystne)

Rozumiem Twój punkt widzenia i lepiej niech zostanie możliwość wykorzystania kuponu online.Chociaż z drugiej strony Ryanair sam umożliwił wpisywanie kodu do systemu i podaje informację o wykorzystania pozostałej jego kwoty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 213  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group