Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 213  Następna
Autor Wiadomość
#2761 PostWysłany: 04 Lip 2018 15:33 

Jedno jest pewne: zachowanie Alior jest nietypowe, w przypadku np. Citi Wizz czy obecnego programu Raiffeisen Wizz podana jest czy była data końcowa, którą przedłużali lub nie

Tu nie wiemy nic: Alior przejął tą KK z programem lojalnościowym i ją kontynuuje, warunki umowy pozwalają mu prawdopodobnie na stopniowe wygaszanie programu bo jednak na nim jak sądzę sporo zarabia lub problemem jest fakt, iż jest to KK VISA z którymi Alior ma jakiś problem

@eroberto1 wyrobiłeś obrót półroczny na któryś wariant vouchera? Jeżeli nie ponów reklamację z prośbą o jego wydanie za I półrocze
Góra
 PM off  
      
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
#2762 PostWysłany: 04 Lip 2018 15:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
To się nazywa odpowiedź na reklamację bez odpowiedzi, taka mała żenada, bo jednak oczekiwałbym opisu stanu faktycznego, czyli co było przyczyną, a nie listy przyczyn.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2763 PostWysłany: 04 Lip 2018 15:43 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Wyrobiłem obrót i na swojej karcie i na karcie żony jak zawsze na 6500 + górka żeby przeszło na następne półrocze ... zobaczymy jak się sytuacja rozwinie ale napewno nie odpuszczę voucherow


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2764 PostWysłany: 04 Lip 2018 15:50 

Myślę, że z voucherami nie będzie problemów

Masz Raiff Wizz to i żal nieco mniejszy, ot "przecierasz szlak" ;)
Góra
 PM off  
      
#2765 PostWysłany: 04 Lip 2018 22:16 

Rejestracja: 19 Kwi 2015
Posty: 113
Loty: 10
Kilometry: 14 782
Byłam dziś w Aliorze wstępnie miałam składać reklamacje, później zrezygnowałam.Pani poinformowała mnie,że wygaszając akąś karte kredytową bank ma mieć dwa okresy rozliczeniowe z saldem 0 stąd wyzerowanie limitów dla tych z ważnością do 08/2018
Szukałysmy czy są te konkretne zapisy w regulaminie tej karty,ale muszą one być na czas podpisania umowy więc sxukałyśmy w regulaminie BPH,
Był tam zapis.ze przy decyzji o zamknięciu karty ,jeśli saldo jest równe zero ,to bank może tą karte zamknąć.Prawdopodobnie,gdyby karta była zadłużona limity nie byłyby wyzerowane.
Złożyłyśmy też 2 zapytania, czy dostanę voucher za pierwsze półrocze i co z programem dla uczestników z długim terminem ważności karty.Po kilku godzinach dostałam smsa,że voucher raczej dostane,ale pełny raport voucherów będzie dostępny 16 lipca w centrali.Jeśli go nie dostanę,mam się z nią kontaktować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2766 PostWysłany: 04 Lip 2018 22:21 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
W moim przypadku dwie karty zadłużone a limit wyzerowany wiec nie do końca tak to wyglada ...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2767 PostWysłany: 04 Lip 2018 22:26 

Rejestracja: 19 Kwi 2015
Posty: 113
Loty: 10
Kilometry: 14 782
Moźe sie myliła, pytałam czy można nadpłacić i zrobić obrót , no to nie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2768 PostWysłany: 04 Lip 2018 22:29 

Rejestracja: 25 Kwi 2010
Posty: 20
Dziala ta karta jeszcze? Oj łezka sie kręci. Szkoda,że jej nie posiadam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2769 PostWysłany: 05 Lip 2018 00:47 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
Mam durne pytanie, ale dotąd nie zwracałem na te kwestie uwagi. Otóż karta jest do 9/18. Wczoraj zrobiłem większy zakup, by wyrobić limit za II półrocze zanim ją zablokują. Teraz niestety sprawdziłem, że okres rozliczeniowy jest do 10 lipca. Czy oni liczą do voucherów półrocze kalendarzowo, a zatem do 30 czerwca, czy jednak dla każdego indywidualnie do zakończenia 6 miesiąca rozliczeniowego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2770 PostWysłany: 05 Lip 2018 06:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
Kalendarzowo.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
greg1291 uważa post za pomocny.
 
      
#2771 PostWysłany: 08 Lip 2018 21:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2010
Posty: 340
złoty
greg1291 napisał(a):
Otóż karta jest do 9/18. Wczoraj zrobiłem większy zakup, by wyrobić limit za II półrocze zanim ją zablokują.

Też mam kartę do końca września. I właśnie się zastanawiam czy robić jeszcze na szybko obrót. Bo skoro mamy dwa półroczne okresy i wszystko wskazuje na to, że bank przekazuje do ryanaira czy to liczbę punktów czy typ vouchera po zakończeniu każdego z okresów (tj. na początku lipca i na początku stycznia) to teoretycznie moich już mogą nie przekazać, bo nie będę już wtedy stroną umowy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2772 PostWysłany: 08 Lip 2018 21:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 610
Loty: 80
Kilometry: 124 571
niebieski
Jak nie przekażą to reklamacja. Nie ma znaczenia kiedy wykręcisz obrót. Czy to do września czy to do końca roku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2773 PostWysłany: 08 Lip 2018 22:23 

eroberto1 napisał(a):
Ciekawa sytuacja właśnie zarówno ja jak i żona otrzymaliśmy smsy że nasze limity w karcie zostały obniżone do 0zł.... karty zawsze spłacane w okresie bezodsetkowym, aktywnie używane. Ważność kart to sierpień 2018. Nowych kart póki co nie przysłali a stare zablokowali...Infolinia nie ma odpowiedzi, stwierdzili że mogą zawsze zamknąć limit bez podawania przyczyny :)

@dworkam cytowany tekst pozwoli ci zrozumieć istotę problemu: chce korzystając z powyższego przypadku wykonać obrót półroczny przed..... nagłą śmiercią karty :!:

@makra2 a rozważając zapisy tej oferty dotarliscie przynajmniej do regulaminu KK Alior Ryanair :lol:


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 08 Lip 2018 22:29, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off  
      
#2774 PostWysłany: 08 Lip 2018 22:28 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
Moim zdaniem również kwestia voucherów za 2 półrocze jest dość jasna. Jeżeli spełniłem warunki to powinienem dostać voucher po zakończeniu przewidzianego okresu. Obawiałem się, że dostanę sma - 1 lipca a przy obrocie 3000 zł nawet jeden voucher się nie należy i mogliby zgodnie z warunkami programu odmówić jego przesłania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2775 PostWysłany: 08 Lip 2018 22:32 

Na teraz: póki nie ma blokady salda i pisemnego powiadomienia 30 dni np. przed wzowieniem tej kk to .....róbta swoje ku voucherowi za II półrocze :!:
Góra
 PM off  
      
#2776 PostWysłany: 10 Lip 2018 12:16 

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 418
niebieski
Anonymous napisał(a):
@eroberto1 wyrobiłeś obrót półroczny na któryś wariant vouchera? Jeżeli nie ponów reklamację z prośbą o jego wydanie za I półrocze


Czy dobrze rozumiem, że sugerujesz złożenie reklamacji na brak możliwości otrzymania vouchera z powodu nie wyrobienia obrotu?
Nie wyrobiłem obrotu w 1szym półroczu bo mi zablokowali kartę. Reklamować to i prosić o wydanie vouchera?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2777 PostWysłany: 10 Lip 2018 12:20 

Tak, to sugeruję. Natychmiastowe zerwanie umowy nie pozwoliło ci spełnić warunków do otrzymania vouchera, a jest to w sumie jedyny logiczny sens jej posiadania i użytkowana :!:
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#2778 PostWysłany: 16 Lip 2018 08:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Kwi 2017
Posty: 36
igore napisał(a):
Ja niestety musiałem zastrzec swoją kartę i dziś na infolinii usłyszałem, że mogą mi wymienić na każdą inną z wyjątkiem Visy Ryanair. Wiem, że jeszcze niedawno wymieniali bez problemu. Coś chyba jest na rzeczy.


Zgubiłem kartę RYANAIR - wiadomo chciałem zastrzec i dostać nowy plastik; ale nim zastrzegłem (byłem w odziale) spytałem czy nowy będzie działał na tej samej zasadzie co stary, odpowiedź że NIE i ta karta traci już ważność i koniec z darmowym lataniem i zaproponowali 15 innych kart ale nie tą...
"Oczywiście" nie zastrzegłem bo czułem że gdzieś się tylko zapodziała - ale minął maj czerwiec i karty nie ma....
Na drugie półrocze 2018 miałem 3000pkt przeniesionych z pierwszego i szkoda by było to stracić zamykając kartę - wiec jeśli jakiś znajomy robił jakiś zakup przez neta proponowałem by płacił moją (nr karty i CCV znałem) i tak rodzice kupili wczasy na wakacje.pl na moją kartę ok 4000zł i praktycznie już mam limit wyrobiony a nawet już coś punktów na pierwszą polowe 2019r
W sobotę przy generalnych prządkach karta się znalazła pod dywanem... :P

Ale mam pytanie (może już to gdzieś było opisane)
Wiemy już że jak zgubisz i zastrzeżesz kartę to koniec.... ale czy jak kończy mi się data ważności karty to to czy przysyłają nową tak samo działającą czy też proponują wszystko inne ale nie tą?????

Dzięki za odpowiedź
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2779 PostWysłany: 16 Lip 2018 08:41 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
Jest jeszcze lepiej, 2 miesiące wcześniej blokują kartę i nie proponują nic w zamian. :?
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#2780 PostWysłany: 16 Lip 2018 10:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Ufff :) Alior straszy sms-ami.

na szczęście tylko ze stanem punktów
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
ziutek33 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 213  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group