Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Lut 2016 21:40 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1030
Loty: 28
Kilometry: 19 093
niebieski
Latasz dużo z Krakowskich Balic możesz otrzymać ipad , wystartował nowy program lojalnościowy więcej szczegółów tu Podróżując z lotniska w Krakowie za 38 podróży otrzymujemy ipada .Link tu http://www.pasazer.com/news/29163/krako ... ,ipad.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#2 PostWysłany: 01 Mar 2016 09:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
krakow-airport-loyalty,1527,77383

aczkolwiek jak leciałem ostatnio to skanery były zepsute..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 01 Mar 2016 09:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
26.02 był sprawny
Problem to jest ale z czytaniem BP na komórce - bo kod pośrodku ekranu - papierowe czyta zawsze..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 01 Mar 2016 10:12 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7861
HON fly4free
Kart mobilnych nie czyta, ale wystarczy zrobić zrzut z ekranu i wysłać go mailem po odbyciu lotu. Punkty będą naliczone ręcznie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 01 Mar 2016 10:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Tak też miałem naliczone - ręcznie, ale chyba nie o to chodzi w nowoczesnym programie żeby pisać reklamacje..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 01 Mar 2016 10:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
Czyta. Zrzucasz screena przesuwasz obrazek by barkod "wszedl" pod skaner i już. Ale wymaga to gimnastyki.
Sugerowalem wysuniecie skanera jakieś 2 cm do przodu - it analizuje sprawę; )
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 17 Mar 2016 20:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
Mam pytanie. Wyrabiałem kartę na lotnisku przy okazji lotu KRK-SZY, za który jak mnie zapewniono też dostanę punkty. Jak wchodzę na swój profil to numer tego lotu pojawia się w zakładkach "aktywne oferty" i "moje rezerwacje", natomiast w zakładce "moje punkty" sumaryczna ilość punktów wynosi 0. Czy te 100 punktów za pierwszy lot powinno być widoczne tutaj, gdzieś indziej czy w ogóle nie jest widoczne w profilu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 17 Mar 2016 21:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
Powinny byc w Moje punkty. 100 punktów, 200 o ile jest to nowolaunchowane połączenie ( chyba pierwsze 30 dni
Jak się nie zaksięguje to BP ślij na@programu- expresowo nalicza manualnie+ posprzątają na koncie

Załączniki:
szy.jpg
szy.jpg [ 37.29 KiB | Obejrzany 16060 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
scomin uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 07 Kwi 2016 07:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
Przypomnij się @.
Zawsze miła obsługa doprowadziła moje sprawy do pomyślnego końca..
e: ja nie rozumiem faktu że poziom Prestige kupuje się punktami a nie nabywa w drodze wylatania .. Ale klepnelo się regulamin więc..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 21 Lut 2018 16:16 

Rejestracja: 20 Maj 2015
Posty: 278
niebieski
tom971 napisał(a):
Czyta. Zrzucasz screena przesuwasz obrazek by barkod "wszedl" pod skaner i już. Ale wymaga to gimnastyki.
Sugerowalem wysuniecie skanera jakieś 2 cm do przodu - it analizuje sprawę; )

Hahaha... :D dokładnie takie same sugestie do nich wysyłałem! To było już dawno temu, bo skanery są w tej samej pozycji i poprawnie odczytują dane (więc pewnie coś w sofcie zmienili).

Niestety ciągle jest problem z rozpoznaniem przez skaner (w różnych punktach lotniskowych) karty KAL zapisanej w aplikacji. Nie udało jej się odczytać w: Coffee Minute, Eat & Fly, Aelia czy ostatnio w Galicya. Zamiast pozbyć się fizycznej karty z portfela, na korzyść tej w aplikacji, to muszę ją mieć przy sobie...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 14 Cze 2019 13:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Paź 2016
Posty: 160
Loty: 409
Kilometry: 357 069
Otrzymałem maila dotyczącego nowego regulaminu programu Kraków Airport Loyalty.
Niestety z tego co widzę, wygląda na to, że zmiany będą na niekorzyść (50 punktów zamiast 100 za lot, krótsza wartość punków).
Zmianie ulegnie również katalog nagród. Zastanawia mnie, do jakich nadużyć dochodziło, o których mowa w regulaminie :?

Nowy regulamin programu Kraków Airport Loyalty od 27.06.2019

Szanowni Uczestnicy,

Niniejszym informujemy, że od dnia 27 czerwca 2019 r. wchodzi w życie nowy Regulamin Kraków Airport Loyalty (KAL), który zastępuje dotychczasowy Regulamin.

Aktualizacja Regulaminu wynika ze zmiany dostawców oprogramowania i systemu KAL. Wprowadzone zmiany są również następstwem dwukrotnego zwiększenia liczby połączeń od momentu uruchomienia Programu - tym samym zwiększenia możliwości zdobycia punktów, brakiem udziału partnerskich biur podróży, a także nadużyciami celem zdobycia korzyści.

Główne zmiany Regulaminu dotyczą:

- zmiany dostawców oprogramowania i systemu Kraków Airport Loyalty;
- liczby punktów i terminu ich ważności (punkty podstawowe za wylot zdobyte od dnia 27.06.2019 zyskują wartość 50 punktów, natomiast punkty za polecenie – 10 punktów;
- termin ważności punktów zdobytych od dnia wejścia nowego Regulaminu to 24 miesiące);
- wprowadzenia limitu wysłania kart pokładowych do Organizatora, w przypadku niezarejestrowania ich w czytniku KAL – maksymalnie 6 kart w przeciągu roku kalendarzowego;
- wydłużenie terminu wysłania kart pokładowych w przypadku niezarejestrowania ich w czytniku KAL – 30 dni od dania wylotu;
- wprowadzenia dodatkowej weryfikacji danych dot. naliczenia punktów oraz regulacji sytuacji związanych z nadużyciami;
- wycofania udziału partnerskich biur podróży

Miło nam jest poinformować, iż 27 czerwca br. zostanie również wprowadzony nowy system, który umożliwi automatyzację naliczania punktów. Aktualizacje będą także widoczne na Państwa kontach. Co więcej, udostępniony zostanie nowy Katalog Nagród, który mamy nadzieję zachęci Państwa do częstszego korzystania z oferty Kraków Airport oraz aktywnego udziału w naszym Programie.

Pełny tekst Regulaminu został dołączony do niniejszej wiadomości oraz został opublikowany na stronie krakowairport.pl/loyalty. W załączeniu znajdą Państwo także zaktualizowaną klauzulę informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

Liczymy, że zmiany w Regulaminie, a także nowe funkcjonalności systemu spotkają się z Państwa akceptacją.

W przypadku niezaakceptowania nowego Regulaminu KAL , mają Państwo prawo zrezygnowania z udziału w programie KAL poprzez wysłanie wiadomości na adres program@krakowairport.pl w treści maila wpisując „brak akceptacji Regulaminu”.

Brak Państwa rezygnacji z udziału w programie KAL do dnia wejścia w życie nowych zasad programu KAL tj. 27 czerwca 2019r., traktowana będzie jako ich akceptacja.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 06 Paź 2019 22:12 

Rejestracja: 17 Paź 2012
Posty: 584
niebieski
Bardzo duże zmiany w programie Krakow Loyality już od jakiegoś czasu i to niekorzystne. Sprawdziłem konto w programie i się dowiedziałem, że 400 pkt straciło ważność i przepadły.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 09 Paź 2019 07:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Paź 2016
Posty: 160
Loty: 409
Kilometry: 357 069
W moim przypadku zmiana programu okazała się na lepsze.

W czerwcu tego roku miałem zgromadzonych 2850 punktów. Do otrzymania najlepszej nagrody w postaci tableta za 4000 punktów, musiałbym polecieć jeszcze 12 razy z Krakowa do końca roku.
Nie było szans, żebym wykonał tyle połączeń w tym roku.

Po zmianie programu i stawek z 100 na 50 punktów za lot, okazało się, że koszt głównej nagrody zmalał z 4000 do 3000 punktów, przez co brakowało mi tylko 3 lotów.

I udało się, bezproblemowo dobiłem do 3000 punktów i otrzymałem główną nagrodę w postaci iPada 32GB ;)
Niestety, uzbieranie 3000 punktów po zmianie regulaminu jest o wiele trudniejsze i wiąże się z odbyciem 60 lotów (wcześniej 4000 punktów = 40 lotów).

Na potwierdzenie, że się da: ;)

Załączniki:
KRK.jpg
KRK.jpg [ 132.51 KiB | Obejrzany 9828 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 09 Paź 2019 08:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Zrobiłem dokładnie to samo, przy czym mi jeszcze starczyło na kartę Prestiż, a ostatnie punkty dobiłem durnolotem. Zastanawiałem się nad zbieraniem do Apple Watcha, ale wymagałoby to 400 punktów = 8 lotów w bardzo krótkim czasie, więc odpuściłem. Mój iPad dopiero jako zamówiony. Który model otrzymałeś? Stary 9,7 czy nowy 10,2? Niedawno była konferencja Apple i zaprezentowali odświeżoną wersję i tak się zastanawiam czy czasem nie przychodzi ta nowsza - bo to im pewnie ogarnia jakiś poddostawca... ;)
Ile czekałeś?

PS. Będę miał do sprzedania, gdyby ktoś chciał nówkę sztukę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 09 Paź 2019 09:00 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1842
HON fly4free
To nie do końca tak: są kierunki promocyjne, za które otrzymuje się 100 pkt (sporo takich było podczas wakacji na loty Ryanairem, teraz zostało kilka na nowe kierunki Wizzairem).
p.s. ja czekam na nowy Apple Watch, podobno ma być pod koniec października.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 09 Paź 2019 09:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Paź 2016
Posty: 160
Loty: 409
Kilometry: 357 069
Blackall napisał(a):
Który model otrzymałeś? Stary 9,7 czy nowy 10,2?

Otrzymałem model 9,7. Zamówiłem na początku sierpnia, a dostałem we wrześniu, po około miesiącu (może mieli braki, a może tyle to trwa :P).
Też zastanawiałem się czy nie sprzedać jako nowy nieużywany, ale chyba jednak sobie zostawię ;)

Co do karty Prestiż to ważna jest bezterminowo czy przez 12 miesięcy?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 09 Paź 2019 09:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Dlatego ja czekałem z wymianą praktycznie do dnia, w którym wygasała mi ważność punktów - wyklikałem nagrodę dosłownie kilka dni temu. Zobaczymy co przyjdzie. Ja chcę sprzedać, bo i tak planuję zakup iPada pro.

Karta Prestiż jest ważna bezterminowo.

PS. Moderacjo, serio? Dodało mi post dwukrotnie, zgłosiłem sam siebie żeby skasować JEDEN z nich, a wy skasowaliście oba? Witki opadają...
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
#18 PostWysłany: 09 Paź 2019 09:43 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22321
Kravkrk napisał(a):
@Zeus - ożyłeś !


Jestem uczulony na cebule z otwartym forum
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 09 Paź 2019 09:45 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2266
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
@Zeus: ale nie można do Ciebie pisać PW - to jakaś nowa konfiguracja konta? :) zawalali skrzynkę? :)

(offtop)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 09 Paź 2019 15:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Zeus napisał(a):
Jestem uczulony na cebule z otwartym forum

No tak, przeciez cebula na forum ogolnym podlej jakosci jest, za to w TS - cebulka organic i w ogole pachnaca.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group