Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Obie karty z tego wątku mają Ubezpieczenie zniesienia udziału własnego za szkody w wynajętym samochodzie -

PKO VISA INFINITE ma równowartość w zł do 2400 EUR
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -infinite/

PKO MASTERCARD PLATINUM ma równowartość w zł do 1200 EUR
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -platinum/

w obu linkach rozwiń "W podróży zagranicznej".
-----
Do wydania karty istotna jest zdolność kredytowa w Banku PKO BP do MC 5k a Visa 50k
-----
Nie ma opłaty rocznej za posiadanie konta w przypadku zrobienia obrotu każdą kartą - to samo się tyczy kart dodatkowych
-----
Numery telefonów bezpośrednio do ludzi którzy ogarniają ubezpieczenie z tej karty to: 22 563 11 18 i 22 383 21 18


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3586 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 180  Następna
Autor Wiadomość
#261 PostWysłany: 05 Paź 2019 14:06 

Twoje znudzenie nic nowego nie wnosi jak nie wiesz jak pko bp tą zdolność wylicza czy co ją podnosi

Mowa o Infinite
Góra
 PM off  
      
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
#262 PostWysłany: 05 Paź 2019 14:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2019
Posty: 210
Co Waszym zdaniem przemawia za zmianą Platinum na Infinite, poza darmowymi salonikami dla właściciela?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#263 PostWysłany: 05 Paź 2019 14:09 

+ kwoty ubezpieczenia

To by było na tyle :)
Góra
 PM off  
      
#264 PostWysłany: 05 Paź 2019 14:23 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
@Pieka - Głównie znacznie wyższe kwoty ubezpieczenia i dla pewnych osób ciut inny (większy) zakres ubezpieczenia.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#265 PostWysłany: 05 Paź 2019 14:26 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
IMHO ubezpieczenie jest o tyle istotne, że może się "wrócić" cała roczna opłata za kartę Infinite, jeśli ktoś 2-3x w roku wyjedzie z całą rodziną za granicę.
Góra
 Profil Relacje PM off
potek7 lubi ten post.
 
      
#266 PostWysłany: 05 Paź 2019 15:32 

Rejestracja: 01 Maj 2018
Posty: 218
wiem że to nie ma znaczenia dla większości kolegów , ale czy Infinite PKO wygląda na ładną, prestiżową kartę ? bo nigdy jej nie widziałem na żywo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#267 PostWysłany: 05 Paź 2019 15:35 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
https://www.google.com/search?q=Infinit ... 24&bih=671

Komuś może i zaszpanujesz... ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#268 PostWysłany: 05 Paź 2019 20:53 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 762
Loty: 139
Kilometry: 288 511
srebrny
-- 05 Paź 2019 20:41 --

sanchopan napisał(a):
Czyli wynika z tego, że Kolega potek namieszał albo co najmniej mógł zostać źle zrozumiany: napisał, że ma dochód ponizej 10 kPLN i że to - w skrocie - wystarczy dla Infinite. Ale istotniejsze wydaje się, że wpływa również dochód jego żony - i tutaj zapewne grubo przekraczają 10 kPLN.
Teraz dobrze? :D

Dochód żony (wpływa na ten sam rachunek) nie ma nic do rzeczy. Na to się nie patrzy. Liczy się Twój stały, comiesięczny dochód i myślę inne rzeczy, które liczą się do obliczenia zdolności kredytowej, np. inne karty kredytowe, zaciągnięte kredyty, historia spłat, koszty ponoszone na comiesięczne utrzymanie (czynsz, raty kredytów, stałe opłaty). O te rzeczy pytali się podczas wypełniania wniosku o kartę. Wcześniej zmieniłem rodzaj prowadzonego u nich rachunku bieżącego na konto "aurum".
Szanowni Państwo, jeżeli zależy Wam na bardzo dobrym ubezpieczeniu i nielimitowanych salonikach, to warto trochę się potrudzić i iść do oddziału banku. Mi zależało głównie na ubezpieczeniu, w tym np. na ubezpieczeniu wkładu własnego wypożyczanego auta do 2000 Euro.

-- 05 Paź 2019 20:53 --

Anonymous napisał(a):
dochód=pensja

Zgadza się, ale plus np. emerytura, renta, stałe wynagrodzenie (honoraria) z tytułu praw autorskich.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off
lluukk lubi ten post.
 
      
#269 PostWysłany: 16 Paź 2019 10:35 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 762
Loty: 139
Kilometry: 288 511
srebrny
tasma napisał(a):
Wczoraj dostałem informację od mojego opiekuna, że bank przyznaje mi limit 50K złotych, a dzisiaj podpisałem wniosek o zamianę MC Platinum na Visa Infinite. Chyba jestem pierwszą osobą na forum, której udało się zamienić.
Stało się to około 4 miesiące od założenia konta. ....

Dzięki za takie informacje. Dzięki takim wpisom jest nas więcej.
Czy kartę Priority Pass dodatkowo trzeba aktywować?
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#270 PostWysłany: 16 Paź 2019 11:22 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2160
srebrny
Jakie obroty trzeba robić żeby zwolnić się z opłaty rocznej ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#271 PostWysłany: 16 Paź 2019 11:39 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
potek7 napisał(a):
Dzięki za takie informacje. Dzięki takim wpisom jest nas więcej.

I dzięki temu saloniki są bardziej zatłoczone, a docelowo będą powoli przestawały być udostępniane użytkownikom PP, co już jest opisywane w innym wątku.
Albo powstanie jakaś PP premium z warunkami i opłatami wielokrotnie wyższymi.
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ lubi ten post.
 
      
#272 PostWysłany: 16 Paź 2019 11:53 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1842
srebrny
@sranda
ok, w takim razie komisyjnie wszyscy oddamy swoje PP, zacznij pierwszy.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#273 PostWysłany: 16 Paź 2019 12:37 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
@opo
Akurat PP używam bardzo rzadko, gold w M&M mi wystarcza w znakomitej większości przypadków. ;)
Także bez żalu oddam, o ile będzie to jakaś bardziej zorganizowana akcja.
Góra
 Profil Relacje PM off
flus lubi ten post.
 
      
#274 PostWysłany: 16 Paź 2019 12:52 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
sranda napisał(a):
potek7 napisał(a):
Dzięki za takie informacje. Dzięki takim wpisom jest nas więcej.

I dzięki temu saloniki są bardziej zatłoczone, a docelowo będą powoli przestawały być udostępniane użytkownikom PP, co już jest opisywane w innym wątku.
Albo powstanie jakaś PP premium z warunkami i opłatami wielokrotnie wyższymi.


Dwa tygodnie temu leciałem z W-wy do Londynu. To co zobaczyłem w obu salonikach strefy NS, to był jakiś dramat. W Mazurku nawet nie było gdzie stanąć, w Bolero niewiele lepiej. Musiałem wrócić do Schengen i w Polonezie dało się jeszcze znaleźć miejsce siedzące, choć też łatwo nie było.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#275 PostWysłany: 16 Paź 2019 12:54 

sranda napisał(a):
potek7 napisał(a):
Dzięki za takie informacje. Dzięki takim wpisom jest nas więcej.

I dzięki temu saloniki są bardziej zatłoczone, a docelowo będą powoli przestawały być udostępniane użytkownikom PP, co już jest opisywane w innym wątku.
Albo powstanie jakaś PP premium z warunkami i opłatami wielokrotnie wyższymi.

INFINITE póki co ma tu raptem kilku, a tylko do niej są darmowe dla właściciela PP :!:

Tak więc wyluzuj

Co do.obrotu: są dwie wersje: oficjalna trzeba wyrobić i druga wystarczy przedzwonic przed rocznicą "strasząc" :D

Szczegóły w temacie.....warto dodawać której karty dotyczy post
Góra
 PM off
Krzysztof76 lubi ten post.
 
      
#276 PostWysłany: 16 Paź 2019 13:14 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
Powiem Wam, że tak - mając DC Vintage - czytam o tej Infinite, czytam i... sam już nie wiem: na początku bardzo chciałem Infinite. Dlaczego? Najważniejsze to brak pilnowania obrotu jak w DC, dużo lepsze ubezpieczenie i saloniki bez limitu, no i limit zacny.
A teraz tak sobie myślę, że... sam już nie wiem, bo DC to co prawda ubezpieczenie gorsze, ale za to do Vintage mogę wyrobić 3 karty dodatkowe (no, nie ukrywam, że przydałaby się jeszcze jedna 4-ta :lol: ) i jak wyrobię obrót, to wchodzę z rodziną do saloniku.
Ktoś przypomni ile kosztuje karta dodatkowa Infinite, bo gdzieś mi się tak informacja zapodziała, a w toip akurat tej informacji nie ma?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#277 PostWysłany: 16 Paź 2019 13:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
@sanchopan Dodatkowa karta nie ma już PP bez limitu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#278 PostWysłany: 16 Paź 2019 13:34 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 762
Loty: 139
Kilometry: 288 511
srebrny
mateusz323 napisał(a):
Jakie obroty trzeba robić żeby zwolnić się z opłaty rocznej ?

0,00 – gdy średnio w miesiącu dokonano transakcji na kwotę min. 11000,00 zł
400,00 –gdy średnio w miesiącu dokonano transakcji na kwotę min. 8200 zł
800,00-w pozostałych przypadkach.

Nie było moim celem kłócenie nas. Dążę tylko do tego, aby korzystać z tego co nam (niektórym) przysługuje.
Miłych podróży i zawsze wolnych miejsc w salonikach.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#279 PostWysłany: 16 Paź 2019 13:39 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
Anonymous napisał(a):
INFINITE póki co ma tu raptem kilku, a tylko do niej są darmowe dla właściciela PP :!:

Tak więc wyluzuj


@gorny77
Nie chodzi tylko o tą kartę, sam dobrze wiesz, że są jeszcze inne dające nielimitowane wstępy dla właściciela i pewnie nawet łatwiejsze do uzyskania. ;)
Chodzi mi bardziej o globalny trend, nie tylko w Polsce, ale również na świecie, że karty PP, DP czy DC stają się coraz bardziej dostępne i powszechne, co powoduje zatłoczenie saloników, a na mniejszych lotniskach linie nie mają dedykowanych saloników dla swoich statusowców i często dzielą taki salonik z użytkownikami PP czy innych tego typu kart.
I tak naprawdę upowszechniając informacje o tym jak łatwo można taką kartę uzyskać ukręcamy bat sami na siebie, bo zobaczysz, że w przeciągu 2-3 lat saloniki staną się jeszcze mniej dostępne dla użytkowników np PP - to się musi stać, żeby nadal mogły spełniać swoją rolę, czyli miejsca, gdzie można w miarę komfortowych warunkach oczekiwać na swój lot.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#280 PostWysłany: 16 Paź 2019 13:44 

1. humorystycznie: w aptece jest taka znana maść na wiesz ból czego ;) ......trendu nie zmienisz tj. walki o klienta

2. Mastercard na ten przykład działa wprowadzając swoje saloniki tylko dla wybranych klientów VIP itp itd

Tu tego typu dyskusje naprawdę nie mają sensu, bo "problem" dotyczy śladowej KK INFINITE
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3586 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 180  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group