Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Obie karty z tego wątku mają Ubezpieczenie zniesienia udziału własnego za szkody w wynajętym samochodzie -

PKO VISA INFINITE ma równowartość w zł do 2400 EUR
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -infinite/

PKO MASTERCARD PLATINUM ma równowartość w zł do 1200 EUR
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -platinum/

w obu linkach rozwiń "W podróży zagranicznej".
-----
Do wydania karty istotna jest zdolność kredytowa w Banku PKO BP do MC 5k a Visa 50k
-----
Nie ma opłaty rocznej za posiadanie konta w przypadku zrobienia obrotu każdą kartą - to samo się tyczy kart dodatkowych
-----
Numery telefonów bezpośrednio do ludzi którzy ogarniają ubezpieczenie z tej karty to: 22 563 11 18 i 22 383 21 18


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3599 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 180  Następna
Autor Wiadomość
#901 PostWysłany: 08 Gru 2020 17:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2017
Posty: 277
Loty: 220
Kilometry: 407 639
niebieski
Image

Miałem w opcjach do wyboru, ale pojawiła się oferta z wyliczoną wg. nich zdolnością chyba na podstawie tych wpływów z jakim limitem mogę wziąć u nich kk, było więcej niż minimalna 50k do INFINITE, więc zawnioskowałem, załączam ekran jak wygląda taka oferta.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Misiatek uważa post za pomocny.
 
      
Podróż na Majorkę za 1351 PLN. Loty SWISS z Wrocławia i 5 nocy w hotelu Podróż na Majorkę za 1351 PLN. Loty SWISS z Wrocławia i 5 nocy w hotelu
Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN
#902 PostWysłany: 08 Gru 2020 18:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
W aplikacji pojawia się propozycja pożyczki/limitu odnawialnego/karty kredytowej. Wyskakuje okienko po zalogowaniu się na głównej stronie aplikacji, bez wchodzenia w odpowiednie zakładki.
Góra
 Profil Relacje PM off
Misiatek uważa post za pomocny.
 
      
#903 PostWysłany: 08 Gru 2020 23:19 

Rejestracja: 04 Maj 2012
Posty: 233
Loty: 518
Kilometry: 538 168
niebieski
vistacash napisał(a):
benjamin napisał(a):
mam na razie konto za zero- założone wczoraj, a już mam możliwość wzięcia jej bo rozumiem że skoro wyświetla mi się w proponowanych, to znaczy że mogę ją wziąć. Podobnie miałem z WE z Mbank-zwykłe konto miałem. Podejrzewam że chodzi tylko i wyłącznie o obrót i wpływy.

Założyłem konto na selfie bez karty debetowej w IKO niecałe 2 miesiące temu i też miałem od razu możliwość zawnioskowania o INFINITE, ale bez historii w tym banku nie ryzykowałem, przelewałem sobie tam wynagrodzenie z DG, miałem zaczekać z wnioskiem do stycznia by minęły ze 3 miesiące, ale kilka dni temu pojawiła mi się w IKO i serwisie transakcyjny oferta banku na limit pozwalający wziąć INFINITE, złożyłem wniosek przez apkę, po kilku minutach akceptacja i karta już jedzie. Z ważniejszych to miałem zgody marketingowe zaakceptowane (choć nikt nie zadzwonił, ale może być to warunkiem do oferty banku) i byłem w oddziale potwierdzić tożsamość dowodem osobistym (to niby odblokowuje jakieś możliwości w apce), that's it :D


Ja w PKO od lat mam tylko kredyt hipoteczny i konto za zero do obsługi kredytu i bez problemu od dwóch lat vise infinite. Więc potwierdza sie, ze Aurum nie jest wymagane.
Przydaje się za to przy negocjacji opłaty rocznej, bo jak masz dedykowanego doradcę to można pójść do niego trochę pomarudzić i mniej więcej po 3 min masz anulowana opłatę roczną. Dwa razy mi się udało.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#904 PostWysłany: 28 Gru 2020 13:56 

Rejestracja: 05 Sty 2020
Posty: 53
Czy próbowaliście z poziomu iPKO wnioskować o wydanie kolejnej karty w ramach przyznanego limitu kredytowego np. dla partnerki?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#905 PostWysłany: 28 Gru 2020 14:05 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1010
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Pytasz o kartę dodatkową? O ile mi wiadomo, to nie ma takiej opcji. Załatwiałem u doradcy, bezproblemowo
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#906 PostWysłany: 28 Gru 2020 14:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2017
Posty: 277
Loty: 220
Kilometry: 407 639
niebieski
to przy okazji ja się podepnę pod to pytanie, czy partner/partnerka do karty dodatkowej musi posiadać konto w PKO? i karta (oraz PP) jest rozumiem z danymi tej osoby?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#907 PostWysłany: 28 Gru 2020 14:27 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4791
platynowy
Nie musi, ale wtedy przed Infinite musi otrzymać Platinum.
Na kk i pp dane osoby, której ją wyrobiono
Góra
 Profil Relacje PM off
vistacash lubi ten post.
vistacash uważa post za pomocny.
 
      
#908 PostWysłany: 28 Gru 2020 14:37 

Rejestracja: 05 Sty 2020
Posty: 53
Tjw1978 napisał(a):
Pytasz o kartę dodatkową? O ile mi wiadomo, to nie ma takiej opcji. Załatwiałem u doradcy, bezproblemowo

Tak, chciałbym dla żony dodatkową Infinite oraz PP. Napisałem do mojego doradcy, dzięki za informacje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#909 PostWysłany: 28 Gru 2020 15:18 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4791
platynowy
Tylko pamiętaj o opłacie czy obrocie do Infinite, dużo większych z kk dodatkową

Bo jak dodatkowa głównie pod kątem pp to biorąc pod uwagę saloniki na teraz według mnie warto poczekać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#910 PostWysłany: 28 Gru 2020 15:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2017
Posty: 277
Loty: 220
Kilometry: 407 639
niebieski
dg72 napisał(a):
Bo jak dodatkowa głównie pod kątem pp to biorąc pod uwagę saloniki na teraz według mnie warto poczekać

Czy karty mają wtedy osobne terminy do spełnienia warunku? Jeśli tak to słuszna uwaga.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#911 PostWysłany: 28 Gru 2020 15:30 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4791
platynowy
Limit płatności bezgotówkowych do zwolnienia z opłaty rocznej jest sporo większy, a to jest najważniejsze

Co do dat i liczenia kwoty limitu wystarczy poczytać ten temat, wszystko opisano
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#912 PostWysłany: 28 Gru 2020 15:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2017
Posty: 277
Loty: 220
Kilometry: 407 639
niebieski
Limit płatności do zwolnienia jest jasny dla karty głównej + dodatkowej - 2x132k, ale znalazłem już to co chciałem, karta główna i dodatkowa mają osobne daty do wyrobienia tego limitu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#913 PostWysłany: 25 Sty 2021 21:40 

Rejestracja: 06 Lip 2012
Posty: 17
piotrek13a napisał(a):
Przydaje się za to przy negocjacji opłaty rocznej, bo jak masz dedykowanego doradcę to można pójść do niego trochę pomarudzić i mniej więcej po 3 min masz anulowana opłatę roczną. Dwa razy mi się udało.


Ja też miałem nadzieję na takie rozwiązanie, i tylko nadzieja została. Płaszczyłem się przez tel. z doradcą jak nigdy, dwukrotnie, i się nie wypłaszczyłem. Do oddziału mi się iść nie chciało. Dostałem propozycję zamiany na Platinum (która przez obrót byłaby darmowa).
Wolałem jednak zapłacić za Infinite.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#914 PostWysłany: 25 Sty 2021 22:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Ciekawe, może nowa noworoczna polityka banku, w sumie nic nadzwyczajnego na tle innych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#915 PostWysłany: 25 Sty 2021 22:59 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3596
srebrny
vistacash napisał(a):

Miałem w opcjach do wyboru, ale pojawiła się oferta z wyliczoną wg. nich zdolnością chyba na podstawie tych wpływów z jakim limitem mogę wziąć u nich kk, było więcej niż minimalna 50k do INFINITE, więc zawnioskowałem, załączam ekran jak wygląda taka oferta.

Jak wyskakuje ta opcja to rozumiem, że wszystkie dane we wniosku muszę dalej wypełnić w aplikacji, o źródłach dochodów, wydatkach itd.
Czy mieliście jakaś opcję uproszczoną, że tego nie trzeba było robić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#916 PostWysłany: 25 Sty 2021 23:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2017
Posty: 277
Loty: 220
Kilometry: 407 639
niebieski
Tak w apce, standardowa procedura, trzeba złożyć deklarację przychodów, plusem było to, że akcept nastąpił po kilku minutach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Misiatek uważa post za pomocny.
 
      
#917 PostWysłany: 29 Sty 2021 10:38 

Rejestracja: 04 Maj 2012
Posty: 233
Loty: 518
Kilometry: 538 168
niebieski
borysb napisał(a):
Ja też miałem nadzieję na takie rozwiązanie, i tylko nadzieja została. Płaszczyłem się przez tel. z doradcą jak nigdy, dwukrotnie, i się nie wypłaszczyłem. Do oddziału mi się iść nie chciało. Dostałem propozycję zamiany na Platinum (która przez obrót byłaby darmowa).
Wolałem jednak zapłacić za Infinite.

Ja byłem w oddziale. Ale faktycznie może typowa dla banków w ostatnim czasie zmiana polityki a co za tym idzie w lipcu się zdziwię, ale zapłacę bo uważam, że i tak cena dobra jak za taki pakiet usług.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#918 PostWysłany: 06 Lut 2021 13:05 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
trochę nie do końca związane z samą karta kredytową, ale może ktoś tutaj będzie znał odpowiedź.
Mam w pko konto za zero bez podpiętej karty debetowej + kredytową Platinum. do kredytowej mam podpiętego blika do płatności. chciałbym wpłacić trochę gotówki na konto. czy we wplatomacie przy użyciu blika gotówka trafi automatycznie na konto? sprawdzałem ustawienia blika w aplikacji i można wybrać źródło do płatności, źródło do wypłat jest na sztywno ustawione na konto (wyszarzony przełącznik), ale ustawień do wpłat nie widzę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#919 PostWysłany: 06 Lut 2021 13:14 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1010
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Odpowiedź na Twoje pytanie brzmi "nie" - nie możesz użyć kredytówki do wpłaty we wpłatomacie.
Jeśli chcesz dokonać wpłaty we wpłatomacie na konto i użyć blika, to wybierasz wpłatę przez Blik - i tak jak piszesz - pieniądze z automatu wpadną na konto.
Kod Blik do wpłaty bierzesz z aplikacji IKO.

Ja już w ogóle właściwie nie używam debetówki, a wszystko w bankomacie/wpłatomacie robię Blikiem.
_________________
ImageImage


Ostatnio edytowany przez Tjw1978, 06 Lut 2021 13:15, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
trocha uważa post za pomocny.
 
      
#920 PostWysłany: 06 Lut 2021 13:14 

Rejestracja: 05 Lis 2019
Posty: 128
Mam identyczna sytuacje, brak karty debetowej i Platinum. Wpłaty lecą na konto właściwe
Góra
 Profil Relacje PM off
trocha uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3599 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 180  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group