Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Obie karty z tego wątku mają Ubezpieczenie zniesienia udziału własnego za szkody w wynajętym samochodzie -

PKO VISA INFINITE ma równowartość w zł do 2400 EUR
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -infinite/

PKO MASTERCARD PLATINUM ma równowartość w zł do 1200 EUR
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -platinum/

w obu linkach rozwiń "W podróży zagranicznej".
-----
Do wydania karty istotna jest zdolność kredytowa w Banku PKO BP do MC 5k a Visa 50k
-----
Nie ma opłaty rocznej za posiadanie konta w przypadku zrobienia obrotu każdą kartą - to samo się tyczy kart dodatkowych
-----
Numery telefonów bezpośrednio do ludzi którzy ogarniają ubezpieczenie z tej karty to: 22 563 11 18 i 22 383 21 18


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3587 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 180  Następna
Autor Wiadomość
#2521 PostWysłany: 23 Mar 2023 19:22 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 877
Loty: 284
Kilometry: 598 745
złoty
Sposób jest głupi, bo wymaga inicjatywy klienta. Zresztą jak widać i tak nie uchroni on przed zablokowaniem dostępów.
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2522 PostWysłany: 23 Mar 2023 19:27 

Rejestracja: 23 Wrz 2019
Posty: 664
Loty: 23
Kilometry: 74 051
rob_sad napisał(a):
FUX napisał(a):
Jeżeli dzwoni PKO w celu weryfikacji przelewu na kwotę X, to jest pytanie moje dane osobowe w dowolnej konfiguracji, nr konta kontrahenta, nazwę, adres, nr faktury, kwotę. Co Ci nie pasuje?

Chyba nie zrozumiałeś. Dzwoni do mnie ktoś podający się za bank i ja nie mam możliwości weryfikacji czy to bank, bo ten ktoś nie podaje przyczyny dla której dzwoni i twierdzi, że nie może.
By reaktywować dostępy nie wystarczy, że zadzwonisz do nich, nie wystarczy, ze pójdziesz do okienka. To oni muszą zadzwonić do Ciebie i wypytać Cię o dane, a Ty musisz je w ciemno podać.
Normalne banki aktualnie jeśli do Ciebie dzwonią to wysyłają równolegle informacje o tym na aplikację mobilną. Wtedy masz praktycznie pewność.


Zaraz.
Ja podałem przykład z przelewem, Kolega z weryfikacją.
Nie podajesz loginu, hasła, PINu.
Czego nie rozumiesz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2523 PostWysłany: 23 Mar 2023 19:59 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
@piotrkr chyba że że względów bezpieczeństwa zablokowano też aplikację ;)
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2524 PostWysłany: 23 Mar 2023 20:47 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 877
Loty: 284
Kilometry: 598 745
złoty
FUX napisał(a):
Ja podałem przykład z przelewem, Kolega z weryfikacją.
Nie podajesz loginu, hasła, PINu.
Czego nie rozumiesz?

No tak, imie ojca, matki, nazwisko panienskie, numer telefonu.. te dane nie musza byc chronione. Przestan spamowac.
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off
xionc lubi ten post.
 
      
#2525 PostWysłany: 24 Mar 2023 14:07 

Rejestracja: 28 Gru 2021
Posty: 19
Część!
mam pytanie w sprawie karty VISA Infinite.
Konta w PKO nie mam.
Mój główny dochód to wypłata dywidendy z zysku spółki, której jestem viceprezesem.
Czy przy takim założeniu jest w ogóle sens starania się o tę kartę czy raczej nie wydadzą decyzji pozytywnej.
Miłego dnia!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2526 PostWysłany: 24 Mar 2023 14:19 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 877
Loty: 284
Kilometry: 598 745
złoty
Podepnij konto pod aplikacje (ktoś tu tak robił) i spróbuj zawnioskować w niedziele. W niedziele miałem decyzje tak szybko, że na 100% nie szła przez żadnego analityka (przy próbie w tygodniu kilka miesięcy wcześniej tak szybko nie było). Jeśli system wyłapie wpływy jako w miarę regularne i zaliczy jako wynagrodzenie to powinno zadziałać.
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#2527 PostWysłany: 24 Mar 2023 19:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Czy ktoś podzieliłby się informacjami odnośnie upgrade/benefitów podczas użycia infinite (depozyt)podczas check-in?
Z mojego doświadczenia w Mercure/Pullman upgrade, w Hiltonie śniadanie/owoce, w Centara upgrade/śniadanie, w Radisson upgrade, wszystko bez lojalek/statusów i bukowane via OTA.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#2528 PostWysłany: 24 Mar 2023 20:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
To niby spojrzeli na karte i dali jakieś benefity? U mnie nigdy to nie zadziałało w takim razie. Nikt tam nawet nie patrzy jaką kartą się płaci
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2529 PostWysłany: 24 Mar 2023 20:18 

nick napisał(a):
Czy ktoś podzieliłby się informacjami odnośnie upgrade/benefitów podczas użycia infinite (depozyt)podczas check-in?
Z mojego doświadczenia w Mercure/Pullman upgrade, w Hiltonie śniadanie/owoce, w Centara upgrade/śniadanie, w Radisson upgrade, wszystko bez lojalek/statusów i bukowane via OTA.

Jest coś takiego jak ten program -> https://www.visaluxuryhotelcollection.com/index.php
Być może dlatego dostałeś upgrade.
Góra
 PM off
nick lubi ten post.
 
      
#2530 PostWysłany: 25 Mar 2023 12:40 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 762
Loty: 139
Kilometry: 288 511
srebrny
nick napisał(a):
Czy ktoś podzieliłby się informacjami odnośnie upgrade/benefitów podczas użycia infinite (depozyt)podczas check-in?
Z mojego doświadczenia w Mercure/Pullman upgrade, w Hiltonie śniadanie/owoce, w Centara upgrade/śniadanie, w Radisson upgrade, wszystko bez lojalek/statusów i bukowane via OTA.

Tu nie chodzi o kartę. Popatrzyli na Ciebie i stwierdzili "to jest gość z klasą" i stąd przywileje :D
Faktycznie jest to ciekawe, do potestowania i podpytania.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2531 PostWysłany: 26 Mar 2023 07:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lip 2012
Posty: 200
Loty: 133
Kilometry: 444 664
niebieski
rob_sad napisał(a):
Podepnij konto pod aplikacje (ktoś tu tak robił) i spróbuj zawnioskować w niedziele. W niedziele miałem decyzje tak szybko, że na 100% nie szła przez żadnego analityka (przy próbie w tygodniu kilka miesięcy wcześniej tak szybko nie było). Jeśli system wyłapie wpływy jako w miarę regularne i zaliczy jako wynagrodzenie to powinno zadziałać.


Potwierdzam, że działa! Właśnie bez niczego udało mi się podnieść limit do prawie 40k :D już tak niewiele brakuje do Infinite :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2532 PostWysłany: 26 Mar 2023 08:27 

Rejestracja: 05 Paź 2022
Posty: 928
Loty: 6
Kilometry: 12 016
niebieski
U mnie to nic nie dało
_________________
Czy The Office US jest najlepszym serialem komediowym?
Zdania są podzielone. Niektórzy mówią, że tak, inni że owszem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2533 PostWysłany: 26 Mar 2023 09:10 

Rejestracja: 18 Gru 2013
Posty: 873
złoty
Mi się udało podnieść limitu, ale wymagają nowego wyciągu z konta. Także może coś w tym jest :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2534 PostWysłany: 01 Kwi 2023 22:51 

Rejestracja: 13 Cze 2016
Posty: 342
Czy korzystał ktoś z ubezpieczenia rezygnacji z wyjazdu w momencie gdy znalazł później lepszą ofertę? :twisted:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2535 PostWysłany: 02 Kwi 2023 13:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Tiaa na pewno ;) Zmieniam hotele regularnie co kilka dni od września '22 i używając innych kart nie było mowy o żadnych profitach, tym bardziej że konsekwentnie odmawiam rejestracji w programach lojalnościowych. Zmiana nastąpiła dokładnie od momentu rozpoczęcia używania Infinite podczas check-in po tym, gdy na jednym z forów przeczytałem o podobnych praktykach. Brakuje tylko miejsca, gdzie możnaby poskładać kto i co daje od ludzi bez statusów i nie zapisanych do lojalek, w innych przypadkach dane mogą być błędne.

potek7 napisał(a):
Tu nie chodzi o kartę. Popatrzyli na Ciebie i stwierdzili "to jest gość z klasą" i stąd przywileje :D
Faktycznie jest to ciekawe, do potestowania i podpytania.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#2536 PostWysłany: 02 Kwi 2023 14:55 

@nick widziałeś to https://www.visaluxuryhotelcollection.com/index.php czy pominąłeś mój post?
Góra
 PM off  
      
#2537 PostWysłany: 02 Kwi 2023 15:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@M4R10 Faktycznie ;) uciekł mi gdzieś, już się biorę za lekturę.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2538 PostWysłany: 02 Kwi 2023 21:39 

Rejestracja: 04 Lut 2014
Posty: 254
niebieski
nick napisał(a):
Brakuje tylko miejsca, gdzie możnaby poskładać kto i co daje od ludzi bez statusów i nie zapisanych do lojalek, w innych przypadkach dane mogą być błędne.


Najpopularniejsze to: FHR, Virtuoso, FSPP (Four Seasons Preferred Partner). FHR to głównie dla klientów Amex, Virtuoso/FSPP ogólnie dostępny, trzeba tylko rezerwować przez agenta, który jest partnerem Virtuoso/FSPP. Benefity mają podobne, czasem się różnią w zależności od hotelu. Z fajniejszych benefitów to upgrade, 12pm check in, 4pm check out, śniadanie + $/€100 kredyt, WiFi. Należy jednak mieć na uwadze, że rezerwując przez tych agentów aby benefity "działały" trzeba rezerwować BAR (Best Available Rate), nie działa to w przypadku niższych przedpłaconych, bezzwrotnych taryf. Używałem kiedyś agenta Virtuoso, mam dobre wspomnienia np rezerwując Four Seasons Hotel George V Paris za €1000 / noc, dostałem upgrade do Suite wartości €3000 / noc. Obecnie głównie używam FHR, ale tylko dla krótszych pobytów 1-3 dni.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
nick uważa post za pomocny.
 
      
#2539 PostWysłany: 04 Kwi 2023 10:36 

Rejestracja: 11 Lut 2018
Posty: 37
Kothson napisał(a):
Dla równowagi ja polecam ubezpieczenie do tej karty. Ze dwa miesiące temu opóźniony lot BGY-KRK. Czasu miałem bardzo dużo, bo ze względu na strajk lotniska w Krakowie nawet nie wyleciał jeszcze lot poprzedzający. Zabrałem narzeczoną do pizzerii nieopodal lotniska. Dwie przystawki, dwie pizze, dwa desery i aperole do tego, siedzieliśmy tam bardzo długo. Rachunek na kwotę ~450 zł.

Raczej nie spodziewałem się sukcesu, tym bardziej że za alkohol podobno nie płacą. Mimo wszystko wysłałem kartę pokładową, rachunek z restauracji, potwierdzenie opóźnienia lotu które otrzymałem od FR i podpisany dokument w którym potwierdzam że nie będę składał roszczenia u innego ubezpieczyciela.

Po tygodniu kasa na koncie.


Właśnie zmieniam Platinium na Infinity. Dużo podróżuję więc ubezpieczenie bardzo mnie interesuje... Możecie powiedzieć coś więcej na temat "polecam ubezpieczenie do tej karty" jakie i gdzie najlepiej...
Mam też pytanie pokrycie kosztów rezygnacji z imprezy, czy ktoś z was korzystał?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2540 PostWysłany: 04 Kwi 2023 10:40 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
@play80 kolega @Kothson pisząc to miał na myśli ubezpieczenie podróżne które jest dodane do tej karty a nie jakieś inne.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Kothson uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3587 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 180  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group