Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Obie karty z tego wątku mają Ubezpieczenie zniesienia udziału własnego za szkody w wynajętym samochodzie -

PKO VISA INFINITE ma równowartość w zł do 2400 EUR
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -infinite/

PKO MASTERCARD PLATINUM ma równowartość w zł do 1200 EUR
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -platinum/

w obu linkach rozwiń "W podróży zagranicznej".
-----
Do wydania karty istotna jest zdolność kredytowa w Banku PKO BP do MC 5k a Visa 50k
-----
Nie ma opłaty rocznej za posiadanie konta w przypadku zrobienia obrotu każdą kartą - to samo się tyczy kart dodatkowych
-----
Numery telefonów bezpośrednio do ludzi którzy ogarniają ubezpieczenie z tej karty to: 22 563 11 18 i 22 383 21 18


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3587 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 180  Następna
Autor Wiadomość
#2161 PostWysłany: 10 Sty 2023 04:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Kwi 2018
Posty: 36
Czy w przypadku Infinite za dodatkową kartę liczony jest także "wymóg" osobno, czy jest to w ramach jednej puli?

Tzn. czy muszę wyrobić 8200 na obu kartach w sumie średnio miesięcznie żeby mieć to wszystko za free czy jak to działa?

Pytam, bo mój doradca PKO to tak średnio wie cokolwiek, a może ktoś miał doświadczenie ;)
Obecnie mam Platinum ale myślę nad upgradem, tyle że jak mam tylko ja mieć bonusy z tego tytułu to mam po prostu lepszą ofertę w innym banku :-)


I drugie pytanie - czy osoba z karty dodatkowej także ma wejścia do salonikow, ubezpieczenia etc?

Trzecie - nie mając opcji w aplikacji/ipko, muszę się jednak pofatygować do oddziału?

Dzięki z góry za odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2162 PostWysłany: 10 Sty 2023 06:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@theqkash

Musisz wyrobić x2
Tak
Tak
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2163 PostWysłany: 10 Sty 2023 08:42 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
@theqkash - tylko przy Infinite żadne 8,2k
Obroty zwalniające z opłaty za główną i każdą dodatkową to za każdą 132k rocznie, czyli średnio 11k miesięcznie (za każdą kartę osobno!)
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
Kothson uważa post za pomocny.
 
      
#2164 PostWysłany: 10 Sty 2023 09:56 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
piotrkr napisał(a):
sanchopan napisał(a):
Tak i kursy są nader zacne - podobne lub nawet lepsze niż w Kantorze PKOBP.


To kursy Mastercard, czyż nie?


Dokładnie tak! :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2165 PostWysłany: 10 Sty 2023 12:17 

Rejestracja: 26 Wrz 2019
Posty: 51
lluukk napisał(a):
@theqkash - tylko przy Infinite żadne 8,2k

Te 8,2 się jednak tu pojawia ...
Dane ze strony www PKO BP
Obsługa karty kredytowej – opłata roczna:
Gdy średnio w miesiącu dokonano transakcji na kwotę min.11 000 zł - 0 zł
Gdy średnio w miesiącu dokonano transakcji na kwotę min. 8 200 zł - 400 zł
Gdy średnio w miesiącu dokonano transakcji na kwotę mniejszą niż 8 200 zł - 800 zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2166 PostWysłany: 10 Sty 2023 12:20 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
@Jacek_Wo przeczytaj pytanie jakie zadał @theqkash - na nie odpowiadałem. Oczywiście są też inne progi, te które cytujesz.
theqkash napisał(a):
Tzn. czy muszę wyrobić 8200 na obu kartach w sumie średnio miesięcznie żeby mieć to wszystko za free czy jak to działa?
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2167 PostWysłany: 10 Sty 2023 12:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Kwi 2018
Posty: 36
Jasne, mój błąd. Oczywiście chodziło mi o 11k, choć 8.2k też zwalnia z części opłaty jak zauwazono :)

Dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2168 PostWysłany: 10 Sty 2023 13:39 

Rejestracja: 06 Maj 2022
Posty: 14
@piotrkr tak, dlatego karta sama w sobie nie jest najgorsza, biorąc pod uwagę relatywnie niewielki obrót by być zwolnionym z opłat. Brakuje mi jednak saloników, pp i lepszego ubezpieczenia z infinite.
Dlatego zacznę chyba z platinium, a potem spróbuję podbić limit i przejść na infinite. Wydaje mi się że przejście powinno być łatwiejsze niż otrzymanie od razu infinite bez wpływu wynagrodzenia na konto i jdg na ryczałcie.
Rating BIK mam bdb, bez zobowiązań. KK millenium właśnie jest na miesięcznym wypowiedzeniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2169 PostWysłany: 10 Sty 2023 15:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2185
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
bonifacy napisał(a):
Szczerze mówiąc też się zdziwiłem. Ale na razie śladu na koncie nie mam ani tym bardziej fizycznej karty więc nic więcej nie dodam/potwierdzę.
Mam oczekiwać przesyłki pocztą. Jak się coś zmieni dam znać ;)

@Washington
Po tygodniu bank się zreflektował że nie mają danych mojęj żony i zapraszają do placówki :roll:
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Washington uważa post za pomocny.
 
      
#2170 PostWysłany: 10 Sty 2023 18:26 

Rejestracja: 05 Paź 2022
Posty: 927
Loty: 6
Kilometry: 12 016
niebieski
sanchopan napisał(a):
piotrkr napisał(a):
To kursy Mastercard, czyż nie?


Dokładnie tak! :D


Podobno kursy MC wcale nie są takie dobre
_________________
Czy The Office US jest najlepszym serialem komediowym?
Zdania są podzielone. Niektórzy mówią, że tak, inni że owszem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2171 PostWysłany: 10 Sty 2023 20:01 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
Nie wiem czy "podobno".
Jak sprawdzałem, przy potrzebie, to zawsze były minimalnie lepsze niż Kantor PKOBP, więc - skoro nie piszesz - to nie wiem z czym porównujesz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2172 PostWysłany: 10 Sty 2023 23:12 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
marcinsss napisał(a):
Jest spora szansa, że jutro wreszcie będę mógł zmienić Platinium na Infinity. ...

47.200 PLN :evil:
A gdybym chciał kredyt gotówkowy, to ponad 130.000 od ręki.

I jako ciekawostka: w zeszłym roku liczyli średnią z 3 miesięcy oprócz dochodów z bieżącego miesiąca, teraz liczą średnią z 3 ostatnich miesięcy (łącznie z bieżącym).
Ma to w moim przypadku znaczenie, bo tak pokombinowałem, żeby mieć wyjątkowo ładny dochód w październiku i grudniu (co by zadziałało przy starej metodzie liczenia), niestety policzyli mi wg nowej dochód za XI, XII i I

A grubszy wyjazd za 3 tygodnie...
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2173 PostWysłany: 10 Sty 2023 23:14 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2160
srebrny
masz platne z góry?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2174 PostWysłany: 10 Sty 2023 23:26 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
marcinsss napisał(a):
marcinsss napisał(a):
Jest spora szansa, że jutro wreszcie będę mógł zmienić Platinium na Infinity. ...

47.200 PLN :evil:
A gdybym chciał kredyt gotówkowy, to ponad 130.000 od ręki.

I jako ciekawostka: w zeszłym roku liczyli średnią z 3 miesięcy oprócz dochodów z bieżącego miesiąca, teraz liczą średnią z 3 ostatnich miesięcy (łącznie z bieżącym).
Ma to w moim przypadku znaczenie, bo tak pokombinowałem, żeby mieć wyjątkowo ładny dochód w październiku i grudniu (co by zadziałało przy starej metodzie liczenia), niestety policzyli mi wg nowej dochód za XI, XII i I

A grubszy wyjazd za 3 tygodnie...


ale to ciekawe... przecież styczeń dopiero się zaczął...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2175 PostWysłany: 10 Sty 2023 23:31 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
mateusz323 napisał(a):
masz platne z góry?

Nie.

@seal A co w tym ciekawego? Pensja do 10 ma być na koncie. Przeważnie jest 8-9.
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2176 PostWysłany: 10 Sty 2023 23:45 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2160
srebrny
No to to pensja za grudzien :D
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#2177 PostWysłany: 10 Sty 2023 23:59 

Rejestracja: 05 Paź 2022
Posty: 927
Loty: 6
Kilometry: 12 016
niebieski
sanchopan napisał(a):
Nie wiem czy "podobno".
Jak sprawdzałem, przy potrzebie, to zawsze były minimalnie lepsze niż Kantor PKOBP, więc - skoro nie piszesz - to nie wiem z czym porównujesz?


Porównuję z kursami miedzybankowymi i np kursem w mBanku
_________________
Czy The Office US jest najlepszym serialem komediowym?
Zdania są podzielone. Niektórzy mówią, że tak, inni że owszem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2178 PostWysłany: 11 Sty 2023 00:11 

Rejestracja: 26 Wrz 2019
Posty: 51
lluukk napisał(a):
@Jacek_Wo przeczytaj pytanie jakie zadał @theqkash - na nie odpowiadałem. Oczywiście są też inne progi, te które cytujesz.

Przeczytałem, tylko podałem interpretację rozszerzającą ;-)
PAX, PAX ok?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2179 PostWysłany: 11 Sty 2023 08:11 

Rejestracja: 05 Paź 2022
Posty: 927
Loty: 6
Kilometry: 12 016
niebieski
piotrkr napisał(a):
A jak to mniej więcej działa, np ktoś dostaje 5k na rękę to ma zdolność 5k? Da się to jakoś w przybliżeniu obliczyć?


U mnie wyliczyli na 2x miesieczne zarobki netto. Albo 3x miesięczna deklarowana kwota która zostaje. Przedstawiałem wyciąg z konta z ostatnich 3 miesięcy (wpływy). Brak innych kredytów, historii.
_________________
Czy The Office US jest najlepszym serialem komediowym?
Zdania są podzielone. Niektórzy mówią, że tak, inni że owszem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2180 PostWysłany: 11 Sty 2023 10:40 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
marcinsss napisał(a):
mateusz323 napisał(a):
masz platne z góry?

Nie.

@seal A co w tym ciekawego? Pensja do 10 ma być na koncie. Przeważnie jest 8-9.


To zależy od zakładu pracy, bo generalnie albo jest na koniec miesiąca albo do 10 miesiąca nastepnego ale i tak jest to wtedy wypłata za miesiąc poprzedni.
Więc formalnie wypłatę za styczeń - dostaniesz albo na koniec miesiąca albo do 10 lutego ale fizycznie wypłaty za styczeń jeszcze nie ma chyba że ktoś ma umowę że dostaje kasę "z góry" ale to bardzo jednostkowe przypadki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3587 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 180  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group