Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Obie karty z tego wątku mają Ubezpieczenie zniesienia udziału własnego za szkody w wynajętym samochodzie -

PKO VISA INFINITE ma równowartość w zł do 2400 EUR
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -infinite/

PKO MASTERCARD PLATINUM ma równowartość w zł do 1200 EUR
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -platinum/

w obu linkach rozwiń "W podróży zagranicznej".
-----
Do wydania karty istotna jest zdolność kredytowa w Banku PKO BP do MC 5k a Visa 50k
-----
Nie ma opłaty rocznej za posiadanie konta w przypadku zrobienia obrotu każdą kartą - to samo się tyczy kart dodatkowych
-----
Numery telefonów bezpośrednio do ludzi którzy ogarniają ubezpieczenie z tej karty to: 22 563 11 18 i 22 383 21 18


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3586 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 180  Następna
Autor Wiadomość
#1941 PostWysłany: 24 Lis 2022 20:28 

etoospl napisał(a):
Jak długo czekaliście na propozycję zwiększenia limitu karty żeby zmienić z Platinium na Infinite?
Mam konto od 21.08, minęły 3 miesiące i 3 cykle wynagrodzenia. Byłem w placówce, złożyliśmy wniosek znowu kłopocząc mnie o tysiące papierów i pitów i zaświadczeń... dalej odmowa. Przy dochodach 20k netto miesięcznie. Mam konto Platinium II.
Czy czekaliście 3 pełne miesiące czy 3 miesiące od daty otworzenia konta?
Wyjeżdżam na pare tygodni za granicę początkiem grudnia i z myślą o tym wyjeździe planowałem zdobyć tę kartę jednak chyba powoli zaczyna mnie frustrować stawianie kolejnych ścian przez PKO i nagle produkt santandera wydaje się akceptowalny ;P

Dochodach z ryczałtu? No to chyba już wcześniej ktoś powiedział że dla banków ten typu dochodu jest mniej 'wiarygodny'.
Góra
 PM off
Velbandito lubi ten post.
 
      
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
#1942 PostWysłany: 24 Lis 2022 20:34 

Rejestracja: 23 Wrz 2019
Posty: 664
Loty: 23
Kilometry: 74 051
etoospl napisał(a):
Jak długo czekaliście na propozycję zwiększenia limitu karty żeby zmienić z Platinium na Infinite?
Mam konto od 21.08, minęły 3 miesiące i 3 cykle wynagrodzenia. Byłem w placówce, złożyliśmy wniosek znowu kłopocząc mnie o tysiące papierów i pitów i zaświadczeń... dalej odmowa. Przy dochodach 20k netto miesięcznie. Mam konto Platinium II.
Czy czekaliście 3 pełne miesiące czy 3 miesiące od daty otworzenia konta?
Wyjeżdżam na pare tygodni za granicę początkiem grudnia i z myślą o tym wyjeździe planowałem zdobyć tę kartę jednak chyba powoli zaczyna mnie frustrować stawianie kolejnych ścian przez PKO i nagle produkt santandera wydaje się akceptowalny ;P

Pare osób tę ścieżkę zdrowia przeszło i jakoś tysięcy papierów nie było potrzeba.
Chyba tylko jeden PIT.
A może masz inne obciążenia miesięczne i Ci nie wychodzi czarna karta?
Kredyt mieszkaniowy, rata za auto, etc.
My to załatwiliśmy na telefon, @, i jedna wizyta aby złożyć podpisy.
Wszystko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1943 PostWysłany: 24 Lis 2022 21:32 

Rejestracja: 27 Sie 2022
Posty: 8
dg72 napisał(a):
A kto ci każe łazić po oddziałach.....

W przeszukaj temat wpisz 50000, poczytaj i sprawdzaj.


bank mi każe chodzić mądralo ;)

"
Zapraszamy do dowolnego oddziału Banku w celu podpisania dokumentów.
Prosimy o dostarczenie następujących dokumentów

Dokumenty dochodu (1): umowa o pracę/kontrakt na czas nieokreślony
Wymagane są dokumenty:
• Zaświadczenie o dochodach wystawione przez ZUS (zasiłek macierzyński lub chorobowy)
• Zaświadczenie z ZUS lub KRUS o niezaleganiu ze zobowiązaniami z tytułu składek na ubezpieczenie społeczne
Wymagany jest jeden dokument z listy:
• Zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach
• Potwierdzenie ZUS – podstawy i składki
Dokumenty dochodu (2): działalność gospodarcza - ryczałt ewidencjonowany
Wymagane są dokumenty:
• Oświadczenie klienta o wysokości dochodów w związku z działalnością gospodarczą
• Zaświadczenie z ZUS lub KRUS o niezaleganiu ze zobowiązaniami z tytułu składek na ubezpieczenie społeczne
• Ewidencja przychodów za okres 6 m-cy
Wymagany jest jeden dokument z listy:
• Decyzja urzędu skarbowego ustalająca wysokość podatku
• Aktualny odpis z rejestru przedsiębiorców
• Zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej
• Deklaracja podatkowa PIT 28
• Deklaracja podatkowa PIT 36 / PIT 36L"

Dochody są ok 7k netto z UoP i reszta z JDG. "Asystentka" wylicza w oddziale zdolność karty na 118k, przychodzi potem i tak odmowa wniosku. Mam tylko kredyt mieszkaniowy 3k.
Ogólnie w oddziale jest totalna dezorganizacja, mała kompetencja. Zastanawiam się, czy gdybym rozmawiał z kim innym to udałoby mi się załatwić temat, bo robione jest bardzo pod górkę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1944 PostWysłany: 24 Lis 2022 21:41 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Czyli nie czytałeś...
Zdolność sprawdzimy i zaaplikujemy o Infinite przez i PKO

Osobna kwestia to czy 7000 z UOP ot tak pozwala na Infinite, ale to akurat nie mój dylemat :)
Góra
 Profil Relacje PM off
lluukk lubi ten post.
 
      
#1945 PostWysłany: 24 Lis 2022 21:49 

Rejestracja: 27 Sie 2022
Posty: 8
:D
System przelicza dochody na 12k miesiecznie. Wg asystentki dyskwalifikuje mnie za krotka historia posiadania konta. Z lektury (zaskocze cie) tematu wynika ze inni maka automatyczna opcje zwiekszenia limitu na iko po 3 mcsch. Pytalem czy pelnych czy od dnia zalozenia konta
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1946 PostWysłany: 24 Lis 2022 23:17 

Rejestracja: 21 Paź 2022
Posty: 36
Już opisałem swoją historię oczekiwania na Infinite, w tym roku. Pomimo iż okazałem historię wpływów z innego banku to decyzja podwyższenia limitu na MC Platinum była negatywna, chociaż miałem (jak sam sobie wyliczyłem :) ) zdolność kredytową i czystą historię w BIG i BIK.
Dla karty Infinite PKO BP wymaga posiadania konta min. klasy Aurum a jeszcze lepiej Platinium II.
Konieczne wpływy regularne (nie wpłaty własne), z poborów lub działalności, przez min. trzy miesiące.
Z dyskusji na forum wynika wniosek, że się szanują chcą utrzymać jakąś klasę klientów Infinite.
Znacznie prościej dostać MC Platinum.
O Infinite trzeba trochę powalczyć.
Nawiasem, pomimo że mam Infinite od trzech miesięcy i robię nią ładne obroty, to nie wywalczyłem zgody na podwyższenie limitu na tej karcie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1947 PostWysłany: 24 Lis 2022 23:38 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
@etoospl: to dziwna odpowiedź, bo ja jak wnioskowałem od Infinite to w Banku konta nie miałem, założyłem później aby w aplikacji zarządzać kartą. Tak że widać "jest różnie".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1948 PostWysłany: 25 Lis 2022 07:59 

Rejestracja: 23 Wrz 2019
Posty: 664
Loty: 23
Kilometry: 74 051
U nas może dlatego było inaczej, gdyż mamy od wielu lat konta firmowe i osobiste, więc czarno na białym mieli wszystkie przychody. PITy były formalnością. Z DG poszedł wyciąg z tego roku. Żadnych innych papierów nie przedstawialiśmy.
Obsługa na mega poziomie pomimo miasta powiatowego.
Góra
 Profil Relacje PM off
mmadjer uważa post za pomocny.
 
      
#1949 PostWysłany: 29 Lis 2022 02:33 

Rejestracja: 06 Maj 2022
Posty: 14
Z moich wyliczeń wyszło, że by spełnić wymagania 50k limitu na ryczałcie 12% należy mieć przychód ok 23k netto (na fv) średnio przez rok.
Wyszło mi ok 45k zdolności (po weryfikacji dostarczonych dokumentów) i w.w. kwota wynika z proporcji.
Za jakiś czas spróbuję ponownie, z dłuższym stażem (próbowałem dość szybko po założeniu aurum) i wyższą średnią roczną.
Góra
 Profil Relacje PM off
bonifacy lubi ten post.
 
      
#1950 PostWysłany: 29 Lis 2022 13:23 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
PKO obniża "poziom" - karta dodatkowa do Infinite w czerwcu przysłana w ciekawym twardym, grubym opakowaniu z dołączonymi dodatkowo 6-cioma "przejściówkami" przez Fast Track w Warszawie, karty zamówione kilka dni temu w czarnej kopercie wsadzone w zwykłe miękkie tekturowe opakowanie, dodatkowych "przejściówek" przez Fast Track brak ;)
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1951 PostWysłany: 29 Lis 2022 13:27 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
@lluukk: jest bardziej eko, po co Ci pudełko? ;-) a co do przejściówek wystarczy sama karta, te które dostałeś wcześniej możesz dać dowolnym osobom nie są wymagane jak masz kartę. Przetestowane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1952 PostWysłany: 29 Lis 2022 13:30 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
@seal - no tak eko... ;) a co do przejściówek to oczywiście wiem, że sama karta starczy ale zawsze można było komuś ze znajomych dać szybkie przejście.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1953 PostWysłany: 29 Lis 2022 13:31 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
@lluukk: abyśmy się dobrze zrozumieli - dziś dla wielu przedsiębiorców słowo "eko" zastępuje "oszczędności" ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1954 PostWysłany: 30 Lis 2022 09:12 

Rejestracja: 01 Maj 2018
Posty: 218
Brawo Infinite , wczoraj kupiłem bilet na stronie Wizz , wybierając metodę płatności KK w EUR płaciłem za 1EUR 4,71 zł , natomiast w przypadku wyboru szybkiego przelewu w PLN wyszłoby 5,15zł za 1 EUR
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1955 PostWysłany: 30 Lis 2022 10:18 

Rejestracja: 23 Wrz 2019
Posty: 664
Loty: 23
Kilometry: 74 051
Z konta € byłoby zapewne podobnie. Kantor PKO ma dobry.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1956 PostWysłany: 30 Lis 2022 17:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 493
Loty: 104
Kilometry: 235 722
niebieski
Infolinia banku masakra.... więcej tutaj chyba da radę ogarnąć. Chcę aplikować o tę kartę i mam kilka pytań:
1. Czy nurkowanie rekreacyjne, do 30m łapie się na ubezpieczenie? W razie wypadku można liczyć na to ubezpieczenie z karty?
2. Czy żeby skorzystać z Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z wyjazdu kosztów skrócenia wyjazdu, bo np. dziecko zachorowało to bilety lotnicze, rezerwacje hotelu muszą być zapłącone tą kartą visa infinity z PKO BP?
3. Ja jestem właścicielem karty, opłacam rezerwację auta z tej karty, ale głównym kierowcą jest żona. Czy w razie szkody na aucie, działa ubezpieczenie zniesienia wkłądu własnego na szkodach w aucie?
4. Czy to Ubezpieczenie kosztów leczenia i assistance visa 30 mln zł to jest na jednego członka czy na wszystkich członków?
5. W podróży jesteśmy ja, żona, dzieci, teściowie. ja jestem właścicielem karty. Czy teściowie łapią się na moje ubezpieczenie z kk?

Tyle.... wiecej pytań nie mam. Na infolinii po zadaniu pierwszego pytania babeczka po prostu się rozłączyła..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1957 PostWysłany: 30 Lis 2022 17:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
1. Nie
2. Nie
3.Zamów żonie drugą kartę, tak a by w/g warunków była użytkownikiem karty (będzie w ramach Twojego limitu wystawiona druga na jej dane. Wtedy bez problemu.
4.Na wszystkich
5.Nie
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
karollo lubi ten post.
karollo uważa post za pomocny.
 
      
#1958 PostWysłany: 30 Lis 2022 18:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 493
Loty: 104
Kilometry: 235 722
niebieski
A jeszcze jaki tam jest przelicznik walutowy? Po kursie visa, bankowy czy jeszcze jakoś inaczej? Opłaca się płacić tą kartą za granicą?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1959 PostWysłany: 30 Lis 2022 18:21 
Moderator forum

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1689
@karollo po kursie organizacji VISA.
_________________
Tu był link do flightradar
Góra
 Profil Relacje PM off
sko1czek uważa post za pomocny.
 
      
#1960 PostWysłany: 30 Lis 2022 18:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 493
Loty: 104
Kilometry: 235 722
niebieski
nick napisał(a):
1. Nie
2. Nie
3.Zamów żonie drugą kartę, tak a by w/g warunków była użytkownikiem karty (będzie w ramach Twojego limitu wystawiona druga na jej dane. Wtedy bez problemu.
4.Na wszystkich
5.Nie


teraz dodzwoniłem się na infolinię przeznaczona już specjalnie do tego ubezpieczenia i:

1. nurkowanie rekreacyjne łapie się na ubezpieczenie. Czyli można skorzystać z karty.
2. jeśli było płacone visa infinity rezerwacja, żona może kierować, obowiązuje zniesienie wkładu własnego. Opcja którą zaprezentowałeś oczywiscie nic nie korztuje i też będzie akceptowalna.

reszta się zgadza jak najbardziej!

numery telefonów bezpośrednio do ludzi którzy bardzo ogarniają ubezpieczenie z tej karty to: 22 563 11 18 i 22 383 21 18
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
suszek lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3586 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 180  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group