Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Obie karty z tego wątku mają Ubezpieczenie zniesienia udziału własnego za szkody w wynajętym samochodzie -

PKO VISA INFINITE ma równowartość w zł do 2400 EUR
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -infinite/

PKO MASTERCARD PLATINUM ma równowartość w zł do 1200 EUR
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -platinum/

w obu linkach rozwiń "W podróży zagranicznej".
-----
Do wydania karty istotna jest zdolność kredytowa w Banku PKO BP do MC 5k a Visa 50k
-----
Nie ma opłaty rocznej za posiadanie konta w przypadku zrobienia obrotu każdą kartą - to samo się tyczy kart dodatkowych
-----
Numery telefonów bezpośrednio do ludzi którzy ogarniają ubezpieczenie z tej karty to: 22 563 11 18 i 22 383 21 18


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3599 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 180  Następna
Autor Wiadomość
#1321 PostWysłany: 13 Lut 2022 20:46 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1164
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Napisz do opiekuna w PKO, nie powinno być problemu z anulowaniem całości lub conajmniej 1/2 opłaty rocznej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#1322 PostWysłany: 14 Lut 2022 15:04 

Rejestracja: 17 Wrz 2015
Posty: 34
Napisałem i "po dobroci" opiekun nie chce się zgodzić bo nie zrobiłem obrotów (realizacja 85%). Z resztą ostatnio mi się właśnie doradca zmienił i z nowym ciężko się jakoś gada, z poprzednim dało się załatwić bez problemu. Chyba że pozostaje tylko postraszyć wypowiedzeniem albo w ogóle je złożyć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1323 PostWysłany: 14 Lut 2022 15:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2327
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Przy okazji warto zmienić opiekuna. Skoro taki nic nie chce/nie potrafi załatwić, bo ja bym z niego zrezygnował.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1324 PostWysłany: 14 Lut 2022 23:14 

Rejestracja: 10 Sty 2022
Posty: 9
Według mojego doradcy (informacja ze stycznia) nie ma już możliwości zwolnienia z opłaty za Visę Infinite. Ponoć kiedyś mieli taką opcję w systemie, ale została wycofana. Albo mam słabego doradcę ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1325 PostWysłany: 15 Lut 2022 00:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
NIgdy nie pracowałem w banku, raczej znam procedury jako konsument.
Miałem przez pewien czas styczność z bankiem od drugiej strony, ale zastanawia mnie jakie oni mają profity z takich informacji.

Często robiłem wpłaty z tzw. kodem systematyczny wpływ - podobno takie wpłaty robią dobrą historię kredytową i pamietam jak pewna pani w banku przekonywała mnie, że wycofali już możliwość dokonywania wpłat przez ten kod - okazało się, ze jak zacząłem wpłacac pieniadzę w innym oddziale to kod jednak nigdy nie był wycofywany i działa nadal, także...
popytałbym jeszcze u innych osob,żeby to potwierdzić.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1326 PostWysłany: 15 Lut 2022 18:41 

Rejestracja: 01 Maj 2018
Posty: 218
-- 15 Lut 2022 17:41 --

jj13 napisał(a):
Napisałem i "po dobroci" opiekun nie chce się zgodzić bo nie zrobiłem obrotów (realizacja 85%). Z resztą ostatnio mi się właśnie doradca zmienił i z nowym ciężko się jakoś gada, z poprzednim dało się załatwić bez problemu. Chyba że pozostaje tylko postraszyć wypowiedzeniem albo w ogóle je złożyć.

Chętnie bym Ci pomógł, ale nie wiem czy się da przekazać nadmiar obrotu potrzebnego do zwolnienia z opłat komuś ? , u mnie po pół roku jest już spłacona i teraz będzie chodzić na biegu jałowym ;)
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1327 PostWysłany: 15 Lut 2022 19:01 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3146
platynowy
Mnie tata uczył, że pieniądze lubią ciszę.
Góra
 Profil Relacje PM off
10 ludzi lubi ten post.
 
      
#1328 PostWysłany: 15 Lut 2022 19:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4573
Loty: 639
Kilometry: 792 498
HON fly4free
Obroty a pieniądze to dwie różne rzeczy
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#1329 PostWysłany: 15 Lut 2022 19:07 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3146
platynowy
Chodziło mi bardziej o to, że ja bym się wstrzymał z wklejeniem czegoś takiego na forum - niezależnie od tego czy to obrót czy zysk, prywatny czy firmowy.

Po prostu mam chyba inne, staroświeckie podejście do życia.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#1330 PostWysłany: 15 Lut 2022 22:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Dwa pytania w kwestii ubezpieczenia samochodu do Platinum
1) Rozumiem, że jeżeli karta główna jest wydana na Pana X to on musi być głównym kierowcą w umowie z wypożyczalni?
2) Jeżeli do karty głównej dodamy kartę dodatkową na Pana Y to on ma swoje ubezpieczenie przy wynajmie? Doprecyzowując Y ma kartę dodatkową i bierze auto z wypożyczalni. Ma ubezpieczenie wtedy?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1331 PostWysłany: 15 Lut 2022 22:53 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2341
srebrny
@Gaszpar tak / tak
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
Gaszpar lubi ten post.
Gaszpar uważa post za pomocny.
 
      
#1332 PostWysłany: 17 Lut 2022 00:11 

Rejestracja: 12 Sty 2020
Posty: 14
Kothson napisał(a):
Chodziło mi bardziej o to, że ja bym się wstrzymał z wklejeniem czegoś takiego na forum - niezależnie od tego czy to obrót czy zysk, prywatny czy firmowy.

Po prostu mam chyba inne, staroświeckie podejście do życia.

Racja. I chłopu by serce pękło ze polowe, jego obrotu można w pierwszy miesiąc zrobić. :))
W ogóle mam wrażenie, że 3/4 osób z tego watku wzięło najdrozsza kartę kredytowa, albo o nią żebra kombinując ze zdolnością kredytowa, i próbuje zaoszczędzić 800 zł w skali roku, bo to dla nich znaczne obciążenie. Nie rozumiem tego za bardzo.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
 
      
#1333 PostWysłany: 17 Lut 2022 00:32 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1850
srebrny
@kune za krótko jesteś na forum, wiesz że za 800zl można zrobić RTW? :)
Doczytaj tez nazwę forum, wiele się wyjaśni.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#1334 PostWysłany: 17 Lut 2022 13:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1703
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
Takie pytanie, bo próbuję i odrzuca mi ciągle.
Chcę zawnioskować najpierw o PKO BP Platinum. Mam propozycję na klik do 70 000zł.
Po wpisaniu danych pracodawcy i przejściu dalej odrzuca mi wniosek i prosi o kontakt...
Konto to bez granic. Czy murzę przejść na konto Aurum aby było łatwiej czy nie ma to znaczenia?
Wnioskuję o małą kwotę - 5000zł. Posiadam 3x KK na łączny limit 60 000zł. Czy to jest główny problem?
Taka ciekawostka - przy robieniu wniosku nie ma zapytania do BIK więc oferta jest przygotowana ale coś nie chce przejść tak to rozumiem. Wpływy mam do innego banku a do tego tylko przelewam.
Klientem PKO BP jestem od 10 lat.
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1335 PostWysłany: 17 Lut 2022 13:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1552
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Wszystko wydaje się ok.... Może spróbuj przez apkę jeśli robiłeś przez stronę (lub na odwrót)
Góra
 Profil Relacje PM off
Martinuss lubi ten post.
Martinuss uważa post za pomocny.
 
      
#1336 PostWysłany: 17 Lut 2022 14:14 

Rejestracja: 05 Lis 2019
Posty: 128
Często odrzuca jak są problemy z czasem zatrudnienia, np. Zlecenie mniej niż 12 mcy, uop mniej niż 3 mcy, nie wiem jak z b2b, ale to jest warunek konieczny żeby otrzymać ofertę
Góra
 Profil Relacje PM off
Martinuss lubi ten post.
Martinuss uważa post za pomocny.
 
      
#1337 PostWysłany: 17 Lut 2022 14:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1703
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
@epikie
Sprawdziłem, tutaj i tu odrzuca :|
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1338 PostWysłany: 17 Lut 2022 14:28 

Rejestracja: 06 Paź 2014
Posty: 173
Loty: 186
Kilometry: 476 983
Wczoraj zawnioskowałem o kartę Platinium razem z kontem Aurum. Wziąłem limit zaproponowany przez bank bez żadnych dodatkowych weryfikacji. Pytanko czy muszę wyrażać jakieś zgody marketingowe, żeby system proponował mi zwiększenie limitu? Po zalogowaniu mam komunikat "Nie możemy informować Cię o promocjach, specjalnych ofertach i nowościach produktowych. Aby to zmienić - zaktualizuj swoje zgody marketingowe." dlatego zastanawiam się czy jest to konieczne.

BTW karta do konta Aurum rozliczana jest po kursie banku? Doradca twierdzi, że wg. kursu średniego NBP i bez prowizji. Na szybko zerknąłem w regulamin i z niego wynika, że jednak po kursie PKO, ale może w innym miejscu jest to doprecyzowane dla tego konta?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1339 PostWysłany: 17 Lut 2022 16:08 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 75
parasite napisał(a):
Wczoraj zawnioskowałem o kartę Platinium razem z kontem Aurum.....


Jezeli masz konto Aurum i wydana do niego kartę debetową wielowalutową wypłaty gotówki oraz płatności w kraju i za granicą (także przez internet) bez przewalutowania ale trzeba spełnić warunki żeby nie doszło do przewalutowania:
a. Transakcja musi być realizowana w walucie EUR, GBP, USD, CHF, DKK, NOK, SEK, CZK, HRK, HUF,
b. Bank prowadzi dla Klienta rachunek w walucie operacji (jednej z wyżej wymienionych), który jest podpięty do karty w chwili realizacji transakcji,
c. Na rachunku walutowym muszą się znajdować środki wystarczające do dokonania transakcji,
d. Klient nie skorzysta z usługi DCC (Dynamiczne Przeliczanie Walut) dostępnej w niektórych bankomatach albo terminalach płatniczych.

Jeżeli nie spełnisz któregoś z w/w warunków o rozliczenie wg kursu organizacji a Bank pobierze 3,5% prowizja za przewalutowanie
Góra
 Profil Relacje PM off
parasite uważa post za pomocny.
 
      
#1340 PostWysłany: 17 Lut 2022 17:11 

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 308
niebieski
Martinuss napisał(a):
@epikie
Sprawdziłem, tutaj i tu odrzuca :|
Jeśli Ci się nie spieszy to weź zwykła kredytowke i zwiększaj obroty na koncie. Za 3 miesiące pojawi się oferta przejścia na platyne. Jak to robić jest opisane na forum.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3599 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 180  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group