Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 720 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Następna
Autor Wiadomość
#661 PostWysłany: 08 Kwi 2020 17:52 

niebieski
Pytanie do tych, którzy wymienili MC Platinum na Visę Infinite. Kiedy zamknęli Wam Bezcenne Chwile?
Ja jeszcze nie aktywowałem Infinite, więc Platinum nadal działa, a już mam 0 pkt. - wszystkie przepadły (równowartość kilkadziesiąt zł z tego co pamiętam). Na infolinii PKO BP wysłali mnie na infolinię programu. A na infolinii programu dostałem informację, że konto zostało zgłoszone przez bank jako anulowane i że muszę się kontaktować z bankiem.

PS. tak wiem, że mam doradcę, napiszę do niego, a na forum próbuję się dowiedzieć czegoś więcej.
 Relacje PM off  

#662 PostWysłany: 16 Kwi 2020 23:15 

niebieski
Visy Infinite jeszcze nie aktywowałem, póki co korzystam z Platinum i właśnie dzisiaj chciałem podwyższyć limit transakcji internetowych. Otóż w szczegółach karty Platinum nie da się tego zrobić. Natomiast, gdy przeszedłem na podstronę Infinite, to byłem w stanie zmienić limity i transakcja na wyższą kwotę za pomocą Platinum przeszła.
 Relacje PM off  

#663 PostWysłany: 18 Kwi 2020 07:26 

Loty: 130
Kilometry: 249 917
niebieski
Jeśli wymienia się kartę na Infinite, to jest ona podpięta pod to samo konto co Platinum.

Po wymianie masz 60 dni na aktywację Infinite. Po tym czasie Platinum z automatu zostanie wyłączona, a transakcje będzie trzeba dokonywać Infinite

Bezcenne chwile, mimo zamknięcia karty Platinum nadal mi działają. Jest też resztówka punktów, która właśnie została wymieniona na kod HBO GO.

#664 PostWysłany: 24 Maj 2020 21:40 

złoty
FAST TRACK na Okęciu dla posiadaczy Infinite z PKO

https://www.lotnisko-chopina.pl/pl/prog ... ciowe.html

Ostatnio edytowany przez lluukk, 24 Maj 2020 23:08, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.

#665 PostWysłany: 24 Maj 2020 22:45 

Jeszcze długo fast track będzie dla wszystkich
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#666 PostWysłany: 24 Maj 2020 23:09 

niebieski
Jest dla tych, którzy płacą :) Nie ma nic za darmo

#667 PostWysłany: 03 Cze 2020 13:46 

złoty
Mam pytanie - już mniej więcej rok karta działa z dobrym przewalutowaniem i fajnym ubezpieczeniem, pewnie około roku temu osoby z forum zaczęły ją uzyskiwać - jak wygląda sprawa wznowienia za 0 zł przy braku obrotów zwalniających z opłaty? I bardziej pytanie do osób wydających 4-6k miesięcznie niż 1,5k (bo rozumiem, że jak ktoś ma średnią 1k miesięcznie to bank może nie chcieć wznowić za darmo a jak ktoś ma kilka tysięcy to jest szansa. Jak to wygląda?
 Relacje PM off  

#668 PostWysłany: 03 Cze 2020 14:03 

niebieski
Pisałem kiedyś o tym, że przy wymianie Platinum -> Infinite, dostałem informację, że dopiero w kolejnym roku rozliczeniowym będą obowiązywać mnie reguły Infinite. Niestety w IKO i iPKO, widniało co innego. Za radą doradcy, złożyłem reklamację i dostałem odpowiedź, że opłata naliczy się 5 października, a 6 października zostanie anulowana. Nie wiem czy to coś pomoże, ale raczej stoją frontem do klienta, przynajmniej na razie.
Oprócz tego w drugiej reklamacji pożaliłem się na utratę punktów w Bezcennych Chwilach i je również mi przywrócono, z prośbą o jak najszybszą ich wymianę.
 Relacje PM off
lluukk lubi ten post.

#669 PostWysłany: 03 Cze 2020 16:50 

niebieski
Wszystko zależy od doradcy. W przypadku platynowej wyglądało to tak, że chcąc zrezygnować, doradca powiedział, że mnie zwolni na kolejny rok i tak się stało.
Pani sugerowała, żebym w zamian dobrał jakiś produkt - ubezpieczenie, limit w koncie (coś za coś) :D Niemniej to nie był oblig, a raczej chęć dobrej relacji.

Powiem tak, jeśli z doradcą żyje się w dobrych stosunkach, to nie będzie problemu ze zwolnieniem z opłaty. Dla obu stron to jest jakiś deal.

#670 PostWysłany: 22 Cze 2020 12:04 

niebieski
Jeszcze o wymianie z Platinum na Infinite. Pamiętajcie, żeby w IKO zmienić źródło płatności BLIK oraz HCE. Ja miałem ciągle ustawioną Platinum, która właśnie ostatnio została unieważniona i przy próbie płatności HCE dostałem komunikat, że muszę wybrać źródło finansowania takich płatności. Zajmuje to moment, ale jak nie jesteście w kasie samoobsługowej, to pewnie zarówno kasjerka, jak i klienci w kolejce będą spoglądać spode łba, zwłaszcza gdy w sklepie jest słaby zasięg.
 Relacje PM off  

#671 PostWysłany: 26 Cze 2020 09:38 

Loty: 57
Kilometry: 77 128
niebieski
Kilka dni temu założyłem konto w wypożyczalni AVIS, po czym napisałem maila o posiadaniu karty VISA INfinite. Wczoraj dostałem maila o podwyższeniu statusu w programie lojalnościowym do President's Club, czyli najwyższego. Korzyści? Na stronie Avis do poczytania, ale według mnie warto.
Uwaga podczas zakładania konta w programie lojalnościowym pojawia się okienko z prośbą o kod promocyjny i tam trzeba wpisać "Visa Infinite", i wtedy ten status ma być przyznany z automatu.
Teraz przetestuje, jak to się ma w wypożyczalni HERTZ.
 Relacje PM off
BarneyGF lubi ten post.
BarneyGF uważa post za pomocny.

#672 PostWysłany: 26 Cze 2020 09:43 

niebieski
Działa w Hertz i działa w National
BarneyGF lubi ten post.

#673 PostWysłany: 26 Cze 2020 09:44 

niebieski
A na jak długo przyznany status?
 Relacje PM off  

#674 PostWysłany: 26 Cze 2020 09:53 

złoty
@BarneyGF - poczytaj ostatnią stronę o Visa Infinite z ING - tu na forum (tam jest dużo o tym)
Status ważny tyle co karta (ale trzeba pilnować)
 Relacje PM off
BarneyGF lubi ten post.

#675 PostWysłany: 26 Cze 2020 10:07 

niebieski
Z tych (ING Infinite) podpowiedzi korzystałem.
Proszę byśmy tu pisali o wszystkich korzyściach wynikających z posiadania tej karty.
Teraz wiemy. Wypożyczalnie: National, Hertz, Avis.
Czekamy co jeszcze i nie chodzi tylko o wypożyczalnie aut.
 Relacje PM off  

#676 PostWysłany: 26 Cze 2020 10:11 

złoty
Fast Track na Okęciu (dla karty z PKO)
 Relacje PM off  

#677 PostWysłany: 26 Cze 2020 10:24 
Awatar użytkownika

Jakieś sieci hotelowe dają status za posiadanie tej Visy ?
 Relacje PM off  

#678 PostWysłany: 26 Cze 2020 10:39 
Awatar użytkownika

srebrny
https://thepointsguy.com/guide/visa-inf ... -benefits/

z taptaka
 Relacje PM off
potek7 lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#679 PostWysłany: 10 Lip 2020 09:37 
Awatar użytkownika

Loty: 103
Kilometry: 221 900
złoty
Nie widziałem na forum informacji o możliwości zrobienia części obrotu przy wnioskowaniu o kk w PKO BP, więc podzielę się informacjami od doradcy jakie mi przekazał.
O kartę mastercard platinum wystąpiłem w czwartek w oddziale. We wtorek znalazłem kartę w skrzynce na listy.
Podpisując umowę o kk w PKO BP można wykonać polecenie jednorazowego bezpłatnego przekazania środków przed aktywacją karty. Można przelać max 90% przyznanego limitu kredytowego, więc jak komuś prosto z ulicy przyznają np. 20 tyś limitu, to może przelać z nowej karty kk na swoje konto w innym banku kwotę 18 tys zł. Kwota ta wlicza się do obrotu rocznego, więc do zwolnienia z opłaty rocznej zostali 42tys, a nie 60tys. Jak komuś przyznają np. visę infinite z limitem 50 tyś zł to może przelać 45 tys, więc jest to super sprawa za obniżenie wielkości obrotu rocznego.
Przelaną kwotę miałem w innym banku na koncie po 3 dniach (ale to pewnie przez weekend).

Relacja z Gruzji
 Relacje PM off  

#680 PostWysłany: 10 Lip 2020 14:02 

niebieski
Taki przelew z rachunku karty kredytowej to opłata 4 %, nie mniej niż 15 PLN.
Faktem jest, że w taki sposób można zrobić część obrotu.
 Relacje PM off  

[ 720 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 2 gości