Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Obie karty z tego wątku mają Ubezpieczenie zniesienia udziału własnego za szkody w wynajętym samochodzie -

PKO VISA INFINITE ma równowartość w zł do 2400 EUR
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -infinite/

PKO MASTERCARD PLATINUM ma równowartość w zł do 1200 EUR
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -platinum/

w obu linkach rozwiń "W podróży zagranicznej".
-----
Do wydania karty istotna jest zdolność kredytowa w Banku PKO BP do MC 5k a Visa 50k
-----
Nie ma opłaty rocznej za posiadanie konta w przypadku zrobienia obrotu każdą kartą - to samo się tyczy kart dodatkowych
-----
Numery telefonów bezpośrednio do ludzi którzy ogarniają ubezpieczenie z tej karty to: 22 563 11 18 i 22 383 21 18


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3599 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 180  Następna
Autor Wiadomość
#661 PostWysłany: 08 Kwi 2020 17:52 

Rejestracja: 11 Lis 2015
Posty: 457
niebieski
Pytanie do tych, którzy wymienili MC Platinum na Visę Infinite. Kiedy zamknęli Wam Bezcenne Chwile?
Ja jeszcze nie aktywowałem Infinite, więc Platinum nadal działa, a już mam 0 pkt. - wszystkie przepadły (równowartość kilkadziesiąt zł z tego co pamiętam). Na infolinii PKO BP wysłali mnie na infolinię programu. A na infolinii programu dostałem informację, że konto zostało zgłoszone przez bank jako anulowane i że muszę się kontaktować z bankiem.

PS. tak wiem, że mam doradcę, napiszę do niego, a na forum próbuję się dowiedzieć czegoś więcej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
#662 PostWysłany: 16 Kwi 2020 23:15 

Rejestracja: 11 Lis 2015
Posty: 457
niebieski
Visy Infinite jeszcze nie aktywowałem, póki co korzystam z Platinum i właśnie dzisiaj chciałem podwyższyć limit transakcji internetowych. Otóż w szczegółach karty Platinum nie da się tego zrobić. Natomiast, gdy przeszedłem na podstronę Infinite, to byłem w stanie zmienić limity i transakcja na wyższą kwotę za pomocą Platinum przeszła.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#663 PostWysłany: 18 Kwi 2020 07:26 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1010
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Jeśli wymienia się kartę na Infinite, to jest ona podpięta pod to samo konto co Platinum.

Po wymianie masz 60 dni na aktywację Infinite. Po tym czasie Platinum z automatu zostanie wyłączona, a transakcje będzie trzeba dokonywać Infinite

Bezcenne chwile, mimo zamknięcia karty Platinum nadal mi działają. Jest też resztówka punktów, która właśnie została wymieniona na kod HBO GO.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#664 PostWysłany: 24 Maj 2020 21:40 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2341
srebrny
FAST TRACK na Okęciu dla posiadaczy Infinite z PKO

https://www.lotnisko-chopina.pl/pl/prog ... ciowe.html
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...


Ostatnio edytowany przez lluukk, 24 Maj 2020 23:08, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#665 PostWysłany: 24 Maj 2020 22:45 

Rejestracja: 15 Lut 2012
Posty: 86
Jeszcze długo fast track będzie dla wszystkich
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#666 PostWysłany: 24 Maj 2020 23:09 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1010
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Jest dla tych, którzy płacą :) Nie ma nic za darmo
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#667 PostWysłany: 03 Cze 2020 13:46 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2341
srebrny
Mam pytanie - już mniej więcej rok karta działa z dobrym przewalutowaniem i fajnym ubezpieczeniem, pewnie około roku temu osoby z forum zaczęły ją uzyskiwać - jak wygląda sprawa wznowienia za 0 zł przy braku obrotów zwalniających z opłaty? I bardziej pytanie do osób wydających 4-6k miesięcznie niż 1,5k (bo rozumiem, że jak ktoś ma średnią 1k miesięcznie to bank może nie chcieć wznowić za darmo a jak ktoś ma kilka tysięcy to jest szansa. Jak to wygląda?
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#668 PostWysłany: 03 Cze 2020 14:03 

Rejestracja: 11 Lis 2015
Posty: 457
niebieski
Pisałem kiedyś o tym, że przy wymianie Platinum -> Infinite, dostałem informację, że dopiero w kolejnym roku rozliczeniowym będą obowiązywać mnie reguły Infinite. Niestety w IKO i iPKO, widniało co innego. Za radą doradcy, złożyłem reklamację i dostałem odpowiedź, że opłata naliczy się 5 października, a 6 października zostanie anulowana. Nie wiem czy to coś pomoże, ale raczej stoją frontem do klienta, przynajmniej na razie.
Oprócz tego w drugiej reklamacji pożaliłem się na utratę punktów w Bezcennych Chwilach i je również mi przywrócono, z prośbą o jak najszybszą ich wymianę.
Góra
 Profil Relacje PM off
lluukk lubi ten post.
 
      
#669 PostWysłany: 03 Cze 2020 16:50 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1010
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Wszystko zależy od doradcy. W przypadku platynowej wyglądało to tak, że chcąc zrezygnować, doradca powiedział, że mnie zwolni na kolejny rok i tak się stało.
Pani sugerowała, żebym w zamian dobrał jakiś produkt - ubezpieczenie, limit w koncie (coś za coś) :D Niemniej to nie był oblig, a raczej chęć dobrej relacji.

Powiem tak, jeśli z doradcą żyje się w dobrych stosunkach, to nie będzie problemu ze zwolnieniem z opłaty. Dla obu stron to jest jakiś deal.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#670 PostWysłany: 22 Cze 2020 12:04 

Rejestracja: 11 Lis 2015
Posty: 457
niebieski
Jeszcze o wymianie z Platinum na Infinite. Pamiętajcie, żeby w IKO zmienić źródło płatności BLIK oraz HCE. Ja miałem ciągle ustawioną Platinum, która właśnie ostatnio została unieważniona i przy próbie płatności HCE dostałem komunikat, że muszę wybrać źródło finansowania takich płatności. Zajmuje to moment, ale jak nie jesteście w kasie samoobsługowej, to pewnie zarówno kasjerka, jak i klienci w kolejce będą spoglądać spode łba, zwłaszcza gdy w sklepie jest słaby zasięg.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#671 PostWysłany: 26 Cze 2020 09:38 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 769
Loty: 145
Kilometry: 308 365
srebrny
Kilka dni temu założyłem konto w wypożyczalni AVIS, po czym napisałem maila o posiadaniu karty VISA INfinite. Wczoraj dostałem maila o podwyższeniu statusu w programie lojalnościowym do President's Club, czyli najwyższego. Korzyści? Na stronie Avis do poczytania, ale według mnie warto.
Uwaga podczas zakładania konta w programie lojalnościowym pojawia się okienko z prośbą o kod promocyjny i tam trzeba wpisać "Visa Infinite", i wtedy ten status ma być przyznany z automatu.
Teraz przetestuje, jak to się ma w wypożyczalni HERTZ.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off
BarneyGF lubi ten post.
BarneyGF uważa post za pomocny.
 
      
#672 PostWysłany: 26 Cze 2020 09:43 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1010
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Działa w Hertz i działa w National
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
BarneyGF lubi ten post.
BarneyGF uważa post za pomocny.
 
      
#673 PostWysłany: 26 Cze 2020 09:44 

Rejestracja: 11 Lis 2015
Posty: 457
niebieski
A na jak długo przyznany status?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#674 PostWysłany: 26 Cze 2020 09:53 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2341
srebrny
@BarneyGF - poczytaj ostatnią stronę o Visa Infinite z ING - tu na forum (tam jest dużo o tym)
Status ważny tyle co karta (ale trzeba pilnować)
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
BarneyGF lubi ten post.
BarneyGF uważa post za pomocny.
 
      
#675 PostWysłany: 26 Cze 2020 10:07 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 769
Loty: 145
Kilometry: 308 365
srebrny
Z tych (ING Infinite) podpowiedzi korzystałem.
Proszę byśmy tu pisali o wszystkich korzyściach wynikających z posiadania tej karty.
Teraz wiemy. Wypożyczalnie: National, Hertz, Avis.
Czekamy co jeszcze i nie chodzi tylko o wypożyczalnie aut.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#676 PostWysłany: 26 Cze 2020 10:11 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2341
srebrny
Fast Track na Okęciu (dla karty z PKO)
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#677 PostWysłany: 26 Cze 2020 10:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2020
Posty: 250
Jakieś sieci hotelowe dają status za posiadanie tej Visy ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#678 PostWysłany: 26 Cze 2020 10:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1307
niebieski
https://thepointsguy.com/guide/visa-inf ... -benefits/

z taptaka
Góra
 Profil Relacje PM off
potek7 lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#679 PostWysłany: 10 Lip 2020 09:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lis 2015
Posty: 631
Loty: 110
Kilometry: 230 448
Nie widziałem na forum informacji o możliwości zrobienia części obrotu przy wnioskowaniu o kk w PKO BP, więc podzielę się informacjami od doradcy jakie mi przekazał.
O kartę mastercard platinum wystąpiłem w czwartek w oddziale. We wtorek znalazłem kartę w skrzynce na listy.
Podpisując umowę o kk w PKO BP można wykonać polecenie jednorazowego bezpłatnego przekazania środków przed aktywacją karty. Można przelać max 90% przyznanego limitu kredytowego, więc jak komuś prosto z ulicy przyznają np. 20 tyś limitu, to może przelać z nowej karty kk na swoje konto w innym banku kwotę 18 tys zł. Kwota ta wlicza się do obrotu rocznego, więc do zwolnienia z opłaty rocznej zostali 42tys, a nie 60tys. Jak komuś przyznają np. visę infinite z limitem 50 tyś zł to może przelać 45 tys, więc jest to super sprawa za obniżenie wielkości obrotu rocznego.
Przelaną kwotę miałem w innym banku na koncie po 3 dniach (ale to pewnie przez weekend).
_________________
Relacja z wyprawy na wulkan Yake Dake w Alpach Japońskich

Relacja z Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#680 PostWysłany: 10 Lip 2020 14:02 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 769
Loty: 145
Kilometry: 308 365
srebrny
Taki przelew z rachunku karty kredytowej to opłata 4 %, nie mniej niż 15 PLN.
Faktem jest, że w taki sposób można zrobić część obrotu.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3599 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 180  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group