Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Obie karty z tego wątku mają Ubezpieczenie zniesienia udziału własnego za szkody w wynajętym samochodzie -

PKO VISA INFINITE ma równowartość w zł do 2400 EUR
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -infinite/

PKO MASTERCARD PLATINUM ma równowartość w zł do 1200 EUR
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -platinum/

w obu linkach rozwiń "W podróży zagranicznej".
-----
Do wydania karty istotna jest zdolność kredytowa w Banku PKO BP do MC 5k a Visa 50k
-----
Nie ma opłaty rocznej za posiadanie konta w przypadku zrobienia obrotu każdą kartą - to samo się tyczy kart dodatkowych
-----
Numery telefonów bezpośrednio do ludzi którzy ogarniają ubezpieczenie z tej karty to: 22 563 11 18 i 22 383 21 18


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3587 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 180  Następna
Autor Wiadomość
#521 PostWysłany: 22 Sty 2020 00:20 

Rejestracja: 08 Mar 2016
Posty: 10
Podobno 200 tyś ulokowane np w fundusze nie jest dla niego problemem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#522 PostWysłany: 22 Sty 2020 00:21 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
Coś mi się nie wydaje, że dla szefa... Jeśli ktoś bierze pod uwagę Infinite z ING, to na tej "półce" mi inne ciekawe karty WElite MC z Pekao czy Millennium itd.A jaka karta będzie dla danej osoby najlepsza, to zależy od bardzo wielu czynników.Po co zapalnemu golfiście który lata sam lub z żoną mająca taką samą kartę darmowy gość w saloniku jeśli taka karta przykładowo nie ma ubezpieczenia kijów do golfa ;)
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#523 PostWysłany: 22 Sty 2020 00:26 

Rejestracja: 08 Mar 2016
Posty: 10
Ja już złożyłem wniosek o Visa Infinite PKO BP:) (na inne niestety nie spełniam wymogów) - i jak powiedziałem w firmie to szef się zainteresował :)
A co przemawia za Millennium lub Pekao ?
Z tego co mi wiadomo szef w golfa nie gra :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#524 PostWysłany: 22 Sty 2020 00:32 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 625
Loty: 26
Kilometry: 67 603
niebieski
Patrol napisał(a):
A co przemawia za Millennium lub Pekao ?


Milion złotych w gotowce przyniesione do banku? ;) tak by aktywować private banking.. Millenium ma bodajże priority pass z mozliwoscia wprowadzania gości bez ograniczeń co do ilości wejść.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#525 PostWysłany: 22 Sty 2020 00:33 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
Nic nie przemawia. Jeśli kogoś stać to:Trzeba wiedzieć jakie się chce mieć korzyści z posiadania kart kredytowych i porównać warunki ubezpieczenia, wyłączenia odpowiedzialności itp.Potem wybrać 2-3 karty, które jak najbardziej zbliżą do 100% oczekiwań, bo małe szanse, że jedna będzie spełniać wszystkie wymagania (no chyba, że ktoś ma małe) i w świat ;)
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#526 PostWysłany: 22 Sty 2020 18:50 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
Trzeba patrzeć co wbijają albo na potwierdzeniu (jeśli jest) papierowym widać - ile osób na daną kartą jest wpisanych. Ja od dłuższego czasu "krzyczę" od razu, że "każdy za siebie płaci", bo w niektórych salonikach chyba z premedytacją jak widzą np. 3 osoby, to wbijają od razu wszystkich na tego pierwszego klienta. Pewnie też byłeś kasowany jako pierwszy... ;)
Co do DC, to mi dopiero niedawno przyszło obciążenie z początku października, więc z grudnia to pewnie przyjdzie w marcu ;)
Na pewno reklamuj.
Góra
 Profil Relacje PM off
potek7 lubi ten post.
 
      
#527 PostWysłany: 25 Sty 2020 21:33 

Rejestracja: 03 Sty 2020
Posty: 28
Mam pytanie odnośnie ubezpieczenia rezygnacji z podróży zawartego w ramach MC Platinum. Ktoś ma jakieś praktyczne doświadczenia? Korzystał z tego ubezpieczenia we wskazanym zakresie?

Kilkanaście postów wyżej była wzmianka, że nie nie ma problemu jeśli chodzi ubezpiecznie kosztów leczenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#528 PostWysłany: 25 Sty 2020 21:44 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 573
Loty: 65
Kilometry: 132 127
niebieski
A jeszcze wcześniej była wzmianka że nie ma problemu z rezygnacją z podróży jeśli masz papiery ze szpitala. Nie wiadomo tylko jak w innych przypadkach
Góra
 Profil Relacje PM off
robcio uważa post za pomocny.
 
      
#529 PostWysłany: 26 Sty 2020 04:36 

Rejestracja: 03 Sty 2020
Posty: 28
Papier ze szpitala jest jasną przesłanką ale chodzi mi o bardziej przyziemne choroby. Rezerwujesz powiedzmy krotki pobyt plus loty na za 2 miesiące w przód, w międzyczasie np. dzień przed lotem dostajesz gorączki udajesz się do lekarza i on odradza podróż o taki przypadek mi chodzi. Albo rezerwujesz z wyprzedaniem i okazuje się, że dziecko które miało lecieć z Tobą jest chore i chcesz zrezygnować z lotu ale oczywiście nie jest tak mocno chore żeby trafić do szpitala. Niemniej obu tych przypadków nie mogłeś przewidzieć.

OWU czytałem, ale celem pytania jest dowiedzenie się czy ktoś z tego punktu ubezpieczenia skorzystał w praktyce i czy otrzymał zwrot kosztów poniesionych za np. Bilety lotnicze czy hotele w opcji bez możliwości anulacji gdy zrezygnował z przyczyn medycznych zgodnie z OWU natomiast chodzi o przypadki mniej ciężkie jak szpital.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#530 PostWysłany: 26 Sty 2020 04:45 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2183
złoty
Jak pisałem wcześniej kolega miał opinię lekarza specjalisty gdzie było napisane że wyjazd nie jest możliwy. Była to zwykła wizyta a nie pobyt w szpitalu. Co do Twojego pytania to nie będzie wiadomo czy gorączka u dziecka wystarczy dopóki ktoś nie spróbuję.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
robcio uważa post za pomocny.
 
      
#531 PostWysłany: 03 Lut 2020 09:26 

Rejestracja: 04 Maj 2012
Posty: 233
Loty: 518
Kilometry: 538 168
niebieski
Jak czytam wątek na temat jak PKO wydaję kartę visa infinite to dodam coś od siebie by pokazać, że nie ma reguły:)
Ja dostałem tą kartę w lipcu zeszłego roku nie posiadając ani konta aurum ani wpływów z wynagrodzenia. Jedyne co posiadałem w PKO BP to kredyt hipoteczny na w sumie niewielką kwotę a pieniądze jakie tam przewalałem były co do grosza równe racie. I to wystarczyło :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#532 PostWysłany: 04 Lut 2020 11:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2010
Posty: 373
niebieski
@piotrek13a ile zapłaciłeś za wydanie karty ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#533 PostWysłany: 04 Lut 2020 11:28 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Gdzie znalazłeś w tabeli opłat opłatę za wydanie Karty Kredytowej Infinite?

Opłata roczna będzie po roku, gdy nie wyrobi podanego tu limitu zakupów bezgotówkowych czyli obrotu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#534 PostWysłany: 04 Lut 2020 11:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2010
Posty: 373
niebieski
Masz rację 0 zł, moja pomyłka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#535 PostWysłany: 04 Lut 2020 15:19 

Rejestracja: 17 Wrz 2015
Posty: 34
piotrek13a napisał(a):
Jak czytam wątek na temat jak PKO wydaję kartę visa infinite to dodam coś od siebie by pokazać, że nie ma reguły:)
Ja dostałem tą kartę w lipcu zeszłego roku nie posiadając ani konta aurum ani wpływów z wynagrodzenia. Jedyne co posiadałem w PKO BP to kredyt hipoteczny na w sumie niewielką kwotę a pieniądze jakie tam przewalałem były co do grosza równe racie. I to wystarczyło :)


Tak ale zdolność kredytową musiałeś mieć zbadaną. Infinite nie dają za piękne oczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
dg72 lubi ten post.
 
      
#536 PostWysłany: 04 Lut 2020 20:45 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
jj13 napisał(a):
Infinite nie dają za piękne oczy.


Kto wie, kto wie...
Może na piękne nie, ale już na bardzo piękne jak najbardziej ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#537 PostWysłany: 04 Lut 2020 20:58 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Jeśli te oczy mają zdolność kredytową co najmniej 50000 zł :)

Nikt temu tu nie zaprzecza
Góra
 Profil Relacje PM off
sanchopan lubi ten post.
 
      
#538 PostWysłany: 05 Lut 2020 11:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sie 2018
Posty: 854
Loty: 271
Kilometry: 436 930
srebrny
Potwierdzam łatwość uzyskania karty ifnfinite.
Dostałem kopa w mbanku do karty word elite. z pita rocznego wyliczyli dochód i zabrakło 500 zł...
PKO - wizyta w oddziale wstępna weryfikacja 121 tyś propozycja. Od analityka po 10 minutach wróciło z limitem 75K.
Do pita chcieli niestety druki o niezaleganiu. Wpłaty podatku nie przeszły.
dochód z działalności

W ogóle dziwi mnie trochę stosunek niektórych banków takich do produktów.
Zawsze myślałem że takie karty się kupuje. Stać cie na 800, 1000 czy 2000 opłaty rocznej i masz zdolność to bierzesz i tyle.
Ja rozumiem, że można komuś udarmowić kartę jak trzyma pare baniek na koncie. Ale żeby nie sprzedawać kawałku plastiku bo niby jest ekskluzywny to trochę chore.

Ach mam jeszcze pytanie dotyczące ubezpieczenia tej karty.
W większości banków jest tak, że karty dodatkowe są przypięte do ubezpieczenia karty głównej ale kosztują jakieś symboliczne pieniądze typu 200 zł.
Jeśli w tym przypadku karta dodatkowa kosztuje tyle co główna to ma swoje osobne ubezpieczenie?


Ostatnio edytowany przez turczy, 05 Lut 2020 12:05, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#539 PostWysłany: 05 Lut 2020 12:05 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Prowadzisz działalność gospodarczą czyli działasz dla zysku, a nie widzisz możliwości do nadużyć na szkodę banku w przypadku przyznania komuś karty kredytowej z limitem 75K bez dogłębnej weryfikacji klienta

Limit kredytowy czyli tyle możesz w wyznaczonym okresie wypłacić bezkosztowo przy opłacie za wydanie jak piszesz np. 800-2000 zł :)


Ostatnio edytowany przez dg72, 05 Lut 2020 12:26, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#540 PostWysłany: 05 Lut 2020 12:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sie 2018
Posty: 854
Loty: 271
Kilometry: 436 930
srebrny
dg72 napisał(a):
Prowadzisz działalność gospodarczą czyli działasz dla zysku, a nie widzisz prostej zależności między przyznaniem komuś karty kredytowej z limitem 75K przy opłacie za wydanie jak piszesz np. 800-2000 zł :)


nie do końca zrozumiałem
Góra
 Profil Relacje PM off
lluukk lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3587 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 180  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group